Çarpışma Devam Edecek mi? Yeni Sezonda Yayınlanacak mı?

Güncelleme 16 Nisan 2019 Çarpışma dizisinin 24. bölümü ile 30 mayıs perşembe akşamı final yapacağı kesinleşti. Yapılan açıklamalarda Çarpışma dizisinin zaten bir sezon olarak planlandığını sezonun sonunda da planlandığı gibi dizinin final yapacağı belirtiliyor.arpışma final 24. bölüm

Çarpışma 2. Sezon Olacak mı?

Ay Yapım’ın başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz ve Sevtap Özaltun gibi dünya ünlü isimlerin yer aldığı ve oyuncu maliyeti açısından Türkiye’nin en maliyetli dizilerinden biri olan Çarpışma’da işler yolunda gitmiyor.

Her ne kadar Çarpışma dizisi izleyicisi dizilerinin 2019 2020 yeni sezonunda devam edip etmeyeceğini merak etseler de ne yazık ki ne Show TV’den ne de Ay Yapım’dan onlara güzel bir haber gelmeyecek.

Çarpışma Devam Edecek mi?

Çarpışma dizisinin 30 mayıs 2019 da final yapacağı ve bir sezonluk bir proje olduğu daha önce kulislerde duyulmuştu ancak Çarpışma izleyicisi dizinin iyi reytingler aldığında daha önce Çukur’darpışma Devam Edecek mi resimleria olduğu gibi devam edeceğini düşünmüştü ve haklıydı da ama ne yazık ki Çarpışma dizisi beklenen 7 – 8 reytinglerin çok altında kalarak izleyicisini de yapımcısını da ona güvenen kanalını  da üzdü.

Çarpışma dizisinin perşembe akşamları aldığı bu kötü reytingler onun zaten ikinci sezonun olmayacağını gösteriyordu; ancak şimdi bir de kulislerinde Çarpışma dizisinin mart ayı sonunda aldığı kötü reytingler nedeniyle nisan ayında ekranlara veda edebileceği konuşuluyor. Bakalım Show TV aldığı düşük reytinglere ve yüksek maliyetine rağmen Çarpışma dizisini yayınlamaya devam edecek mi?

Çarpışma Yeni Sezonda Yayınlanacak mı?

Çarpışma dizisi kesin olarak 2019 2020 yeni sezonunda yer almayacak ve en iyi ihtimalle 2019 mayıs ayında final yaparak ekranlara veda edecektir. Resmi açıklamayı göze alırsak Çarpışma dizisi 24. bölümü ile 30 mayıs perşembe akşamı final bölümü ile ekranlara veda edecektir. Çarpışma dizisi yerine AY Yapım yine önemli bir proje ile 2019 2020 yeni sezonunda izleyicisi karşısında olmaya devam edecektir ama ne yazık ki Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun partnerliği izleyiciye sıcak gelmedi aşklarına izleyici inanmadı. Belki de Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’yu bir birlerine yakıştıramadı belki senaryoyu sevmedi ama bahane ne olursa olsun Çarpışma dizisi tutmadı.

Ne Zaman Final Yapacak?

Çarpışma Neden Final Yapıyor?

Çarpışma dizisi aslında perşembe değilde cuma ve ya cumartesi yayında olsaydı çok daha şansı fazla olurdu zira Avlu ve Bizim Hikaye zaten oturmuş bir kitleye sahipti bir de Bir Zamanlar Çukurova gibi bir dev rakip de Çarpışma’nın karşısına çıkınca Çarpışma ne yazık ki izleyici bulamadı. arpışma yeni sezon resimleri

Her ne kadar senaryosunu eleştirsekte Çarpışma dizisinde çok güzel bölümlerde oldu ama yine de izlenmedi çünkü aynı kalite her  hafta Bir Zamanlar Çukurova dizisinde de var ve bir çok izleyiciye polisiye aşk hikayesinden çok Adana’da 80’li yıllarda geçen bir aşk hikayesi daha cazip geliyor; zira izleyicilerimizin bir çoğu kadın ve kadınlar polisiyeyi çok sevmiyor.