Sev Yeter 6 Mayıs Özeti 227. Bölüm Fragmanı Romantik Sürpriz

Sev Yeter dizisinde İşita Pihu için evden ayrılmaya karar vermişti. Şagun’un İşita yı evden uzaklaştırmak için Pihu yu körüklemesi sonuç vermişe benziyor. Adi ve Ruhi de bu durumdan memnun değiller ve Pihu yu istediklerini ona belli etmeleri gerektiğini düşünüyorlar. Bu sırada Pihu geliyor ve bana kızgın mısınız diye soruyor.

Sev Yeter 6 Mayıs Özeti

Ruhi öyle şey olur mu sen bizim küçük kardeşimizsin diyor. Pihu babam beni çok azarlıyor diyor. Ruhi evet ama o senin baban diyor ve evden ayrılmanı istemiyor diyor. Ruhi Şagun bunu nasıl yapabilir diye içinden geçiriyor ve Pihu yu korumak için elinden geleni yapacağını düşünüyor.

İşita eşyalarını toplar ve çıkar. Raman ve Bhalla ailesi ondan kalmasını isterlerken göz yaşlarını tutamazlar. İşita fazla uzağa gitmediğini söylerken Pihu gülüyordur. Adi ve Ruhi babalarının yanına giderler ve sevgi için mesafenin önemli olmadığını, İşita nın nasıl fedakar birisi olduğunu göstermek ve Şagun’un oyununu bozmak için plan yapacaklarını söylerler. Raman onların ne zaman büyüdüklerini ve aile işlerine karıştıklarını düşünüyor. 1 54

Aliya ve Mihir ofislerinde konuşuyorlar. Mihir kulaklık için teşekkür ederken gece boyunca müzik dinlediğini söylüyor. Aliya memnun kalıyor. Mihir hediyenin karşılığında sana bir hediye vereceğim diyor. Aliya hayır diyor ve bu hediyenin başka sebebi var diyor. Aliya giderken Mihir daha ne olduğunun farkında değil.

Mihika dosyayı kontrol ediyor ve Romi’nin güzellik ürünleri şirketini sattığını söylüyor. Ona bu şirketi neden sattığını soruyor. Romi hasta şirketleri satıp kar elde ediyoruz ve başka şirketler alıyoruz diyor. Kabul etmeyeceksin ama ben başarılı bir iş adamıyım diyor. Mihika kendisiyle sürekli dalga geçen Romi yi birileriyle konuşması gerektiğini düşünüyor. İşita nın meşgul olduğunu ve onu rahatsız edemeyeceğini düşünüyor. 2 56

İşita Doktor Batra nın telefonunu alıyor ve kliniğe gidiyor. Klinikte hoşgeldin mektubu görüyor ve mutlu oluyor. İşita Ruhi yi tedavi ettiğini hatırlıyor. Kliniğe uğramak onu rahatlatıyor. Birisi kapıyı açlıyor ve İşita kim olduğunu soruyor. İşita sese doğru gidiyor. Başka bir odaya girince süsleri farkediyor. Kafasına bir anda gül yaprakları yağıyor.

Sev Yeter 227. Bölüm Özeti

Ardından Raman ortaya çıkıyor. İşita çok seviniyor. Raman Adi ve Ruhi bu fikri düşündüler diyor. Mihika Vandu’ya bir arkadaşının kocası hakkında konuşmak istediğini söylüyor. Arkadaşının kocasının gizemli davrandığını söylüyor. Aslında Romi den bahsediyor ancak Romi nin ortaya çıkmasını istemiyor.vVandu, erkekler belli bir süreden sonra bu tip şeylere girebiliyorlar diyor. Arkadaşın iyi bir boşanma avukatı busun diyor. 3 52

İşita ve Raman birlikte romantik yemek yiyorlar. Raman Adi nin Aliya yı sevdiğini söylüyor. Mihika bu durumu İşita ile konuşmalıyım diye düşünüyor ancak daha sonra vazgeçerek tarafsız biriyle bu işi çözmeliyim diyor. Aklına Romi nin kız arkadaşı Sançi geliyor. Bu arada Sançi ev sahibi ile tartışıyor.4 48

Ev sahibi evde bekar kalamayacağını komşuların rahatsız olduğunu söylerken Romi geliyor ve Sançi nin nişanlısı olduğunu ve bir işadamı olduğunu söylüyor. Ev sahibi o zaman evde kalabileceğini ancak Romi den eve erken gelmesini istiyor. Sançi, Romi ye neden yalan söyledin diye soruyor. Romi durumu düzeltmek için diyor ve neden bu kadar büyütüyorsun diye tepki gösteriyor.

Şagun Pihu ya hediyeler getiriyor. Pihu İşita nın evi terkettiğini söylüyor. Raman’ın kliniğe gittiğini duydum diyor. Şagun kliniği arıyor. Telefonu Raman açıyor. Şagun İşita ile seslerini duyuyor. Pihu, Raman’ın yalancı olduğunu öğrenecek diyor. Aliya onu duyar. 5 43

Erkekler Romi ve Malhotra nın kiracısı kız hakkında konuşuyorlar. Sitenin kuralları olduğunu Romi nişanlı bile olsa bu kuralların bozulamayacağını söylüyorlar. Mihika onları duyar ve şok olur. Aliya Adi yi bu konuda bilgilendirir. Adi Şagun ve Pİhu nun çıktığını öğrenir. Şagun Pihu ya babası ve İşita nın bir arada olduğunu göstereceğini düşünüyor.

Adi babasını arıyor ve Şagun ile Pihu nun oraya geldiklerini söylüyor. Raman ve İşita mumları söndürüp oraları temizlemeye çalışıyorlar. Pihu hani dondurma yiyecektik diyor. Beni buraya neden getirdin diyor. Şagun bir anda dişim çok ağrıdı diyor. İşita ve Raman Pihu nun sesini duyarlar ve endişelenirler. 6 21

İşita doktor önlüğünü giyer ve kapıya çıkar. Şagun ve Pihu ile karşılaşır. Buraya neden geldiniz diyor. Pihu Şagun’un dişi ağrıdığı için geldik diyor. Şagun içeriye girmek istiyor ancak İşita izin vermiyor ve kliniğine gideceklerini söylüyor. Raman içerden dinliyor ve İşita’nın Şagun’a unutamayacağı bir cevap vereceğini düşünüyor. Sev Yeter 227. Bölüm Özeti sona erdi.

Sev Yeter 6 Mayıs Fragmanı

Sev Yeter 6 Mayıs Özeti 227. Bölüm Fragmanı Romantik Sürpriz (5 Yorum)

 1. Shaqun her zamankı kimi alçaqbir kadın.İshita onun çoçuqları üçün nelere katlandı.Ancaq bir kere olsun onları annelerinə karşı kullanmadı.Her zaman sevmeyi oyrətdi.Anca Shaqun onun qızına yaptığına bax.

 2. RAMAN sadece SHAGUN’U SEVİYOR,İSHİTA’YI ASLA SEVMEDİ VE ASLA SEVMEYECEK!
  Raman ne çabuk İshita’nın değerini anlamaya başlamış? Hah güleyim biraz! Sonra ki bölümler de Raman önceden yaptıklarını yaparsa hiç şaşırmam!

   • Bhalla ailesine gelin gönderilmemesi gerekiyor!
    Çünkü bu aile’ye kim gelin giderse hep acı çekiyor.
    İshita bu ailede sevgi yerine nefret gördü.Şimdi ise Mihika’da.Romi Mihika’yı aldattı.
    Gerçekten sıkıntılı bir aile!!