Bir Zamanlar Çukurova Ümit ve Demir Evlenecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde artık paylaşılamayan Demir olacak. Daha önce Yılmaz ve Demir Yaman arasında paylaşılamayan Züleyha olmuştu; Demir’in ölmesi sonrası ise Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer yerinden oynayacak. Yılmaz ölecek Züleyha Demir ile mutlu olmaya çalışacak ancak Demir’in gözünden düşen Züleyha’nın yerini şans eseri karşılaştığı Ümit dolduracak.

Bir Zamanlar Çukurova Ümit ve Demir Evlenecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Ümit Çukurova’ya yeni gelen kimseyi tanımayan güzel ve çekici bir kadındır. Arabası bozulan Ümit’in karşısına oldukça kibar ve yakışıklı bir adam olan Demir çıkacak. Ümit ilk anda Demir’i görür görmez ondan etkilenecek.

Ümit ve Demir her ne kadar ilk bakışta bir birlerinden etkilense de Ümit daha sonra Demir’in kim olduğunu öğrenecek ve Demir’in evli olduğunu öğrenen Ümit Demir’den uzak durmaya çalışacak ancak olmayacak. Demir ise aklında Züleyha’dan boşanmak olduğu için yeni bir aşka adım atmak isteyecek ancak Züleyha ise evlatlarının babası Demir’i Ümit’e kaptırmak istemeyecek. Yıllarca Demir’i reddeden Züleyha ilerleyen bölümlerde Demir için kötü bir kadın olmayı bile göze alacak.

Bir Zamanlar Çukurova Ümit ve Demir Evlenecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Ümit sonunda Demir ve Züleyha arasında bir bağ kalmadığına inanacak ve kendini Demir’in kollarına atacak; ancak Demir kurtulmak için can attığı Züleyha’dan bir türlü kurtulamayacak. Benim tahminime göre Bir Zamanlar Çukurova dizisinin ilerleyen bölümlerinde Demir ve Ümit arasında bir nikah olacak ve ikili evlenecek. bir zamanlar cukurova demir ve umit

Hande Soral İle Murat Ünalmış Yakışıyor mu?

Bir çok izleyicinin kafasında ise aynı soru var; Hande Soral İle Murat Ünalmış uyumlu olacak mı? Ben Hande Soral ve Murat Ünalmış’ın çok uyumlu bir çift olacaklarına inanıyorum zira uzun süren bir cast çalışması ve anket araştırmaları sonucunda Hande Soral ismine karar verildi; defalarca kostüm provası yapıldı ve Hande Soral’ın üzerinde dönemin kıyafetlerinin nasıl durduğuna bakıldı. Zaten Hande Soral İle Murat Ünalmış çifti tutmaz ise bu sezon Bir Zamanlar Çukurova dizisi için son sezon olacak; en azından yapımcının planları böyle; Demir ve Ümit çifti sevilirse Bir Zamanlar Çukurova bir sezon daha uzayacak.