Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Ölecek mi? Yaşayacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde sonunda olan oldu ve Züleyha ile Yılmaz’ın yaşadığı aşk Müjgan tarafından belgelendi. Müjgan’nın çektiği videoyu izleyen Demir adeta çılgına döner ve Züleyha’yı öldürmeye ormana götürür. Züleyha ölümden korkmamaktadır; ancak oğlunun kendisinden sonra babasına verilmesini ister; çünkü herkes onun Demir’in oğlu olmadığını bilmektedir.

Züleyha’yı Demir’in öldürmeye götürdüğünü öğrenen Yılmaz hemen harekete geçer; ancak Züleyha’yı bulamaz. Yılmaz Züleyha’yı Demir’in elinden almak için harekete geçer ancak Demir bu sefer aşkını kalbine gömecek ve kendisine ihanet eden Züleyha’yı evinden atacaktır.

Demir silahı Züleyha’nın kafasına dayar ve nasıl bana bu ihaneti yaptın ben seni her şeye rağmen çok sevmiştim der ve silahı ateşler. Demir Züleyha’yı silah ile vurmaz ama döverek yaralar. Züleyha’nın eli yüzü kan içinde kalmıştır. Züleyha’nın ölmesi demek Demir’in de ömrünü demir parmaklıklar ardında geçirmesi demektir; ancak Züleyha’yı Demir öldürmeyecektir.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha ölecek mi

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha’nın Bebeği Ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi harika bölümleri ile izleyicisini büyülemeye devam ediyor. Adana ve Mersin’in de çekimleri devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisinde işler karışmaya devam ediyor. Demir Züleyha’nın kendisinde  hamile olduğunu düşünürken Yılmaz ise sevdiği kadın Züleyha’nın hamile olduğunu bile bilmemektedir.  Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 18 ekim perşembe günü yayınlanacak 6. bölümünde ise Züleyha’nın aldığı kötü haber ile telaşlandığını ve Yamanların konağında merdivenlerden düştüğünü gördük.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha’nın Bebeği Ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yamanların geleceği olan Züleyha’nın bebeği muhtemelen ölmeyecektir zira Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu doğacak varisin üzerine kurulmuş durumda. Zaten Demir kısır olması Hünkar hanımda başkasının çocuğunu varis olarak kabul etmez.

Bir Zamanlar Çukurova Demir Kısır mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir’in kısır olduğu gerçeği şuanda işlense de benim tahminlerime göre ileride Demir’in bir bebeği olacak hemde kendi canından ve kanından hatta Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 4. bölümünde Filiz karakterinin Demir’in ilk eşi olduğunu ancak bebek vermediği için Hünkar yüzünden Demir’den ayrıldığı anlatılmıştı. Tıp geliştikçe belki de Demir’in bu kısırlık derdine bir çare bulunacak; ancak Hünkar ve Demir ne yazık ki bir varis dünyaya gelmesi için fark etmeden yaptıkları bunca kötülüğün  karşılığını Yılmaz’dan alacaklar.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyhanın Bebeği

Yılmaz hapisten çıkacak zira bir adam ona yardım edecek ve ona avukat tutarak Yılmaz’ı koruyup kollayacak; aynı zamanda Yılmaz’ın intikamını almasına da yardım edecek.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha’nın Bebeği Yaşayacak mı?

Yılmaz tabi ki asılmayacak ve dizi de hapishaneden de çıkacak ancak Yılmaz’ın Züleyha’sına kavuşması zaman alacak zira Yılmaz Züleyha’nın yaptığı bu ihaneti affetmeyecek; ancak Yılmaz’ın gerçekleri öğrenmesi vakit alacak. Yılmaz sonradan bir oğlan çocuk sürprizi ile de karşılaşacak zira tahminlerimize göre Züleyha sağlıklı bir erkek bebek doğuracak bu bebek hem Demir hemde Hünkar için geleceklerini emanet edecekleri bir varis olabilecek mi?Bir Zamanlar Çukurova Züleyha düşürecek mi