Biran Damla Yılmaz ve İlker Kaleli Aşkında Son Durum Ne?

Türkiye’nin önde gelen iki yıldız başrol oyuncusu aşk yaşıyor. Son olarak Baraj dizisi ile izleyiciyi büyülemeyi başaran genç yıldız Biran Damla Yılmaz Türkiye’nin önde gelen erkek başrol oyuncusu İlker Kaleli’ye gönlünü kaptırdı. Poyraz Karayel efsanesini izleyen 2000’li yılların çocuğu olup da İlker Kaleli’ye hayran olmamak mümkün mü? İşte Türkiye’nin en güzel kadınlarından Biran Damla Yılmaz da  İlker Kaleli’ye gönlünü kaptırdı.

Biran Damla Yılmaz ve İlker Kaleli 2020 Yaz’ını Beraber Noktalıyor

Biran Damla Yılmaz ve İlker Kaleli 2020 yazına damga vuran aşklardan oldu. Hem İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Öğretmen hemde Biran Damla Yılmaz’ın başrolünü paylaştığı Baraj dizisi çekimleri başlayınca oyuncular tatillerini noktalayıp İstanbul’a döndü. Oyuncuların İstanbul’a gelmesi ile de baş başa gözlerden uzak paparazilere yakalanmadan geçirdikleri tatilde sona erdi.

Biran Damla Yılmaz ve İlker Kaleli tatillerinde kimseye yakalanmadığı için bu aşk ortaya çıkmamıştı; ancak İstanbul’a gelen aşıklar dayanamayıp her yerde beraber poz verince bu aşkta ortaya çıkmış oldu. Bizler dizi aşklarına aşinayız; ancak iki farklı dizi de rol alan iki oyuncunun aşka yelken açması çok gördüğümüz bir şey değil.

Hatırlanacağı üzere İlker Kaleli Poyraz Karayel dizisinden partneri Burçin Terzioğlu ile uzun süreli aşk yaşamış daha sonra ikili ayrılık kararı almış aradan geçen 2 yıldan sonra yeniden bir araya gelmişler 2019 da ise yeniden ayrılmışlardı.

Diğer taraftan Biran Damla Yılmaz ise Tarık Uğur Özenbaş ile aşk yaşamış ancak geçen yaz ayrılmışlardı. İşte kalbi boş olan bu ikili arkadaşları vasıtasıyla bir araya gelmiş ve yeni bir aşka yelken açmışlar. İkiliye yeni aşklarında mutlu olmaları ve evliliğe kadar uzanan bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Biran Damla Yılmaz ve İlker Kaleli Aşkı

Biran Damla Yılmaz ve İlker Kaleli Ne Zaman Sevgili Oldu

Biran Damla Yılmaz ve İlker Kaleli’nin aşklarının ne zaman başladığı bilinmiyor ancak şuanda bir çok mekanda el ele göz göze mutluluklarını yaşarken mümkün olduğu kadar da magazincilerden de kaçmaya çalışıyorlar. Biran Damla Yılmaz ve İlker Kaleli aşkının yeni başladığı da biliniyor.