Birce Akalay Benimle Söyle’de Neden Yok? Neden Ayrıldı? İşte Gerçek Nedeni?

fBenimle Söye’ ilk bölümüyle 17 Ocak Cuma, ikinci bölümüyle 18 Ocak Cumartesi 20.00’de FOX’ta!

All Together Now isimli yarışmadan ülkemize uyarlanan ve ikinci sezonu ile izleyicisi karşısına çıkan Benimle Söyle yarışmasında ilginç bir değişiklik yaşandı. Bilindiği üzere Benimle Söyle yarışmasın ilk sezonunda sunucu Enis Arıkan olmuş ve başarılı performansı ile çok beğenilmişti. Benimle Söyle yarışmasının ilk sezonunda jüri olarak yer alan Birce Akalay Benimle Söyle yarışmasının ikinci sezonunda yer almayacak.

Benimle Söyle yarışmasının ilk sezonunda yer alan 100 jüri üyesinin bazılarında değişiklikler yapılırken bazı jüri üyeleri ikinci sezonda da kaldığı yerden devam edecek. Peki ne oldu da Benimle Söyle’nin 2. sezonunda Birce Akalay yok? birce akaly benimle söylede neden yok

Birce Akalay Benimle Söyle’de Neden Yok?

Birce Akalay’ın sesi güzel olsa da Birce Akalay’ın asıl işi oyunculuk ve Birce Akalay Star TV’nin Babil dizisinde kadın başrol oyuncularından biri olarak yer alacak.  Birce Akalay’ın Babil dizisi çekimleri ile Beinmlşe Söyle’nin aralık ayında çekilen bölümlerinin çekimleri çakıştığı için Birce Akalay Benimle Söyle’de yer alamayacak. Birce Akalay’ın yerine jüri olarak Yasak Elma’da yer alan Şeval Sam Benimle Söyle’nin ilk bölümünün konuk jüri üyesi olarak yer alacak.

Benimle Söyle’nin yeni sezonunda her bölüm başka bir ses sanatçısı konuk kaptan olarak yer alacak. Benimle Söyle’nin 2. sezon 2. bölümünde ise kimin konuk kaptan olacağı şuanda belli değil.

Eğer çok istekli olunsa Birce Akalay Benimle Söyle’de de aynı zamanda da Babil dizisinde de oynayabilirdi ancak bu konuda çok fazla istekli olmadı yapımcı. Çünkü Birce Akalay Benimle Söyle’de beklenen katkıyı verememişti ve Benimle Söyle’ye ciddi derece renk katacak çok sevilen bir kadın oyuncu aranıyordu bu isim de Şevval Sam oldu; ancak Birce Akaly muhtemelen bu durumun duyulmasını istememiştir ve açıklama böyle yapılmıştır; zaten bu işin usulu de budur. Bir bahane varsa o söylenir. birce akalay benimle söyleden neden ayrıldı

Birce Akalay Benimle Söyle’den Neden Ayrıldı?

Benim tahminime göre Birce Akalay Benimle Söyle’den ayrılmak istemedi yapım Beninle Söyle’de bir değişilik yapmak istedi. Bu değişiklik sunucu Enis Arıkan da olabilirdi ama ilk sezon Enis Arıkan Benimle Söyle’ye büyük katkı sağlamış ve başarılı bir performans göstermişti ayrıca Birce Akalay’a göre ücreti de düşüktü.

Birce Akalay’ın yeni dizisi Babil’in konusu oyuncuları ve Birce Akalay’ın hayat vereceği karakterin detayları için tıklayınız Babil Oyuncu Kadrosu

Şevval Sam gerçekten Benimle Söyle de hem sesi hemde yıllara meydan okuyan güzelliği ile izleyiciyi büyüleyecektir. Zira Şevval Sam’ın müziğe katkısı ve yeteneği ile Birce akalay’ın ki karşılaştırılmaz bile Benimle Söyle de bir ses ve müzik yarışması olduğuna göre ben bu değişikliği yerinde görüyorum.

Şimdi bizim gibi siz de bu açıklamayı sorgulayacaksınız. Ya kardeşim Birce Akal oyuncu dizisi var da Şevval Sam oyuncu değil mi onun dizisi yok mu? Tabi ki var. Hatta Şevval Sam’ın daha çok sahnesi var  Yasak Elma’da.

Yorum yaz