Savaşçı Batur Ölecek mi? Sertan Erkaçan Savaşçı’dan Ayrılacak mı?

Limon filmin sevilen dizisi Savaşçı 22 aralık pazar akşamı 87. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak. Savaşçı dizisinde skandallara alışıktık zaten ama böylesini de daha önce görmemiştik.

Savaşçı dizisinin 15 aralık pazar akşamı ekranlara gelen 86. bölümün son kısmında Doğu Türkistan’da yaşanan zulümler anlatılıyordu ancak bir anda dizi yayından kaldırıldı ve her zaman ki süreden 15 dakika önce dizi bitmiş oldu; Savaşçı dizisinde apar topar verilen tekrardan sonra geriye Savaşçı başlamadı ve Ferhat İle Şirin dizisinin tekrarı yayınlandı. Bir çok izleyicinin tepkisini çeken bu durum ile ilgili Fox Tv’den veya Savaşçı dizisi yapımcısı Lim0n filmden bir açıklama gelmedi.

Savaşçı dizisinin 87. bölüm fragmanı yayınlandı ve fragmanda Kaan Bozok’un bir askerini kaybettiği için ağladığı görüldü ancak bir önce ki bölüm nasıl biti izleyemediğimiz için kimse fragmanı anlamadı. Sonunda 20 aralık pazar akşamı tarafımıza basın özeti gönderildi ve basın özetinde 87. bölümün detayları ortaya çıktı.

Savaşçı Batur Ölecek mi?

Savaşçı dizisinin 86. bölümün sonunda Markus Kılıç timinin üzerine kalabalık bir terörist grubunu gönderir. Öncü birliğin başında olan Batur Üsteğmen vardır. Batur kalabalık grubu görünce askerlerine bir zarar gelmemesi için hemen harekete geçer ve askerlerini kurtarır ancak Batur terörist grubun karşısında tek kalmıştır. Yaşanan patlamalardan sonra herkes Batur Üsteğmenin şehit olduğunu düşünür; çünkü hem çok şiddetli bir patlama olmuş Batur’un olduğu yerde hemde teröristlerin eline düşmüştür.

Savaşçı Batur Ölecek mi

Sertan Erkaçan Savaşçı’dan Ayrılacak mı?

Savaşçı dizisi oyuncusu Sertan Erkaçan 15 aralıkta Savaşçı setinde görüldü. Yani Savaşçı dizisinin 90. bölüm çekimlerinde Sertan Erkaçan vardı ve karlı bir ortamda fotoğrafı yayınlandı. Bu da Sertan Erkaçan’ın Savaşçı’dan ayrılmadığı anlamına geliyor.

Sertan Erkaçan Savaşçı dizisi kadrosuna 3. sezonda dahil oldu. Ünlü oyuncu Sertan Erkaçan’nın Savaşçı’dan ayrılacağı yönünde hiç bir bilgi yok; eğer Sertan Erkaçan Savaşçı’dan ayrılsaydı bunu çok öncesinden duyardık zira SAvaşçı dizisi 3 4 bölüm stok ile ilerliyor. Sertan Erkaçan’da başka dizilerde yer alabilmek için piyasaya çıkardı bizimde kulağımıza gelirdi. Demek ki Sertan Erkaçan Savaşçı’dan ayrılmayacak. Bu da Batur Üsteğmenin şehit olmadığı yaralı veya ziyansız kurtulacağı anlamına gelir.

Savaşçı 86. Bölüm Neden Yarıda Kesildi? Neden Yayınlanmadı

Şimdi Gelelim Savaşçı dizisinin 86. bölümünün neden yarıda kesildiğine. Fox TV’nin sahibi Rupert Murdoch Avustralyalı bir ailenin oğlu olarak Melbourn’ün Bellini şehrinde dünyaya geldi. Daha sonra dünya genelinde Fox TV’nin büyük kısmı Walt Disney tarafından satın alındı. Sizin anlayacağınız Fox Tv yabancı güçlerin elinde olan siyasi bir medya örgütü. Bu nedenle Doğu Türkistan’da Çin’in Müsliman toplumlara yapılan bu zulüm gösterilmek istenmedi. Bu şirketin Çin ile de çok büyük anlaşmaları var.

Sertan Erkaçan Savaşçıdan Ayrılacak mı

Eğer akan kan Müslüman değilde Hristiyan toplumlarının kanı olsaydı Fox TV defalarca gösterirdi.

Savaşçı 22 Aralık Fragmanı Batur Ölecek mi?

Savaşçı 87. Bölüm 2. Fragmanı