Yemin 146. Bölüm 147. Bölüm Özeti 23 Aralık 24 Aralık Fragmanı

Yemin 147. Bölüm Özeti

Emir Reyhan’ı konağın yeni hanımı ilan edince Cavidan çıldırır ve konak çalışanlara evin hala hanımı olduğunu gösterir; ancak Reyhan Cavidan hanım varken Tarhun konağının hanımı olmak istemez. Her şeye rağmen Reyhan hala Cavidan hanıma karşı saygısıdır ancak Emir Reyhan’ı sevdiği kadını konağın hanımı olarak görmek ister; çünkü artık konağın ağası Hikmet değil Emir’dir.

Bir çok şeyi görmezden gelen Emir Cavidan’ın Reyhan’a baskı yapmaması için açıkça ona kapıyı gösterir ve ya Reyhan’a itaat edersin yada bu evden gidersin der. Emir artık Cavidan’dan kendisine ve Reyhan’a mutlak itaat beklemekte ve oyunlarına son vermesini istemektedir.

Narin’in kendisini kıskandığına emin olan Kemal Narin’in kendisine aşık olup olmadığı kafasının karışık olduğunu düşünmektedir. Narin’in kendisine olan aşkından emin olmasını bekleyen Kemal ise artık Narin’e olan aşkından emindir.Yemin 147. Bölüm resimleri

Sonunda Emir ve Reyhan’ın beklediği gün gelip çatmıştır. Reyhan ve Emir gelin arabalarına binerek İstanbul turu yaparlar. Düğün sonrası Emir Reyhan’a özel bir gece hazırlamıştır. Peki Emir ve Reyhan ilk özel gecelerinde nasıl bir sürprizle karşılaşacaktır.

Yemin 147. Bölüm Fragmanı

Yemin 146. Bölüm Özeti Başlıyor

Emir sonunda Allah’ın emri Peygamberin kabli ile Reyhan’ı süt anneden istemiş ve söz yüzüklerini takmıştır. Emir konakta artık Cavidan’ı görmek bile istemez ama annesi olduğu için onu konaktan da atamaz. Emir aldığı bir karar ile Cavidan’ı evde tutacaktır ama elinde ki evin hanımlığı yetkisini Reyhan’a verecektir; artık Tarun konağında Reyhan Tarhun’un sözü geçecektir. Cavidan’ın sözleşme planı tutmamıştır ama düşman evin içindedir. Bu sefer olmadıysa bile başka sefer Cavidan Emir’in eline ki şirket yetkilerini üzerine alacaktır.Yemin 146. Bölüm resimleri 1

Emir sözlenmelerinin ardından Reyhan’ı dışarı çıkarır ve hazırladığı çok özel havi fişek gösterisi ile Reyhan’ı bir kez daha büyüler.

Yemin 146. Bölüm Fragmanı

Yemin dizisinde izleyici bir yönden çok özel ve güzel anlara şahitlik ederken Cavidan da bu mutlu anlardan faydalanarak kimseye fark ettirmeden oğlu Emir Tarhun’un donuna kadar almaktadır. Cavidan hazırladığı evlilik sözleşmesinin içine gizlediği bir madde ile tüm Tarhun ailesinin mirasını üzerine almak ister Reyhan bir dakika bile düşünmeden sözleşmeye imza atar ama ama  Emir sözleşmeyi alır yırtar.

Cavidan’ı hala evde tutan Emir aslında yaptığının cezasını çekmektedir. Emir annesinin Cemre ile iş birliği yaptığınını bilmektedir ancak Cemre’yi aynı suçla hapse attıran Emir annemdir diyerek Cavidan’ı affetmiştir ama besle kargayı oysun gözünü misali kötü kalpli Cavidan boş durmamış ve Emir ve Reyhan’ı ayırmak için yeni planlar yapmaya devam etmektedir.

Cavidan aslında oğlu Emir’den vazgeçmemiştir ne zaman Emir o köylü kızı Reyhan’ı bırakır ve kendini itaat ederse başının üstüne yeri vardır ancak o Reyhan yanında olduğu sürece artık Emir Cavidan’ın baş düşmanıdır.Yeminde Reyhan ve Emir Evleniyor

Yemin dizisinin 30. haftasına tekrar dönecek olursak bu hafta her şeye rağmen evlenen Emir ve Reyhan’ın hatası olacak. Emir gelinin telli duvaklı Hatice annenin evinden çıkaracak ve karısı ile balayına gidecektir. Cemre ise Emir ile Reyhan’ın balayına gittiğini öğrenecek ve kahrolacaktır. Allah kendi eli ile Cemre’ye yaptıklarının cezasını ödetmiştir. Sıra bir gün Cavidan’a da gelecektir İnşallah.

Yemin 23 Aralık Özeti Devam Ediyor

Emir ve Reyhan’ın gerdek gecesi oldukta sonra artık Reyhan’ın her bayılmasında acaba Reyhan hamile mi diye içimizden geçireceğiz çünkü çok kısa bir zaman içinde senarist bu türlü oyunlara girecek ama Reyhan bence yeni sezona kadar bebek dünyaya getiremeyecektir; şimdi Emir ile Reyhan’ı yoksulluk belası beklemektedir.

Kemal ve Narin başlarına gelen her musibette fark etmeseler de bir birlerine daha da yaklaşmaktadırlar. Yonca’ın oynadığı oyun bozulmuş Kemal artık Narin’in kendisini sevdiğinden emin olmuştur; Yonca’nın planı Kemal işle Narin’i daha da yaklaştırmıştır. Kıskançlık ise Narin’e yaramış ve Kemal’i ne kadar çok sevdiğini anlamıştır.

Yemin 147. Bölüm bölüm özeti yayınlandığında sayfamızda olacaktır.Yemin 146. Bölüm resimleri

Yemin 147. Bölüm Fragmanı

Yemin 147. Bölüm fragmanı şuanda yayınlanmadı; fragman yayınlandığında ilk olarak sayfamıza ekleyeceğiz.

bu sözleşmeye başta şüphe ile baksa da öyle kötü bir anda yakalanmıştır ki bir anca imzayı atıp Reyhan’ına kavuşmak istemiştir. Emir kör kütük aşıktır aşkından imza attığı şeyi bile okumamıştır.

Tabi Cavidan elinde ki bu kozu doğru zamanda ortaya çıkarmak için şimdilik yaptığı sözleşmeyi dosyalamıştır. Ne zaman Cavidan’ın Hikmet’e yaptıkları ortaya çıkacak ve Emir annesinden hesap sorup annesini hapse göndermek veya evden göndermek isteyecektir işte o zaman Cavidan son kozu bu sözleşmeyi kullanacaktır.

Yemin 146. Bölüm 147. Bölüm Özeti 23 Aralık 24 Aralık Fragmanı (1 Yorum)

  1. Yeter ama artık bu kadarı da fazla artık böyle kötülük mu olur artık Cavidan artık hapse girsin