İkimizin Yerine 479. Bölüm Özeti 30 Aralık Kamli Puşkar İle Evlendi

İkimizin Yerine dizisinde Nimboli yemek verme bahanesi ile Kamli ve Harki’nin bulunduğu odaya girmiştir. Yemek tabaklarının altına da bir bıçak koymuş ve Kamli’nin bıçağı almasını sağlamıştır. Gece yarısı herkes uyurken Kamli ellerini Nimboli’nin getirdiği bıçakla kesmeye çalışır. Yanında annesi de kalıyordur. Kamli iplerden kurtulup elindeki bıçakla Akira’nın odasına gider. İkimizin Yerine 30 Aralık Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 479. Bölüm Özeti Başlıyor

Kamli babasının yattığı odaya giderken Gopal’i hatırlıyor ve acı çekiyordur. Akira’nın onu nasıl acımasızca öldürdüğünü düşünüyor ve elindeki bıçağı Akira’nın kalbine saplamak için harekete geçer. Tam o sırada kör şeytan Harki gelir ve Kamli’nin elini tutar. Babana bunu nasıl yapabilirsin diye tepki gösterirken Kamli babam değil katil diye cevap verir. 1 2019 12 20T153732.113

Harki kızını bir kenara çekip hesap sorarken Disa gelir ve Harki’den Kamli’yi anlamasını ve evliliğe odaklanmasını ister. Kamli asla evlenmeyeceğini belirtirken Disa Harki’ye Kamli ile konuşacağını söyler. Harki giderken Disa evliliğe razı olmasını ister. Kamli Puşkar ya da başkası kimseyle evlenmeyeceğini söylerken Akira’nın kendisini öldürmesini istedi. Disa, Akira seni öldürmeyecek ama Nimboli’nin hayatı tehlikeye girecek der. Akira zamanında kocamı mal ve para için öldürdü, Şimdi seni tehdit etmek için Nimboli’yi öldürecek, bu yüzden Puşkar ile evlenmelisin der. Kamli çaresizdir.

Manu Anandi’ye gerçeğin aklından çıkmadığını söylüyor. Anandi Ganga senin için böyle davrandı ve hiç bir zaman yanlış bir şey yapmadığını söyler. Manu Ganga sana hep kötü davranıyordu derken Anandi Ganga kimseye kötülük düşünmez diye onu savunur. Manu yatıyor ve babasını rüyasında görüp bağırarak uyanır. Anandi ondan uyumaya çalışmasını ister. 2 2019 12 20T153733.965

Ertesi gün Puşkar ve ailesi Kamli için gelirler. Akira sade bir merasim istediği için kimse gelmemiştir. Pandit ritüellere başlarken Kamli gelir. Puşkar karısının geldiğini söylerken Kamli Gopal’e verdiği sözü ve Disa’nın sözlerini düşünüyordur. Son olarak yedi yemin ritüeli yapılacaktır. Öncesinde Puşkar’ın babası Akira’yi bir kenara çekip 100 altını vermesini aksi taktirde düğünü durduracağını söyler. Akira altını vermek zorunda kalır. Gelin ve damat ateşin etrafında dönerlerken Kamli Gopal’i düşünüyordur ve bir anda durur.

İkimizin Yerine 30 Aralık Özeti Devam Ediyor3 2019 12 20T153857.100

Jagdiş Manu’nun daha dönmediğini söylerken Anandi ve Manu gelirler. Manu buraya Anandi’nin zoruyla geldiğini söyler ve evdekilerle kırıcı konuşur. Jagdiş ona kızar. Manu benim babam sen değilsin diyerek ona kızamayacağını söyler. Manu odasına çıkar ve tüm resimleri yere döküp Ratan’ın resmini bulmaya çalışır. Dadisa yanına gelir ve yemek yemesi halinde ona istediği resmi göstereceğini söyler. Bu sırada eve Rtaan’ın annesi gelir. Manu duyunca çok sevinir ve aşağıya iner. Ratan’ın annesi ona babasının küllerini gösterir ve bunları Hardvar’a götüreceğini söyler. Manu onunla gitmek ister ancak baba annesi ondan çalışmasını ister ve ayrılır. Giderken babasından kalan mektubu verir.

4 2019 12 20T153731.244

Kamli ve Puşkar’ın ritüelleri tamamlanmıştır. Kamli büyüklerinin nimetlerini almak için ayaklarına dokunurken anne ve babasının ayaklarına dokunmaz. Annesi ile kucaklaşmaz bile. Manu mektubu okurken Ganga gelir ve ödevlerini tamamlamasını ister. Manu bu ödev değil, babam ölmeden önce tüm mallarını bana bırakmış. Babam beni düşünürken sen onun kötü birisi olduğunu söyledin diyerek tepki gösterir. Ganga ağlıyordur. İkimizin Yerine 30 Aralık Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 479. Bölüm Fragmanı