Bizim Hikaye 15 Şubat’ta Çalan Çağatay Akman Şarkısı Yüreğim Davacı

Bizim Hikaye Dizisinin 15 şubat perşembe akşamı ekranlara gelecek 22. bölümünde Çağatay Akman’ın yeni şarkısı izleyiciye tanıtılacak. Bizim Hikaye dizisinin fon müziği de yine Çağatay Akman tarafından seslendirilmiş ve milyonlar Çağatay Akman’ın sesine hayran kalmıştı. 2016 yılında Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı ile gençlerin beğendiği bir ses olarak piyasaya çıkan  Çağatay Akman şimdi dünyanın konuştuğu bir dünya starı oldu.

Bizim Hikaye 15 Şubat resimleri

Yine 2017 yılında Sensin Benim En Derin Yerim şarkısı ile gençleri peşinde koşturmayı başaran Çalan Çağatay’ın söylediği her şarkı sosyal medyada milyonlarca paylaşıldı. Çalan Çağatay’ın asıl ünlü olması ve dünyaya açılması ise bir çok ülkede yayınlanan Bizim Hikaye dizisi ile oldu.

Çalan Çağatay 2017’nin sonunda ise Three Hits Mashup isminde bir single ile yine gençleri büyülemişti ancak Three Hits Mashup şarkısı beklediği etkiyi yaratamayınca  Çağatay Akman yeni single’sinin tanımını izlenme rekorları kıran Bizim Hikaye dizisinde yapmaya karar verdi. İşte Çağatay Akman’ın yeni şarkısı  Yüreğim Davacı Bizim Hikaye’nin 22. bölümünde 15 şubat gecesi ilk defa yayınlandıktan sonra digital pazarlarda hemen satışa sunulacak ağatay akman resimleri

Yüreğim Davacı Şarkısı Sözleri

Senle başka bir yolda

karşılaştık sonunda

haline dert yanarsın

hayaller ortasında

 

Bence aşka bulaşma

Mağlup oldum bu yaşta

Sonra zaten anlarsın

Kaybeden hep hayatta

 

Bu kaçıncı terk

bu Yalancı rüzgar

Bir bakınca hasret

Bütün yıldızlar

 

Hem yabancı kaldın

Hem elimde acı

Beni boşver senden

Yüreğim davacı

Yüreğim Davacı Şarkısı Çağatay Akman