Yüreğimin Zarif Acısı Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Türkiye’nin kanalı Trt 1 ekranlarında yeni bir dizi daha izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Daha önce Yedi Güzel Adam dizisinin yazan ve milyonları peşinde koşturan Şilan Avcı’nın kaleme alacağı Yüreğimin Zarif Acısı dizisinin yönetmeni ise daha önce Parmaklıklar Ardında dizisinde de görev alan Hakan Gürtop olacak.

Yüreğimin Zarif Acısı dizisinde Şermin ve Ali’nin etkileyici hikayesi izleyicisi karısına çıkarılacak.  Şermin ve Ali’nin çocukluğu aynı mahallede geçmiştir. İki gencin de gözleri çocukluktan beri başkasını görmemiştir. “Çocukluk Aşkı” “Lise Aşkı” derken şimdi ikisi de evlenme çağındadır ancak aralarında ki engeller onların kavuşmasına engel olmaktadır. Yüreğimin Zarif Acısı dizisi

Trt 1 daha önce Adını Sen Koy isimli bir dizi ile izleyicisi karşısına çıkmış ve dizi büyük başarı gösterek Star Tv’ye transfer olmuş ve izlenme rekorları kırmaya devam etmişti. Şilan Avcı’nın senaristliğini üstleneceği Yüreğimin Zarif Acısı dizisinin de benzer bir başarı göstermesi bekleniyor ancak şuanda Yüreğimin Zarif Acısı dizisinin haftalık mı yoksa günlük dizi mi olarak ekranlara geleceğini bilmiyoruz; ancak konusu itibari ile günlük diziye benziyor gibi.

Şuanda Yüreğimin Zarif Acısı dizisi yapımcısı da açıklanmadı;  Yüreğimin Zarif Acısı  dizisi yapımcısı açıklandığında sizlere Yüreğimin Zarif Acısı  dizisi oyuncu kadrosu hakkında bilgiler vereceğiz; ancak Yüreğimin Zarif Acısı  dizisinin çok yüksek bir bütçeli değil daha çok yeni dizi sektörüne giren ve gelecek vadeden oyunculardan kurulması bekleniyor.

Yüreğimin Zarif Acısı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yüreğimin Zarif Acısı dizisi oyuncu kadrosu şuanda belli olmadı. Yüreğimin Zarif Acısı  dizisi oyuncu kadrosu belli olduğunda sayfamıza eklenecektir.

Yüreğimin Zarif Acısı Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (5 Yorum)

    • Asi ya şu Adını Sen Koy özetlerini sen yazsan. Bugün özet yazacam ne yazacağımı bulamadım bom boş bölümdü