Gökçe Akyıldız Kırgın Çiçekler’den Neden Ayrıldı? İşte Cevabı

Kırgın Çiçekler dizisi 3 sezon ekran macerasını en iyi şekilde  devam ettirmeyi başardı. 3. sezon ne yazık ki Kırgın Çiçekler’e iyi gelmedi. Sezon başından itibaren Show Tv’nin dizisi Çukur yükseldikçe Kırgın Çiçekler düştü. Her şeye rağmen Ntc Medya ve Atv Kırgın Çiçekler dizisi için sezon sonuna kadar devam etmesi yönünde olumu görüş bildirse de bu sefer de sıkıntı Kırgın Çiçekler dizisinin başrol oyuncusu Gökçe Akyıldız’dan geldi.

Temmuz 2017’de Mustafa Özyurt ile evlenen ve mutlu bir yuva kuran Gökçe Akyıldız hamile olduğunu açıklamıştı. Yoğun set temposu bir de hamileliğin sıkıntıları ile birleşince muhtemelen Gökçe Akyıldız eşi Mustaga Özyurt’unda rızası ile  Kırgın Çiçeklerden ayrılma kararı almıştır.

Gökçe Akyıldız hamile

Kırgın Çiçekler’de yaşanan bu ayrılık sonrası dizinin tadının kaçacağı düşüncesi hem Atv’n

in hem de Kırgın Çiçekler dizisi yapımcısı Ntc Medya tarafından da can sıkıcı olarak değerlendirilmiş olacak ki Kırgın Çiçeklerden dizisi için sonunda beklenen final kararı geldi.

Kırgın Çiçeklerden dizisi 113. bölümü ile 12 mart pazartesi gün Atv ekranlarında izleyicisine veda edecek. Kırgın Çiçekler dizisi için alınan bu final kararı 3 sezon ve 110 bölümdür ekranlara kitlenen sadık izleyici kitlesini oldukça üzecek; ancak Kırgın Çiçekler dizisinde Songül karakterine hayat veren Gökçe Akyıldız’ın da kariyeri ile ilgili kararlarına saygı duymak lazım sonuçta onun da bir özel hayat planlaması var.

Gökçe Akyıldız Kırgın Çiçekler

Kırgın Çiçekler dizisinde Songül karkateri şubat ayı sonunda yani muhtemelen 26 şubat pazartesi günü 111. bölümü ile izleyicisine veda edecektir. Şuanda Kırgın Çiçekler dizisi için alınan final kararı kesindir ancak Kırgın Çiçekler dizisi eğer Songül karkaterinin ayrılma sahnelerinde büyük bir çıkış yaşayabilirse yine Kırgın Çiçekler dizisi için sezon sonuna kadar devam kararı alınabilir diye düşünüyorum.

Kırgın Çiçekler dizisinden Gökçe Akyıldız kendi isteği ile ayrılmasaydı bile Kırgın Çiçekler dizisi için kesin olarak sezon sonuna kadar devam eder diyemezdik zira her hafta Kırgın Çiçekler dizisi kan kaybetmeye devam ediyordu. Doğurana kadar setlerde duran bir çok ünlü oyuncuya göre Gökçe Akyıldız bebeğini ve kendi sağlığını düşünmüş ve diziden ayrılma kararı almıştır; zira Gökçe Akyıldız ayrılmasa da muhtemelen Kırgın Çiçekler dizisi bu gidişle sezon sonunu göremeyecekti. Bu açıdan bakıldığında belkide Gökçe AkyıldızKırgın Çiçekler’de kötü sonu yaşamamak için ayrıldı diye de düşünebiliriz.

Gökçe Akyıldız Kırgın Çiçekler’den Neden Ayrıldı? İşte Cevabı (3 Yorum)

  1. En sevdigim dizi kirgin cicekler dir en sevdigim karakderler Songul ve Guney dir bitmesedi cok guzel olurdu ben kirgin cicekleri cokkkkk seveyirum♡♡♡

  2. Lütfennnnnnn kiRgin çiçekler bitmesin çünkü bn onları çokkkķkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum. Songül Merak Kader Eylül. Cemre yi hepsini çoooookkk ama çooooooooooook seviyorum lütfen 4 sezonu da olsun???????

  3. merhaba sizi ilk gördüğümden bugüne kadar çok ama çok seviyorum,allah mesut bahtiyar eylesin