Survivor 2018 Berkan Karabulut Kimdir? Berkan Karabulut Kaç Yaşında Berkan Karabulut Mesleği

Survivor 2018’e Marcus isimli yarışmacı erken veda etmek zorunda kalınca Survivor 2018’de artık Berkan Karabulut’lu dönem başladı. Berkan Karabulut aslında Survivor 2018 seçmelerinin tamamını geçmiş ancak Survivor 2018 as kadrosuna Acun Ilıcalı tarafından alınmamıştı. Yedekte olan Gönüllüler takımın yarışmacısı Berkan Karabulut uzun dönemdir Survivor 2018’de yarışacak gibi hazırlıklarına devam etmekteydi. Orman koşuları ve salon çalışmaları yapan Berkan Karabulut hem açlığa hemse zorlu performans gerektiren Survivor 2018 oyunlarına hazır.

Yakışıklılığı ile dikkatleri çekecek olan Berkan Karabulut Korukent Sitesi Levazım C Blok adresinde bulunan Fit2Movetr isimli Antereman ve Pilates solonunda da hem yöneticisi hemde sahibidir. Bu aralar Söz dizisinde Çaylak karakterine hayat veren Aytaç Şaşmaz’ın da yakın arkadaşıdır. Berkan Karabulut survivor 2018 4

Berkan Karabulut ile ilgili şuanda daha fazla bilgiye sahip değiliz  Berkan Karabulut çok kısa zaman içinde Survivor 2018 kadrosuna dahil olduğunda bizlerde bu sayfalardan sizlere  Berkan Karabulut ile ilgili daha fazla detay vermeye çalışacağız.

Berkan Karabulut bir çok ünlü ile spor salonunda beraber çalışma imkanı bulmuştur.  Berkan Karabulut Sercan Badur ile de antrenman yapmıştır. Sahibi olduğu salon vasıtası ile ünlüler ile çalışma imkanı bulmuştur ve belki de Survivor 2018 vasıtası ile dizi sinema sektörüne girmeyi de planlamaktadır.Berkan Karabulut survivor 2018 2

Berkan Karabulut güçlü kasları ve fit vücudu ile dikkat çekmektedir. Hayvanları ve spor yapmayı çok seven eğlenceli ve dost canlısı bir insandır; umarım  Berkan Karabulut Survivor 2018’de insanlıktan çıkmaz.

Berkan Karabulut Kaç Yaşında?

Berkan Karabulut daha 20’li yaşların sonundadır.

Berkan Karabulut Fotoğraf Galerisi

Survivor 2018 Berkan Karabulut Kimdir? Berkan Karabulut Kaç Yaşında Berkan Karabulut Mesleği (1 Yorum)