Bizimkisi Bir Ah Hikayesi Oyuncuları Kadrosu

Seçil Çömlekçi’nin Bizimkisi Bir Ah Hikayesi kitabı film oluyor.  Bizimkisi Bir Ah Hikayesi filmi başrol oyuncuları ise Çiğdem Batur ve Şahin Irmak olacak. Romantik komedi türünde olacak Bizimkisi Bir Ah Hikayesi filmi Malatya’da çekilecek.  Aytaç Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Bizimkisi Bir Ah Hikayesi filmini Ahmet Kapucu yönetecek.

Bizimkisi Bir Ah Hikayesi Oyuncuları

Çiğdem Batur

13 Temmuz 1982 Düzce doğumlu olan Ayşe Çiğdem Batur 39 yaşının içindedir. Son dönemde Kuaförüm Sensin’de sunuculuk yapan Çiğdem Batur Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hayat verdiği Leyla Türkmen karakteri ile sevilmiştir. Oyunculuğun yanında ses sanatçısı da olan Ayşe Çiğdem Batur Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümü mezunudur. Çiğdem Batur son dönemde Deli Gönül ve Bizim Hikaye dizilerinde de yer almıştır. Çiğdem Batur bekardır.

Cigdem Batur

Şahin Irmak

Son olarak Benimle Oynama programında sunuculuk yapan Şahin Irmak 1981 İzmir doğumludur. 40 yaşında olan Şahin Irmak Türkiye’nin en çok sevilen komedyalarından biridir. BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar program ile tanınan Şahin Irmak son dönemde Entelköy Efeköy’e Karşı isimli sinema filminde yer almıştır. Son dönemde uyuşturucu suçu ile gündem olan Şahin Irmak Eğlendirme Dairesi programında başarısız oldu. 2018 de Asena Tuğal ile evlendi.

sahin irmak

 

Yorum yaz