Bu Ben Miyim Sunucusu Doktoru Kimdir? Op. Dr. Bülent Cihantimur Kimdir? Doktor B

Türkiye’nin en önemli 10 kanalı arasına girmeyi hedefleyen TLC kanalından yeni bir atak geldi. 2019 da HD yayına geçen TLC kanalı 2019 da bir çok yeni proje ile izleyicisi karşısında yer almaya çalışacak. TLC’nin ilk dikkat çeken projesi ise Op. Dr. Bülent Cihantimur’un koordinatörlüğünde ekranlara gelecek.

Bu Ben Miyim? isimli programda Op. Dr. Bülent Cihantimur hayatlarını çileye çeviren estetik engelleri ile yaşayan insanlara yardım edecek ve onların hayatlarını tekrar yaşanabilir bir hala getirmeye çalışacak.

Op. Dr. Bülent Cihantimur Bu Ben miyim isimli programında depresyona girdiği için kendine bakmayan ve şuanda da kendine estetik anlamda çeki düzen vermek için çok geç kalan kadınlara, doğuştan gelen bir hatalık sebebi ile memeleri çıkan erkeklere, engelli doğanlara, hatalı estetik operasyonlar sonucu hayalinde ki güzellik yerine büyük bir yıkılış ile karşılaşanlara, aynaya baktığında alışık olmadığı gibi kendini görenlere, iyileşmeyen yaralara müdahale edecek.

kısacası hayallerinin peşini bırakmayan insanların hayat hikayelerinin anlatılacak Op. Dr. Bülent Cihantimur ile Bu Ben miyim programı 6 Mart Çarşamba 22.30’da TLC TV de ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak. bülent cihantimur bu ben miyim doctor b

Op. Dr. Bülent Cihantimur Kimdir?

Op. Dr. Bülent Cihantimur Estetik İnternational’ın kurucu doktorlarından ve ortaklarındandır. Estetik Cerrah olan Bülent Cihantimur’un uluslararası ve yurt içi pek çok ödülü bulunmaktadır. Bülent Cihantimur stanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nin ardından, Uludağ Üniversitesi’nde Plastik Cerrahi bölümleri mezunudur.

Bu Ben Miyim Sunucusu kimdir

İngiltere’de Lawrance hastaensinde de görev alan Bülent Cihantümur 1999 yılında plastik cerrah ve güzellik merkezi kurdu. Bir çocuk babasıdır. Ülke içinden ve ülke dışında bir çok hasta özellikle Prof. Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirdiği özel teknikler için kendi güzelliğini Bülent Cihantimur’a emenat etmektedir.

Doktor B Kimdir?

kendini Doktor B olarak tanıtanOp. Dr. Bülent Cihantimur son olarak TLC kanalında Bu Ben Miyim isimli programın doktorluğunu ve sunuculuğunu yapacaktır.

Bu Ben Miyim Tanıtım Fragmanı

Bu Ben Miyim Sunucusu Doktoru Kimdir? Op. Dr. Bülent Cihantimur Kimdir? Doktor B (2 Yorum)

  1. meraba Doktar bey ben çok mutsuzum sırtımda aşırı kilom var bacaklarım ince hayata küstüm aynaya bakmıyorum yüzümde çok karışıklar oluştu psikolecim bozuldu sırtıma ameliyat yaptırmak istiyorum 35 yaşındayım lütfen bana yardim edermisiniz 05550165007

    • merhaba hocam sizi beğenerek seyrediyorum hocam benim sorunum kalcamda doktra gittim bebekken soğuklama gecırmişim hocam emera girdim kalcamda makarada kırecleme var ama iç karsığıma doğru bır cıkıntı var ve o cıkıntı olan yer asırı yoğun bır şekılde ağrı yapıyor hocam dotorların dediğı hoca platin takılcak ama hocam kafamı karıstıran kalca basındakı ıce doğru olan cıkıntıyı amelıyatla alınmazmı hocam korkuyoum sız bana yardımcı olablirmisiniz Ankardan nazan kolay gelsn hocam şifasınız Teşekkürler