İkimizin Yerine 161. Bölüm Özeti 15 Şubat Anandi, Jagdiş ve Gauri‘yi Yakalar

İkimizin Yerine dizisi 161. bölümü ile izleyicisine büyük bir şok yaşatacak. Jagdiş’in çocukça hareketleri sonrası çok üzülen Anandi Jagdiş’i Gauri ile baş başa görünce bir kez daha yıkılacak. İşte İkimizin Yerine 15 şubat özeti

İkimizin Yerine 161. Bölüm Özeti

Anandi ve Gehna, Jagdiş’in doğum günü hediyesini düşünüyor. Dadisa çok heyecanlı ve parayı dert etmemelerini söyler. Basant, bu sefer Anandi’yi göndermeye karar verdiklerini söyler. Jagdiş çok mutlu olacak der. Dadisa hariç hepsi mutlu. Dadisa bir şey söylemeden gider. Diğerleri Anandi’yi Makhan‘la göndermeyi planlar. Gece, Jagdiş üzgünce tek başına basket topuyla oynar ve Gauri’nin itirafını hatırlar.

Tek yalanının ona çok ağır geldiğini düşünür ve evliliğini hatırlar. Artık yalan söyleyemem ama gerçeği anlatmak için cesaretim yok der. Gauri odasında ağlar. Bade Papa, ona ne olduğunu sorar. Paba, Jagat ile kavga edip etmediğini sorar ve anlatmak istemiyorsan da sana güveniyorum der. Sorununa çözüm bulmasını ve amacını unutmamasını söyler. Çalışkan ve başarılı olmalı. Gauri peki diyor ve ona teşekkür ediyor. Jagat’a sormaya karar verir.

Gauri, Jagat‘tan onu sevip sevmediğinin cevabını almaya karar verir. Sabah, Jagdiş bir çağrıyla uyanır. Nandu ona mutlu yıllar diler. Jagdiş mutlu. Ailenin diğer üyeleri de onu kutlar. Gehna, belki Anandi seni aramayı unutmuştur der. Jagdiş, Gauri’nin sözlerini hatırlayıp üzülür. Evdekiler Anandi Mumbai’de olduğu için heyecanlıdır.

Jagdiş, Anandi doğum gününü unuttuğu için üzgün. Jagdiş, bir kız olmasına rağmen Gauri’nin duygularını açabildiğini söyler. Jagdiş de sonucu ne olursa olsun ona açılmaya karar verir. Kapıya yaklaşır ve Gauri’nin otelin kapısına doğru yürüdüğünü görür. Jagdiş gülümseyerek Gauri‘yi beklerken, Anandi Doğum günün kutlu olsun huysuz maymun diye ona seslenir.

kimizin Yerine 161. Bölüm resimleri

Jagdiş şok ile Anandi’nin ona el salladığını görür. Anandi çiçeklerle Jagdiş’e koşarken Jagdiş, Gauri’nin yaklaşmasıyla gerilir. Anandi sevinçle ona sürpriz yapmaya geldiğini söyler. Jagdiş hızla Anandi’yi alıp arabaya biner. Jagdiş, şoföre, acele et, gidelim diyor. Anandi, Bairon ve Basant‘ın ayarladığı otel odasına gitmesini söyler. Jagdiş gergin ve Gauri’ye görünmemek için saklanır.

İkimizin Yerine 161. bölümde Jagdiş ve Anandi otel odasına gelir. Anandi mutlu bir şekilde Bairon ve Basant’ın planından bahseder. Gehna’nın rolünü de belirtir. Anandi, Doğum Gününü unutulmaz kılmak istiyorum, ne yapayım diyor. Jagdiş kitaplarını fırlatır ve habersiz geldiği için ona bağırır. Kolejde uyması gereken kuralları olduğunu söyler. Anandi, Jagdiş’in küçük kasaba yaşamıyla alay ettiğini duyunca şoklarda.

Sessizce gözyaşlarını siler ve Jagdiş’ten ona çok fazla sorun yarattığı için özür diler. Jagdiş’i sakinleştirmeye çalışır ve ona biraz zaman ayırmasını ister. Ama Jagdiş tüm gün okulda olduğunu söyleyerek kabul etmez. Gauri Lal‘e Jagat‘ı sorar. Lal, doğum günü için tapınağa gitmesi gerektiğini söyler. Lal, Jagdiş’in Jetsar’lı olduğunu söyleyecekken kendini tutar.

Gauri, onun doğum gününü mahvetmemeye ve kutlamaya karar verir. Anandi, Jagdiş’e aile üyelerinin hediyelerini verir. Gauri Jagdiş‘i arar. Jagdiş bir köşeye gidip konuşur. Gauri, koleje gelip gelmeyeceğini sorar. Jagdiş geliyorum deyip kapatır. Anandi, kimin aradığını sorar. Jagdiş onun Lal olduğunu söyler. Anandi‘ye kaba şekilde akşam döneceğini söyleyerek gider. Anandi üzgün.

Dadisa, Anandi’ye seslenirken Gehna gelir ve ona Anandi’nin Mumbai’ye gittiğini hatırlatır. Dadisa, ona Anandi‘nin yaptığı gibi çay yapmasını emreder. Gehna gülümser. Dadisa da Anandi‘yi sevgiyle hatırlayıp gülümser. Anandi pastanede özenle bir pasta seçer. Çiçek ve balonlar alır, alışveriş yapar ve daha sonra otel odasını süslemeye çalışırken kolunu incitir.

kimizin Yerine 15 şubat resimleri

İkimizin Yerine 15 Şubat Özeti

Yanan mumlar ve ışıklar, “İyi ki doğdun Jagdiş” diye bir afiş yapar. Gauri ders arasında Jagat’a bir mesaj atar. “Gerginlik yok, söylediklerimi düşün, o zamana kadar sadece arkadaş olabiliriz yazar. Sonra bir nota gülen yüz çizip Jagat’a verir. Anandi hazırlanıp Jagdiş’i beklerken televizyon izler. Jagdiş kolejden aceleyle çıkarken Lal onunla gelmesini ister.

Jagdiş gitmeye çalışır ama Lal onu sürpriz doğum günü partisine götürür. Tüm arkadaşları onu kutlar. Lal, hepsini Gauri‘nin planladığını söyler. Gauri onu kutlar. Jagat tüm bunlara gerek olmadığını söyler. Gauri partiye geri döner. Lal, Jagdiş’e neden endişelendiğini sorar.

Jagdiş, öfkeyle Anandi onu beklediği için otele dönmesi gerektiğini söyler. Lal, partiyi Gauri düzenlediği için üzüleceğini, ama Anandi’nin de beklerken kötü hissedeceğini söyler. Bir bahane ile hızlıca partiden çıkıp otele gitmesini önerir.

Anandi, odada Jagdiş’i bekler ve tıp kolejinde bazı öğrencilerin kavga ettiği haberini görür. Endişeyle Jagdiş‘i arar ama aniden Jagdiş’in beni arama diye uyardığını hatırlar. Jagdiş‘in oteline gider. Otelde herkes Jagat‘tan şarkı söylemesini ister. Jagat, telefon etmem gerek diye mazeret yaratır. Gauri onu endişeli görünce sormaya gider.

İkimizin Yerine 15 şubat özetinde

Jagdiş gitmek istediğini söyler. Gauri bunu herkese söyler. Herkes Jagdiş‘ten eğlenmesini ve dans etmesini ister. Başta Jagdiş tereddüt eder ama yavaş yavaş Gauri ile dans etmekten zevk almaya başlar. Lal endişelidir. Anandi, Makhan ile otele gelir ve onu dışarıda bekletip içeri girer. Jagat ile Gauri’nin dans ettiğini görür.

Anandi yaralı, şok ve sinirli. Jagdiş onu görünce yanına koşar ve onu dışarı çıkarır. Anandi‘ye kızar. Herkes gelir ve Anandi‘ye kim olduğunu sorar. Anandi sessiz. Jagdiş, o benim akrabam, adı da Nandini diyor. Anandi şok. Herkes ona İngilizce soru sorar. Ardından Hintçe sorarlar. Gauri ona kibarca, nereden geldiğini sorar.

Anandi Jetpur diye cevaplar. Müdür Jagdiş’i çağırır. Jagdiş Anandi‘yi onlarla bırakmaya gerilir ama Gauri, onunla ilgileneceği için gitmesini ister. Jagdiş gidince Gauri’yi de biri arar. Gauri de gider ve Anandi Lal ile kalır. Diğer kızlar Anandi’ye kıyafet ve mücevherlerini sorarlar.

Çok ağır oldukları için dalga geçerler. Lal araya girer ve bir bahaneyle onları gönderir. Lal, Anandi‘ye, kimsenin Jagdiş’le ilgili gerçeği bilmediğini söyler. Anandi, Jagdiş’in herkese evli olmadığını söylediğini bildiğini söyler.

İkimizin Yerine 161. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 161. Bölüm Özeti 15 Şubat Anandi, Jagdiş ve Gauri‘yi Yakalar (1 Yorum)