Bugün Düğünümüz Var 10 Ağustos Kim Kazandı? 1. Hafta

Bugün Düğünümüz Var programının ilk haftası başarı ile noktalandı. Tv8 ekranlarında hafta içi her gün ekranlara gelen Bugün Düğünümüz Var programında ilk hafta dört gelin ve damat yarıştı. Bugün Düğünümüz Var programında bu hafta yarışan çiftler sırası ile  Aylin ile Mehmet – Sevim ile Semih – Pelin ile Onur –  Yasemin ile Umut çiftleri oldu.

Bugün Düğünümüz Var programında ilk hafta oldukça eğlenceli bir yarışma oldu. İzleyici hem eğlendi hem kendini düğününü hayal etti veya kendi düğününü hatırladı. Bugün Düğünümüz Var programı her ne kadar ilk hafta çok iyi reytingler alamasa da sosyal medyayı çokça işgal etti. bugün düğünümüz var 10 ağustos kim kazandı

Bugün Düğünümüz Var 1. Hafta Kim Kazandı?

Bugün Düğünümüz Var programında ilk haftanın kazananı Pelin ve Onur çifti oldu. Bir çok izleyici ise Pelin ve Onur çiftinin hak etmediğini halk jürisinin ise çok büyük haksızlık yaptığını asıl kazanın Aylin ve Mehmet çifti olması gerektiğini düşündü. Sosyal medyada ise bir çok izleyici halk jürisini verdiği puanlardan dolayı çokça eleştirdi. Bizde diziseti.tv olarak Bugün Düğünümüz Var’da 10 ağustos cuma günün yani 1. haftanın kazanan çifti Pelin ve Onur’u tebrik ediyoruz ve evlilik hayatlarında mutluluklar diliyoruz.

Aylin ve Mehmet Duman çifti ise sosyal medyadan yaptıkları açıklamada Kınamızında düğünümüz ünde arkasındayız biz bazı arkadaşlara nasıl düğün yapılır onu gösterdik bazı arkadaşlarda bize nasıl oynanır onu gösterdi şeklinde bir mesaj paylaştı.

Bugün Düğünümüz Var programında gelecek hafta dört yeni düğün daha izleyeceğiz. Bugün Düğünümüz Var’da daha farklı yörelerin düğünlerini de gelecek haftalarda izleyeceğiz.

 

Bugün Düğünümüz Var 10 Ağustos Kim Kazandı? 1. Hafta (3 Yorum)

  1. sende gelmezsen ben kiminle konushurumya ay shu sayfayada giremiyorum neoldunuda bilmiyorum orda herneyse allah bunda bir hayir gormushki giremiyorum oraya

  2. SANiRİM KORAY BU SİTELERE GELMİCEK.VE SANİRİM BENDE GELMİCEK.CHUNKU BURDAKİ SORUNPERESTLER HİCH HİZ KESMEDEN SORUN CHİKARİYORLAR.TARTİSHA TARTİSHA Bİ HAL OLDUM BEEE!!!