Bugün Düğünümüz Var 7 Eylül Kim Kazandı?

ELMAS ve SAMET çifti haftanın kazanan çifti oldu. ELMAS ve SAMET çifti ilk gün yarışmış ve 15 puanı rakiplerinden almayı başarmıştı. 

Bugün Düğünümüz Var’da bir haftanın daha finaline geldik. Bilindiği üzere Bugün Düğünümüz Var’da her hafta bir çift 15.000 TL’lik büyük ödülüns ahibi oluyor ve bedavadan balayına gitme şansı kazanıyor. Bakalım bu hata izleyeceğimiz beş düğünden hangisi halk jürisinden hangisi diğer rakip gelinlerden kaç puan alacak işte gün gün kim kaç puan aldı düğün ile ilgili ne yorum yaptı.

Haftanın ilk günü ELMAS ve SAMET çiftin düğünü Sakarya’da oldu.

Halk Jürisi mesut bahtiyar etsin dedi ve puanı verdi Elmas ve Samet çiftinin düğünü için genel yorumlar ise oldukça olumlu oldu. Düğünü oldukça beğendiklerini ve çokta eğlendiklerini açıkladılar.

Gelinlerden 3. gün gelini Serpil Çakır düğünü beğendiğini gelin arabasını beğendiğini Elmas’ın gelinliğini beğendiğini girişini beğendiği söyledi ve 5 tam puan verdi.

2. gün gelini Pınar Avit Arnavut gelenek ve göreneklerine göre tam bir Arnavut düğünü olmadığını açıkladı ama genel olarak beğendim dedi ve 3 puan verdi

4.  gün gelini Pelin Aydemir düğünü çok karışık buldu çok yöresel yapayım derken düğünü bozmuşlar dedi. Gelenek ve göreneklerini çok sergilediler bu çok iyi olmadı dedi ve 4 puan verdi

5 . gün gelini Halil Nur Yıldız çok beğenmediğini ve iddialı bulmadığını söyledi ve 3 verdi

Bugün Düğünümüz Varda Pınar ve Yasin toplamda 15 puan aldı. 

2.Gün: Pınar ve Yasin Çifti Erzincan ve Arnavut Düğünü oldu

Halk jürisi bir taraf Erzincan’dan bir taraf Arnavut dediler ve düğünü çok beğendiklerini açıkladılar.

rakip gelinlerden 4.  gün gelini Pelin Aydemir çok iddialı dedi Arnavut dedi ama hiç iddialı bir düğün değildi dedi ve 3 puan verdi

5 . gün gelini Halil Nur Yıldız gelinlik dışarı düğünü için uygun değildi saçı makyajı kır düğünü konseptinde değildi zaten düğün salonu da taştı çim değildi dedi ve 3 puan verdi.

3. gün gelini Serpil Çakır hiç güzel bir şey farklı bir şey görmedim dedi ve 4 puan verdi

1 . gün gelini Elmas Karagöz güneşin altında ve gündüz düğünü oldu dedi ve hiç beğenmediğini söyleyerek 3 puan verdi ve

Pınar ve Yasin Çifti toplamda 13 puan aldı.

3.Gün: Serpil ve Emre Çiftinin düğünü Karabük’te oldu

Halk jürisi gelin ve damada önce mutluluk diledi sonrasında da düğünde eleştirdiği noktalar olduğunu belirtti. Selma hanım her düğünün iyi olacağını söyledi ama herkesin elinden geleni kadar yaptığını söyledi. Selma hanı gelin ve damadın çok yakıştığını söyledi ve düğünü sevdiğini belirtti.

Rakip gelinlerden

2. gün gelini Pınar çalışkan genel olarak düğünü beğenmediği söyledi. GElin ve damadın mutlu olduklarını bunun beğendiğini söyledi ve 3 puan verdi

1 . gün gelini Elmas Karagöz gelin ve damadı yakıştırmadığını ve kayın validenin kuaföre gelmesine bir anlam vermediğini belirterek 3

5 . gün gelini Halil Nur Yıldız genel olarak beğendi ve 4 puan verdi.

4.  gün gelini Pelin Aydemir sade bir düğün olduğu için 3 puan verdi.

Serpil ve Emre toplamda 13 puan aldı

4.Gün  Pelin ve Sercan çiftinin düğünün Artvin’de ki düğününü izledik İşte düğünde erilen puanlar ve düğün değerlendirmesi.

Halk jürisi düğünü genel itibari ile verildi. düğüne gelenlerin oldukça eğlenmiş olması ve düğün sahiplerinin sıcak kanlı misafirperverlikleri halk jürisinin puanını olumlu yönde etkileyecek.

3. gün gelini serpil gelinin gelinliğini beğendi ve 3 puan verdi.

elmas 1. gün gelini düğünün başında yaşanan aksaklıklar nedeniyle düğünün iyi başlamadığını gelinin saç ve makyajının çok kötü olduğunu söyledi ve 3 puan verdi.

Pınar Çalışkan 3. gün gelini çok fazla gereksiz gösterişli bulduğu için 3 puan verdi.

Pelin ve Sercan çifti Artvinde 12 puan aldı. 

5.Gün: Rize’deyiz…Halinur ve Ali Çifti.

Halinur ve Ali çiftinin düğünü haftanın son düğünü. Halinur ve Ali çifti rakiplerinden hep 3 puan aldı ve toplamda 12 puan aldı.

Bugün Düğünümüz Var 7 eylül Kim Kazandı?

Bugün Düğünümüz Var 7 eylül günü yayınlanan Halinur ve Ali çiftinin 12 puan alınca birinci zaten 15 puanla Elmas ve Samet çifti olmuş oldu.  Elmas ve Samet çifti çok iyi puan topladı ve jüri de düğünlerini çok beğendi. Bence halk jürisi bariz yüksek puan vererek Elmas ve Samet çiftini haftanın birincisi olarak tescilleyecek. Sosyal medyada da destek Elmas ve Samet çiftinden yana