Sizce MasterChef Türkiye’yi Kim Kazanacak? (Anket)

MasterChef Türkiye’yi tahminlerimizin aksine kazanan Uğur oldu. Uğur Türkiye’nin MasterChef’i oldu. Tebrik ederiz.

MasterChef Türkiye’de final bölümü canlı yayınla devam ediyor. MasterChef Türkiye’de puan durumu şuanda Uğur 44 ve Kerem 47 puanda. Bu puanlamalar sonucunda canlı yayına Kerem hem 3 puan önde girdi hemde canlı yayında yapılan imza yemeğinde ise ikisi yarışmacı da çok iyi bir performans sergiledi. Bu nedenle şefler iki yarışmacıya da benzer puan verecek ve bence MasterChef Türkiye’yi kazanan isim Kerem olacak

MasterChef Türkiye’de Final 23 Aralık Pazar Akşamı Canlı Yayınla Gerçekleşecek

MasterChef Türkiye’de ikili finalin adı belli oldu.  MasterChef Türkiye’de dörtlü finalde 17 aralık pazartesi akşamı Meltem 18 aralık salı akşamı ise Burcu elendi. MasterChef Türkiye’de finalin adı ise Uğur ve Kerem oldu. Böylece finale iki erkek kalmış oldu. 

MasterChef Türkiye’yi Kim Kazanacak?

MasterChef Türkiye’yi kazanmayı Burcu dahil üçlü finale kalan herkes bence hak etti. Zira gerçekten çok çalıştılar çok emek verdiler çok zorlu bir 17 hafta geçirdiler ve hep başarıları ile takdir topladılar. Hatta Burcu üçüncü olarak elense bile iki jüri üyesinden kendi restoranlarından aşçılık teklifi aldı.

Kerem hep zorların adamı oldu. Kerem hep elemeler ile finale kaldı aksine Uğur ise çok az eleme oynadı hep eleme oyunlarını kazandı ve sarsılmadan büyük bir öz güven ile finale geldi. Bence MasterChef Türkiye’yi kazanması gerek isim de Uğur oldu. MasterChef Türkiye’yi kazanan 23 aralık pazar akşamı canlı yayında belli olacağı için şuanda size kazanan ismi verme şansımız yok ama biz her zaman Uğur’u destekliyoruz. 

Sizce MasterChef Türkiye’de Final’in Adı Belli Oldu

Sizce MasterChef Türkiye yarışmasında Meltem, Burcu, Kerem ve Uğur finale kalan son dört isim oldu. Sizce MasterChef Türkiye’yi bu dört isimden biri kazanacak ve 100.000 TL’lik büyük ödülünde sahibi olacak.

MasterChef Türkiye bu hafta ekranlara gelecek final haftası ile izleyicisine veda edecek. MasterChef Türkiye 23 aralık pazar akşamı canlı yayında final yaparak ekranlara veda edecek. 

Sizce MasterChef Türkiye’den Hakan Kanik Elendi

Sizce MasterChef Türkiye yarışmasında finale ismini yazdıranlar belli oldu. Sizce MasterChef Türkiye yarışmasında finale kalmayı hak eden yarışmacılar daha Sizce MasterChef Türkiye bitmeden zengin olmayı başardı. Usta aşçıların elinde yetişen şef aşçı adaylarına bir çok restorandan uçuk rakamlar ile şef aşçı olma teklifleri geliyor.

MasterChef Türkiye’de çeyrek finale kalan beş isim belli oldu

MasterChef Türkiye’de son olarak 4 aralık gecesi Eslem de elendi ve MasterChef Türkiye’de çeyrek finale kalan 5 kişi belli oldu. Erkeklerden Hakan, Uğur ve Kerem çeyrek finale kalırken kızlardan da Meltem ve Burcu MasterChef Türkiye’de Çeyrek final rozetini aldı.

MasterChef Türkiye’de 20 kasım akşamı elenen Esra oldu. Geriye ise sadece 7 yarışmacı kaldı. Diğer taraftan Mehmet’de geriye kalan 7 yarışmacıdan ilk gitmesi gereken ve en az desteği olan isim bence. Tahminimce Mehmet finale kalamayacak. Sizce Sizce MasterChef Türkiye kim kazanacak?

MasterChef Türkiye ilk bölümü ile 1 eylül 2018 cumartesi günü ekranlara geldi MasterChef Türkiye için aylarca süren seçimlerin sonunda yarışmaya sadece 14 şanslı aday devam etme hakkı kazandı. MasterChef Türkiye’yi yakından takip eden bir izleyici olarak MasterChef Türkiye yarışmacılarının bir çoğunun asıl mesleğinin aşçılık olmadığını bir çoğunun idareci olduğunu ve MasterChef Türkiye’ye şef olma ümidi ile geldiğini öğrendim.

Bazı isimler de var ki doğduğu andan itibaren mutfakta. Baba mesleği anne mesleği aşçılık olan ve şuanda da restoranlarda veya kendi işletmesinde usta; kebapçı olanlarda var. Bana kalırsa MasterChef Türkiye bir okul değil orası bir yarışma ve yarışmacılar oraya gelene kadara bir çok beceriyi zaten kazanarak gelmesi gerekirdi.

Bu nedenle ben MasterChef Türkiye’den bazı yarışmacıların kolaylıkla  eleneceğini düşünüyorum özellikle pastacı olarak tarif edilen aşçı adaylarının uzmanlıkları pastanecilik olduğu için onlarda ilk elenecekler arasında yer alacak zira yemek yapmayı bilmiyorlar bunlardan biri de Ezgi ve Burcu.

Diğer taraftan gerçekten şef aşçı olarak yarışmaya katılmış isimlerden garip tavırları ile pek sevilmese de bence yarışmanın önemli final adaylarından. Murat şeflerle ve diğer yarışmacılarla takışıyor diskalifiye olmadan finale kadar gelebilirse tabi.

Diğer taraftan deneyimli bir aşçı da Meltem. Meltem günlük hayatında da profesyonel anlamda aşçı olarak görev yapıyor ve eli çok lezzetli. Mehmet bey tam bir kepabçı. Kebap yemeklerinde eline kimse su dökemez ama Mehmet beyin de sorunu sadece et yemeklerine marifetli olması.

Bir Mehmet Alp Bey var ki hem yemeklerde hem pastada çok mahareti bir aşçı. Bir çok yarışmadan zaten dereceleri var. Diğer taraftan genç aşçı Eslem  aşçılık eğitimi almış başarısını ispat etmiş genç isimler.

Umut’da bence MasterChef Türkiye’ye ilk veda edecek isimlerden; ama tabi uzun soluklu bir yarışma kimin kazanacağı da şimdiden tahmin etmek de zor.

MasterChef Türkiye’yi Sizce Kim Kazanır?

MasterChef Türkiye'yi Sizce Kim Kazanır?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Sizce MasterChef Türkiye’yi Kim Kazanacak? (Anket) (2 Yorum)