Camdaki Kız 25 Mayıs Neden Yok? 80.Bölüm Ne Zaman?

Kanal D ekranlarının en sevilen yapımlarından Camdaki Kız dizisi 25 Mayıs Perşembe yayımlanmayacak. Peki Camdaki Kız 25 Mayıs Neden Yok? gelin hep beraber bu soruya yanıt bulalım.

Kanal D ekranlarında her perşembe 20.00’da izleyicisi ile buluşacak Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosunda  Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Engin Alkan, Hivda Zizan Alp, Alya gibi isimler yer alıyor. Dizi Son Bölümlerde Hayri, Nalan ve Laz Kızı’nın yaşadığı çarpıcı hikayeleri konu alıyordu. Ogm Pictures tarafından çekimleri tamamlanan dizi Haziran ayında final yapıyor.

Camdaki Kız 25 Mayıs Neden Yok?

Oyuncu kadrosunda  Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Engin Alkan, Hivda Zizan Alp gibi isimlerin yer aldığı Camdaki Kız dizisi Haziran ayında final yapmaya hazırlanıyor. Son olarak Laz Kızı’nın diziye katılmasıyla dengeler değişmişti. 80.Bölümü ile 25 Mayıs 2023 Perşembe izleyicisi ile buluşmayı bekleyen dizi Cumhurbaşkanı Özel Yayını nedeniyle yayımlanmayacak. Dizinin tekrar bölümü Kanal D ekranlarında yayımlanacak.

Camdaki Kız 80.Bölüm Ne Zaman?

Cumhurbaşkanlığı Özel Yayını nedeniyle ortak yayım yapacak Kanallarda bazı diziler yayımlanmayacak. Bu dizilerden birisi de reytinglerde yüksek notlar alan Camdaki Kız dizisi. 82.Bölümüyle beraber final yapacak Camdaki Kız dizisinde son bölümlerde tansiyon artmıştı. 25 Mayıs Perşembe 80. Bölümüyle beraber izleyici karşısına çıkmayacak. Cumhurbaşkanı Özel Yayını nedeniyle yayımlanmayan 80.Bölüm 1 Haziran Perşembe günü yayımlanacak.blank

Final yapacak dizinin çekimlerini tamamlayan Camdaki Kız dizisinde final yemeği yendi ve oyuncular Atinaya tatile gitti. Çok Sevilen Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosu için tıklayınız