Can Borcu Nerede Çekilecek? İşte O Güzel Mekanlar

Can Borcu dizisi Can Yaman’ın baş rollünde yer aldığı yeni dizi olacak ve Can Borcu dizisinin hem hikayesi Beyrut’ya geçecek hemde Can Borcu dizisi Beyrut ve İstanbul’da çekilecek. Türkiye de ve dünyada binlerce hayranı olan Can Yaman’ın Gold Filmin sahibi Mustafa Turgut ile yaptığı anlaşma sonucunda hazırlanan Can Borcu dizisi daha başlamadan bir çok ülkede satışı için görüşmeler yapılıyor.

Can Borcu dizisinde Can Yaman’ın Beyrut’lu sevgilisi olacak karakter için yani kadın başrol için Elçin Sangu’nun ismi geçiyor. Elçin Sangu ile Can Yaman ilk defa başrolü paylaşmış olacak bu anlaşma gerçekleşirse.

Can Borcu Dizisi Hikayesi

Can Borcu dizisinde Can Yaman’ın hayat vereceği karakter çok zengin bir iş adamı olacak. Can Borcu dizisinde hikaye Lübnan’da başlayacak. Lübnan’da inşaat işi yapan Can Yaman’ın hayat vereceği karakter Lübnan da bir terör saldırısı ile karşılaşacak. can borcu set resimleri

Can Yaman’ın hayta vereceği karakteri bu terör saldırısından şoförü kurtaracak. Başrolün ise şoförüne bir can borcu olacak. Yıllar içinde Beyrut’ta ki inşaat işi bitecek ve başrol İstanbul’a dönecek. Dizinin İstanbul çekimleri başlayacak ve başrol İstanbul’da bir kıza aşık olacak ve evlenmek isteyecek.

Tam iki aşığın düğününe 2 gün kala başrole Beyrut’tan bir telefon gelecek. Telefonu açan başrolün hayatını kurtaran şoförü olacak ve kendi kızının kaçırıldığını adamların fidye istediğini söyleyecek. Başrole senin bana can borcun vardı bu borcu ödeme zamanın geldi. Gel ve kızımı kurtar ve bana ver diyecek. Muhtemelen hikaye de başrol kurtardığı kıza aşık olacak.

Can Borcu Nerede Çekilecek?

Can Borcu dizisi hikayesi hem İstanbul’da hemde Beyrut’ta geçecek; ancak Beyrut da çok uzun soluklu çekimlerin yapılması planlanmıyor; ancak Can Borcu dizisinin çekileceği Beyrut’a vizesiz gidileceği için sanki şehirler arası uçak yolculuğu gibi Beyrut’ta da hızlı şekilde ulaşılabilecek.

Can Borcu Nerede Çekilecek

Lübnan Siyası Olarak Karışık Bir Bölge Ancak Doğal Güzellikleri Çok Fazla

Lübnan siyasi olarak karışık bir bölge ancak bölge de bir çok yabancı yatırımcı olması sebebi ile de güvensiz bir bölge diyemeyiz. Lübnan’ın Başkenti Beyrut çok gelişmiş bir şehir. Özellikle Türkler Beyrut’ta inşaat işi ile ilgileniyor; ancak hükümetin istifası sonrası ilerleyen dönemlerde çifte dolar kuru ve akaryakıt krizi nedeniyle işler daha da çok karışacak gibi.

Türk Dizileri Lübnan’da Çok Seviliyor

Türk dizilerinin neredeyse tamamını satın alan ve Türk dizilerinin izlenme rekorları kırdığı Lübnan’da çekilecek Can Borcu dizisi Lübnan’da daha çok sahiplenilecektir. Ayrıca İstanbul dışında çekilen dizilerin başarısı ortada. İzleyici artık İstanbul dışında geçen hikayeleri seviyor. Özellikle 2019’a Adana ve Antep dizleri ile Midyat dizileri damga vurmuşken Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta çekilen bir dizi izleyicinin daha çok beğenisini kazanacaktır. Can Borcu seti nerede