Canevim Ömer Kimdir? Aras Aydın Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı?

Yaz dizisi olması beklenen ve Nisan ayında çekimlerine başlanacak olan Canevim dizisinde oyuncu kadrosu ile ilgili detaylı açıklamalar yapmaya devam ediyoruz. Dizinin tüm toplumu kucaklayan bir senaryo şeklinde olacağı ve herkesi ekran başına çekmesi bekleniyor.

Koliba Filmden Ata Türkoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği Canevim dizisinde yönetmen koltuğunda Adnan Güler oturuyor. Dizide Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik, Nihan Büyükağaç, Simge Selçuk, Burcu Tuna, Rıza Akın Zuhal Gencer Erkaya, Bedia Ener ve Ömrüm Nur Çamçakıllı gibi yetenekli oyuncular yer alıyor.

Kırgın Çiçekler dizisinden tanıdığımız iki isim de Canevim dizisinde rol alacak. Bunlardan ilki dizinin başrol oyuncusu olan Biran Damla Yılmaz. Biran Damla Yılmaz dizide Ceylan karakterini oynuyor. Biran Damla Yılmaz gerçek hayatta da üvey babası ile birlikte yaşıyor.

Kırgın Çiçekler dizisinde rol alan ve şimdi Canevim dizisinde oynayacak olan diğer isim ise Özgür Çevik olacak. Özgür Çevik Kırgın Çiçekler dizisinde Toprak karakterini oynuyordu. Özgür Çevik Canevim dizisinde Taylan Tanbay karakterini oynayacak. Taylan acımasız birisini oynayacak.

Canevim Ömer Kimdir? aras

Canevim dizisinde Aras Aydın’ın oynayacağı Ömer yakışıklı olmasının yanı sıra akıllı ve aynı zamanda ahlaklı bir genç olacak. Bunların hepsini günümüzde bulmak çok zor ama.. Genç kızların peşinden koştuğu Ömer, Ceylan’a (Biran Damla Yılmaz) aşık olacaktır. Geçimini inşaat işlerinden sağlayan Ömer’in anne ve babası yok. Ancak onun hacı anne dediği bir büyükannesi var.

Ömer kıskanç ve gözü kara da bir adamdır. Ceylan’ı kendi gözünden bile sakınır. Ceylan ile nişanlandıktan sonra Haksever ailesine girmiş gerçek aileyi orada tanımıştır. Ceylan’a takan Taylan ile büyük bir intikam davasına girecektir. Peki bu davayı Ömer ve Ceylan aşkı mı yoksa zenginlik ve güç mü kazanacaktır?canevim ömer

Canevim Aras Aydın Kimdir?

Canevim dizisinde Ömer karakterini oynayacak olan Aras Aydın; 2 Temmuz 1989 yılında Eskişehir de dünyaya geldi. 30 yaşındaki Aras Aydın’ın tam ismi Mehdi Aras Aydın’dır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olan Aras Aydın aynı zamanda modeldir. aras2

Müziğe oldukça yeteneği olan Aras davul, gitar ve piyano çalabilmektedir. İlk oyunculuk deneyimi 2010 yılında Öğretmen Kemal filminde Mert karakterini oynayarak yapmıştır. 2012 yılında Şefkat Tepe dizisinde teğmen Volkan, 2014 yılında Saklı Kalan dizisinde Ateş karakteriyle karşımıza gelmiştir.

Kiraz Mevsimi, İnadına Aşk, Altınsoylar, Masum Değiliz gibi dizilerde rol alan Aras Aydın 2016 yılında Oğlan Bizim Kız Bizim sinema filminde de rol almıştır. Aras Aydın’ın son dizisi Masum Değiliz de Emir karakteriyle olmuştur. aras 3

Aras Aydın Sevgilisi

Aras Aydın ile ilgili bu bilgi güncel olmamakla birlikte Altınsoylar Dizisinde iki sevgiliyi canlandıran Turan ve Aras Aydın karakterini oynayan ikili dizideki aşklarını gerçek hayata taşımışlardı. İki aşık birlikteliklerini sosyal medya aracılığıyla duyurmuşlardı.