Çatı Katı Aşk Devam Edecek mi? Yeni Sezonda Var mı?

Mia Yapım’ın yaz dizisi Çatı Katı Aşk ne yazık ki bir yaz dizisi olarak hatırlanacak. Eylül ayı itibari ile Yeni Hayat, Arka Sokaklar ve Hekimoğlu dizileri ve Çok Güzel Hareketler 2 programı ile yeni sezona başlayacak olan Kanal D yönetimi Sadakatsiz ve İyi Aile Babası dizileri başlayana kadar Çatı Katı Aşk dizisine imkan tanıyacak.

Çatı Katı Aşk İçin Final Kararı Verildi

Kanal D yönetimi Çatı Katı Aşk dizisinde önce senaryo da değişikliğe gitti ve yeni bir senarist ile yola devam etti; sonra dizinin başrol oyuncusu Ezgi Şenler ile yollar ayrıldı ve Selin Şekerci ile yola devam edildi; hiç biri olmayınca dizinin gününü değiştirdi ancak bunların hiç biri  Çatı Katı Aşk  dizisinin erken final yapmasına engel olmadı. Çatı Katı Aşk  dizisi 24 ekim 2020 cumartesi günü final yaparak ekranlara veda edecek. Cati Kati Ask final 24 ekim

Reytingleri de maliyeti düşük olan Çatı Katı Aşk dizisi eylül ayından itibaren cumartesi akşamları yayın hayatına kaldığı yerden devam edecek. Peki Çatı Katı Aşk ne kadar devam edecek.

Çatı Katı Aşk Devam Edecek mi?

Çatı Katı Aşk dizisinin Kanal D ile sözleşmesi ekim ayına kadardı. Eğer Çatı Katı Aşk dizisi ekim ayına kadar reytingleri ile Kanal D’yi memnun ederse yeniden bir 10 bölümlük sözleşme imzalanacak ve Çatı Katı Aşk dizisi ocakta verilecek yıl başı arasına kadar yayında kalacak ve sezonun ikinci yarısında ekranlara veda edecekti; ancak beklenen olmadı ve Çatı Katı Aşk dizisi Kanal D yönetiminin istediği reytingleri alamadı.

Çatı Katı Aşk dizisi yaz boyunca ne yazık ki 3 4 arası reytingler alabildi. Düşük reytingler ile eylül ayında rakiplerinin karşısına çıkacak olan Çatı Katı Aşk dizisi izleyicinin arttığı eylül ayında cumartesi akşamları denenecek. Çatı Katı Aşk dizisi cumartesi akşamları 4 reytingin altında düşerse ekim başında final yaparak ekranlara veda edecek. Çatı Katı Aşk dizisi reytingleri 4’ün üzerine çıkarsa bu durumda Kanal D’nin yeni dizisi İyi Aile Babası hazırlanana kadar Çatı Katı Aşk dizisi yayında kalacak.

İyi Aile Babası dizisi hazırlandığında ise Çatı Katı Aşk dizisi final yaparak ekranlara veda edecek.

Çatı Katı Aşk Yeni Sezonda Var mı?

Çatı Katı Aşk dizisi yeni sezonda kısmen yer alsa da kulislerden bize gelen bilgilere göre Kanal D’nin yeni sezon yayın akışında Çatı Katı Aşk dizisi yerine Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu’nun başrollerini paylaşacağı İyi Aile Babası dizisi yayında olacak.

İyi Aile Babası dizisinin ise ekim ayı içinde hazır olması bekleniyor. Bu durumda İyi Aile Babası dizisi başlayana kadar Çatı Katı Aşk dizisi yeni sezonda yayında kalacak.

Çatı Katı Aşk Ne Zaman Final Yapacak?

Çatı Katı Aşk 1 ekim 2020 perşembe günü 13 bölümü ile final yaparak ekranlar veda edecek gibi.Çatı Katı Aşk dizisinin final tarihi şuan için kesin değil; İyi Aile Babası dizisi başlayana kadar bir kaç bölümlüğüne sözleşme uzatılabilir. Cati Kati Ask yeni sezon resimleri

Yorum yaz