Çatı Katı Aşk Doktor Uğur Kimdir? Cansu Kanlıkaya Kim?

Çatı Katı Aşk dizisinin 27 ağustos 2020 perşembe akşamı ekranlara gelen 8. bölümünde diziye dengelerini değiştirecek bir karakter dahil olacak. Güzel oyuncu Cansu Kanlıkaya Ateş’in yakın çocukluk arkadaşı Doktor Uğur olarak izleyicisi karşısına çıkacak.

Çatı Katı Aşk Doktor Uğur Kimdir?

Doktor Uğur olduk çekici ve güzel bir doktordur. Uğur ve Ateş liseden arkadaştır. Uğur itiraf edemese de gençlik çağında Ateş’e aşık olmuş ancak elde edememiştir. Ateş’i beğenen ve Ateş ile aşk yaşamak isteyen Doktor Uğur tam Ateş’in Ayşen’i kıskandırmak istediği zamanda gelecek. Her ne kadar Ateş başlarda Doktor Uğur’dan rahatsız olmasa da daha sonra ki bölümlerde Uğur Ateş ve Ayşen’in başına iş açacak.

Cansu Kanlıkaya Kim?

13 mayıs 1987 Denizli doğumlu olan Cansu Kanlıkaya 33 yaşındadır. Yıldız Teknik Üniversitesinde Elektrik Mühendisliği eğitimi alan güzel oyuncu daha spnra Beyaz Show da görev alarak deneyim kazanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Doktor Gaye karakteri ile ekranlarda yer alan Cansu Kanlıkaya müstehcen sahnelerde oynamayınca bir çok yapımcının tepkisi ile karşılaşmış uzun süre iş bulamamıştır sektörde. Şuanda Aslı İslamoğlu ajans ile çalışmaktadır. Kabare 2019 da yardımcı yönetmen olarak yer almıştır. Uçankuş TV de görev yapmaktadır. Cati Kati Ask Doktor Ugur resimleri

Çatı Katı Aşk dizisinde yer alan diğer oyuncular için tıklayınızÇatı Katı Aşk Oyuncu