Çocuk Dizisi Akça Kimdir? (Merve Çağıran Sevgilisi Kim?)

Kadın ve çocuk draması olarak ekranlara gelecek Çocuk dizisinde Akça karakterine Merve Çağıran hayat verecek. Başrollerini Nazan Kesal, Serhat Teoman, Kenan Acar, Ceyda Ateş,  Hazar Motan ve Özge Gürel gibi ünlü isimleri paylaşacağı Çocuk dizisinde yönetmenliğini Serkan Birinci yer alacak. Eylül ayında Star Tv ekranlarında olacak Çocuk dizisinde Akça karakteri zor bir dönem geçiren güzel bir kız olarak ekranlara gelecek.ocuk dizisi oyuncuları afişi

Çocuk Dizisi Akça Kimdir?

Akça güzeller güzeli bir kızdır ama bahtı karadır Akça’nın. Daha doğuşundan hayat ona gülmemiştir. Bir escort kadının kızı olarak dünyaya gelen Akça sürekli itilmiş kakılmış ve ezilmiştir. Annesinin hayat kadını olması Akça’yı çok üzse de Akça da bu kötü yoldan kurtulamamış bir türlü refaha ulaşamamıştır. Bu nedenle de oğlum Efe benim gibi ezilmesin iyi bir hayat yaşasın diye zengin bir aileye evlatlık vermiştir; ancak yıllar sonra Akça Efe’nin bir kardeşi olduğunu öğrenir ve Asiye ile Şule’nin oğluna artık kötü davranabileceğinden şüphelenir. Bakalım Akça ile Asiye’nin biricik oğlu Ali Kemal arasında neler yaşanacak?

ocuk Dizi akça

Merve Çağıran Kimdir?

Merve Çağıran son dönemde bir çok projede yer almasına rağmen bir türlü beklenen patlamayı yapamamıştır. Hem güzelliği ile hemde yeteneği ile artık başrol olmayı hak eden bir oyuncudur. 10 Kasım 1992 doğumlu olan Merve Çağıran daha 26 yaşının içindedir. Balıkesir’in güzel kızları arasında yer alan Merve Çağıran İzmir’de yaşamış ve Akademi 35,5 da oyunculuk eğitimleri almıştır.Merve Çağıran çarpışma dizisi

İlk olarak Stv dizisi olan Tek Türkiye’de rol almıştır. Son olarak 2016 yapımı İkimizin Yerine filminde yer almıştır. Asıl yükselişi ise Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile olmuştur.

Merve Çağıran Tek Türkiye, Nizama Adanmış Ruhlar ve Şefkat Tepe’de yer aldıktan sonra Samanyolu grubundan ayrılmış ve Kanal D de ekranlara gelen Kaçak Gelinler dizisinde kendisine yer bulmuştur.

Bu dizi ile kendisini ispat eden Merve Çağıran son 5 yılda Küçük Gelin Tatlı Küçük Yalancılar Aşk Laftan Anlamaz Kalp Atışı ve Çarpışma gibi çok büyük dizilerde yer alarak yıldız oyuncu olma yolunda hızla ilerlemektedir. Özellikle Aşk Laftan Anlamaz dizisinde hayat verdiği İpek karakteri onun kariyerinde önemli bir dönüm noktası olmuştur. merve çağıran 2019

Çarpışma dizisi oyuncu kadrosu ve karakter açıklamaları belli oldu. Çarpışma dizisinde ünlü oyuncu Merve Çağıran Meral karakteri ile ekranlarda olacak. 22 kasım perşembe akşamı ekranlara gelecek Çarpışma dizisi ilk bölümde en çok dikkat çekecek karakterlerden biri Meral karakteri olacak.

Kerem’in hapse girmesinden sonra Kerem’i beklemek yerine Yakup ile evlenen bu güzel kız asla Kerem’in aşkını hak etmeyecek ve izleyiciye büyük bir şok yaşatacak.İşte Çarpışma dizisinde ki Meral karakteri ile ilgili tüm detaylararpışma meral

Merve Çağıran’ın Sevgilisi Kimdir?

Merve Çağıran ile Rıza Kocaoğlu’nun sevgili oldukları biliniyor ocak ayında belgelenen aşkın şuanda son durumu ne bilmiyoruz.

Rıza Kocaoğlu Çukur dizisinde hayat verdiği Aliço karakteri ile çok sevilmiş ve ünlenmişti. Merve Çağıranın Sevgilisi Kimdir

Çarpışma Meral Kimdir? Gerçek Adı ne?

Çarpışma dizisinde Meral Kerem’in çocukluk aşkıdır. Kerem Meral ile mutlu bir gelecek hayal ederken adeta hayat ona beklediği hiç bir şeyi vermez. Kerem ve Meral evlilik hayalleri kurarken Kerem babasını bıçaklar ve hapse girer. Kerem’i beş yıl beklemek istemeyen Meral ise parası olan ve hayallerini gerçekleştirebilecek bir adam olarak gördüğü Yakup ile evlenir.

Güzel ve alımlı bir kız olan Meral aşık olmasa da istediği hayatı kısa yoldan elde etmek için, Yakup ile evlenir ama her şeye rağmen hala hayata tutkuyla bağlıdır. Ölümden ve ölmekten çok korkan Meral fakir bir ailede büyüdüğü için zenginlikte gözü kalmıştır.

Güçlü ve zeki biri olan Meral yeri geldiğinde kadınlığını kullanmaktan da çekinmez. Meral bir çok duyguyu kendi içinde yaşar ve kimseye hiç bir şey belli etmez.

Çarpışma dizisi tam liste oyuncuları ve karakter açıklamaları için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Çocuk dizisinde 5 kadın başrol oyuncusu olacak her kadın başrol oyuncusunun bir kızı bir de annesi olacak. Dizi de Asiye karakterinin 5 çocuğu ile verdiği mücadele ekranlarda olacak. Akça karakteri de muhtemelen Asiye’nin kızı olacak.