İkimizin Yerine 92. Bölüm Özeti 8 Aralık Basant Kimin Oğlu Çıkacak? Şok!

İkimizin Yerine dizisi 92. Bölüm 8 Aralık cumartesi günü ekranlarda olacak. İkimizin Yerine 92. bölümde Basant Mahavir‘in oğlu çıkar ve herkes şok olur.

İkimizin Yerine 92. Bölüm Özeti

Yemekte Kazan meselesini tartışırlar. Dadisa avukatla konuştuğunu ve umut olmadığını söyler. Bago bunu duyar. Dadisa, Kazan’ın kötü şansı olduğu için tuzağa düştüğünü söyler. Ona yardım edersek kötü şansı bizi de etkiler der. Anandi, Bago’yu teselli eder. Anandi, Nandu’yu Bago‘ya getirir.

Dadisa, ona bağırarak, Bago’nun iyi olmadığını ve bebeğin çabuk etkileneceğini söyler. Annen dinlenmek için burada diye laf sokar. Gehna Jagdiş’ten yemek yemesini rica eder. Jagdiş kızgındır ve aç değilim diyerek reddeder. Anandi, annesinden ninni söylemesini ister.

Jagdiş bunu görünce Sumitra’dan aynısını talep eder. Sabah erkenden Dadisa Anandi’ye seslenir ve ona bağırarak, niye erken kalkıp sabah çayımı getirmedin, annen sana hiçbir şey öğretmedi, sana her şeyi öğreten bendim ve şimdi o gelince her şeyi unuttun der. Bago bunu yukarıdan duyar. Sumitra onu banyoya götürür. Basant da her şeyi görür.

İkimizin Yerine 92. Bölümde Basant, bu davranışları için Dadisa’ya kızar ve Gehna ile tartışır. Gehna, Dadisa’yı değiştiremeyeceğini söyler. Basant, avukatın dava için istediği parayı vermeye karar verir ve parayı Bairon’a verir. Dadisa, Basant‘tan, Kazan’ın dava masraflarını not almasını ister.

Basant, Anandi’yi görünce, Dadisa‘nın tartışmayı durdurmasını sağlar. Şiyam ile Sugna mabede giderken, Trişa Sugna‘nın güvenli olmadığı için onları durdurmaya çalışır. Ama onlar gitmekte ısrar ederler. Tauji eşine, Sugna mevzu bahisken Şiyam annesini bile dinlemiyor bu yüzden meseleye müdahale etme der.

Tauji, Radha’nın da bunu dinlediğini görünce sevinir. Bago, mutfakta Sumitra’ya yardım etmek ister. Sonunda Sumitra bunu kabul eder. Dadisa Sumitra’ya yemekler geciktiği için bağırır. Phuli, Bago ile buluşmak için Jagdiş‘le gelir. Dadisa, bundan hoşlanmaz ve Jagdiş’e bağırarak aynı baban gibisin der. Dadisa, Sumitra’ya sen yemeği unut da git evdeki misafirlerle ilgilen der. Kendi kendine tüm bunların Mahavir yüzünden olduğunu söyler.kimizin Yerine 92. Bölüm resimleri

Gelinler, Dadisa’ya yemek servisi eder. Sumitra ile Bago domates turşusu getirir. Dadisa tadınca kimin yaptığını sorar. Sumitra, Bago‘nun yaptığını söyler. Dadisa çok lezzetli olduğunu söyler. Ama fazladan yağ koysaydın daha da lezzetli olurdu, burada lüks varken fazla yağ eklemekten çekinmemelisin der.

Dadisa ona yoksulluğu hatırlatır. Bago kötü olup mutfağa gider. Sumitra onu yatıştırmaya çalışır. Phuli Anandi’ye, Bago’nun orada ne kadar kalacağını sorar. Anandi, babam hapiste olduğu için bir süre daha kalacak der. Bago Anandi’den cesur olmasını ister. Bir ebe Mahavir‘i, görmeye gelir. Ebe onu, eşiyle bebeğinin ölümünden suçlar.

İkimizin Yerine 8 Aralık Özeti Devam Ediyor

Ebe dışarı sürüklenirken, karını kurtaramadım ama bebek yaşıyordu der. Mahavir şok ile ona ayrıntıları sorar. Ebe, Mahavir‘in eşinin sağlıklı bir erkek çocuk doğurduğunu söyler. Mahavir, karısının merdivenden düştüğünü ve sonra ölü bir bebek doğurup öldüğünü söyler. Ebe, ölü bebeği Dadisa doğurdu der. Ben bu haberi vermekten korkup anında kaçtım der. Mahavir, Dadisa’nın oğullarından biri benim diyerek sevinir.

Mahavir Dadisa‘ya gelir ve ona, yıllarca benden çaldığın servetimi almaya geldim der. Dadisa, konseyin onayladıklarından başka bir şey almadım diye kendini savunur. Mahavir, karımın sağlıklı bir bebeği olduğunun farkındayım, bana öldüğü söylenen oğlumu sen çaldın der.

Herkes şok olur. Mahavir, oğluyla ilgili gerçeği öğrenmesinin 42 yılını aldığını söyler. Oğullarından birini rahmetli karım doğurdu ve ben oğlum Basant’ı almaya geldim der. Herkes hayretle Dadisa’ya bakar.kimizin Yerine 8 aralık fotoğrafları

İkimizin Yerine 8 Aralık Fragmanı