İkimizin Yerine 91. Bölüm Özeti 7 Aralık Bago Dadisa‘lara Yerleşir

İkimizin yerine 91 bölüm özeti. 7 Aralık. Bago Dadisa‘lara yerleşir.

İkimizin Yerine 7 Aralık Özeti

Anandi, babası için Tanrı’ya dua etmeye gider, ama Dadisa ona bağırır. Anandi üzülüp geri döner. Sumitra bunu izler. Bairon ve Basant, bu konuyu avukata danışırlar. Avukat, Kazan’ı kefaletle çıkarmanın çok zor olduğunu söyler. Herkes endişeli. Karakolda, suçlamayı kabul ettiğine dair belgeleri imzalatmak için Kazan‘a işkence yaparlar. Kazan reddedince dayak yer. Müfettiş Mahavir‘i arayıp işi bitirmeye yakın olduğunu söyler.

Kazan dayak yerken polis memuru sesini Mahavir‘e dinletir. Mahavir sevinerek intikamla ilgili konuşur. Ertesi sabah. Bairon ve Basant mahkemede Bago ile karşılaşır. Onlar, Kazan dönene kadar Bago‘yu misafir etmeyi teklif ederler, ama Bago reddeder. Kâhin evde Dadisa ile konuşur.  Dadisa ona para getirmeye gider. Anandi, kâhine, babasının sıkıntılarıyla ilgili sorular sorar. Dadisa, gelip ona bağırarak, ailesinin sorunlarının sonsuz olduğunu söyler. Anandi ağlar.

Bairon ve Basant eve döner ve evdekilere, meselenin çok ciddi olduğunu anlatırlar. Kazan, kefalet duruşması için mahkemeye çıkarılır ve yasadışı silah kaçakçılığını içerdiği için kefalet reddedilir. Mahavir, Bairon ve Basant ile mahkemenin önüne karşılaşır. Onlara, bu işin arkasında kendisinin olduğunu bildirir.kimizin Yerine 7 Aralık resimleri

İkimizin Yerine 91. Bölümde Dadisa, oğullarına, iyilik olsun diye cahil iş görmeyin diye bağırır. Anandi ve ailesiyle ilgili kötü konuşur. Bairon, Bago’nun sağlığıyla ilgili bir telefon alır. Bairon ile Basant, ona yardım etmek için işe gitmemeye karar verir. Dadisa kendisi işe gider. Anandi ile Bairon, Bago’yu ziyaret eder. Govind ve Krişna onlara doktorun dediklerini anlatır. Bairon ve Anandi, Bago’yu iyileşene kadar onlarla kalmaya ikna eder. Bago isteksizce kabul eder.

Gehna ve Sumitra, Anandi‘nin ailesi hakkında konuşur. Jagdiş oraya gelip biraz Nandu’yla oynar. Dadisa eve dönünce Nandu’yu ondan alır ve güya bebekle konuşur (Evin bütün erkeklerini ve gelinleri kötüler) Jagdiş onu sessizce dinler. Nandu, Dadisa’nın üstüne çiş yapar. Jagdiş, Nandu bunu Dadisa’nın sözlerini sevmediği için yaptı diye düşünür.

Tauji, Mahavir‘i ziyaret eder. Mahavir, kefaletle çıkmıştır ve Tauji‘ye, Sugna’ya acı çektirmek için başka bir plan önerir. Dadisa ve gelinleri dua ederken, Bairon, Anandi ve Bago‘nun eve geldiğini görür.

Herkes şaşırır. Bairon eşinden, onları yukarı çıkarmasını ister. Dadisa gelip onu neden buraya getirdiğini sorar. Bairon, oğlumun bir yakını olduğunu düşünerek getirdim der. Anandi, Bago’yu odasına götürür. Sumitra ona bir bardak süt getirir. Dadisa, Sumitra‘ya, Bago özel misafirimiz, neden badem koymadın diyerek laf sokar.kimizin Yerine 91. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine  dizisi 7 aralık özetinde Sumitra, Bago’dan, Dadisa’nın sözlerini kalbine almamasını ister. Herkes yemek yerken Dadisa, Anandi’yi sorar. Sonra annesiyle birliktedir herhalde, o çok dikkatsiz bir kız, Nandu ile ilgilenmesi gerekiyor der. Jagdiş öfkeyle, neden her meseleye Anandi‘yi getirdiğini sorar. Sonra kalkıp Nandu’ya gider.

Bairon, Kazan hapisten çıkınca her şeyin düzeleceğini söyler. Dadisa, nasıl olacak ki, bu basit bir sorun değil der. Bago bardağı mutfağa koymaya giderken, Dadisa’yı duyar. Dadisa, Kazan ceza alır ve kimse onu kurtaramaz der.

İkimizin Yerine 91. Bölüm Fragmanı