Çocukluk Dizisi Hayalet Kimdir? Neden Konuşmuyor? Batuhan Gelenler Biyografisi

Çocukluk dizisinde Hayalet karakterine Batuhan Gelenler hayat verecek. Çocukluk dizisinin aşçısı olarak bilinen Hayalet oldukça gizemli bir karakterdir. Çocukluk dizisi yayın hayatına 9 ekim cuma akşamı başladı ve yayınlanan ilk bölümde en çok merak edilen oyuncuların başında da Batuhan Gelenler geldi. Peki Batuhan Gelenler kimdir?

Batuhan Gelenler Kimdir?

İlk kez Çocukluk dizisi ile çok önemli bir rolle izleyici karşısına çıkma şansı yakalayan Batuhan Gelenler 20’li yaşların içindedir. İstanbul üniversitesi Konservatuvar eğitimi alan Batuhan Gelenler daha önce Vatanım Sensin dizisinde yer alsa da beklediği çıkışı yakalayamamıştır. Aktif olarak tiyatro yapan Batuhan Gelenler dans da yapmaktadır. Dansının ve oyunculuğunun yanı sıra on parmağında on marifet olan Batuhan Gelenler sözü ve müziği kendine ait olan Hakikat şarkısı ile sosyal medyada fenomen olmayı başarmıştır.

Çocukluk Dizisi Hayalet Kimdir?

Hayalar Ali Kağan Bakım evinin en eskisidir. 5 yaşında geldiği koruma evinde 15 yıldır kalmaktadır. Geldiğinde konuşamayan Hayalet’in 15 yıldır da konuştuğunu duyan olmamıştır. Hayalet’in gizemi ise aslında konulması için hiç bir engelinin olmamasıdır. Mahir Boztepe Hayalat’e aile bulmaya çalışmış ancak konuşma engeli olduğu için kimse onu evlatlık almak istememiş.

Hayalat 18 yaşına geldiğinde babacan olan Mahir Boztepe onu sokağa bırakmamış ve yanına işçi olarak almıştır. Şimdilerde Hayalet hem çocuklar ile ilgilenmekte hem de aşçılık yapmaktadır. Hayalet oldukça zeki ve dikkatli bir gençtir. Çocukları çok sever ve her zaman onların yardımına koşmaktan da çekinmez. cocukluk dizisi hayalet resimleri

Çocukluk Dizisi Hayalet Kimdir? Neden Konuşmuyor? Batuhan Gelenler Biyografisi (1 Yorum)

  1. Batuhan Gelenler ne zaman konuducak?” Cocukluk” dizisinde en cok ilgimi ceken oyuncu o😊