Yemin Hikmet Bey ile Songül Hanım Evlenecek mi?

Hikmet Tarhun ile Feride’nin yengesi Songül Hanım evlenecek mi? Ne dersiniz? Bu ikili evlenerek Emir Tarhun ile Feride ye sürpriz yaparlar mı? Olurda evlenirlerse en büyük sürpriz hapiste olan Cavidan hanıma olur.

Cavidan Hanım Feride’yi konağa torununa baksın diye göndermişti. Nerden bilsin ki arkasından eski sevgilisi Reşit gelecek. Ondan sonra da yengesi Songül gelip konakta misafir olacak. Bilemez hele hele Songül’ün zengin hayatı parayı sevdiğini hiç bilemez. Songül ilk zamanlar Feride ile Emir’i yakınlaştırmak onları bir araya getirip evlenmelerini Feride’nin o konakta hanım olmasını, bu sayede komşuda pişer bize de düşer hesabı planı yapmıştı. Ancak Feride o konakta sadece bir çalışan olduğunu, yerini de haddini de her zaman bildiğini hem yengesine hem de Oya ya söylemişti.

Songül Hanım baktı Feride de iş yok, Feride o konakta hanım olmayacak ( Tabi şimdilik, ilerleyen zamanda belki de yeni sezonda Emir’in eşi olup bir Tarhun olacak Feride izleyip göreceğiz.) o zamana kadar Songül boş durmaz. Şimdiden Hikmet Tarhun dan etkilendi. Ayağını burkma bahanesi ile bir gece Tarhunların evinde kalan Songül, kaldığı oteline gitmek için konaktan ayrılırken Hikmet bey biz bırakalım diyerek şirkete giderken yolda Songül hanımı otele bıraktı.Yemin Hikmet Bey evlenecek mi resimleri

Hikmet bey, öyle kibar, beyefendi biri ki ondan etkilenmemesi imkânsız Songül hanımın. Öyle de oldu. Kısa süren araç seyahatinde Hikmet beyin kibar halleri Songül hanımın bir anda ateşinin yükselmesine sebep oldu. Aşk bacayı sardı Songül Hikmet beyin aşkı ile yandı tutuştu. Bir Tarhun olmak, o konakta hanım olmak Songül için büyük bir hayal. Bu hayal ne zaman gerçekleşir sizce?

Cavidan Hanım, eşi Hikmet Tarhun’un yeniden evlendiğini gazetede gördüğü bir haber ile öğrense neler olur sizce? Hikmet beyde ne talihsiz adam hayatına hep parayı çok seven yoksul insanlar giriyor. Hikmet Tarhun, Songül hanımla evlenince Emir’e cici anne gelecek. Emir Cavidan gibi bir anneden sonra Songül gibi birisine nasıl anne der?Yemin songul hanim resimleri

Songül Tarhun olunca, Cavidan gibi kötü birisi mi olur? Yoksa iyi biri mi? Ne dersiniz? Hikmet bey Cavidan hanımdan bulamadığı sevgiyi, ilgiyi, aşkı Songül de bulur mu? Para için kocasının ameliyatına izin vermeyen ve göz göre göre ölmesine izin veren Songül Hikmet beye iyi bir eş olur mu? Cevabı bilinmeyen çok soru var ama bilinen bir gerçek var ki Songül Hanım çoktan Hikmet beye âşık oldu. Ve Hikmet Tarhun’u görmek için konağa hatta şirkete bile gider Songül.

Hikmet bey kendisinden hoşlanan, kendisine âşık olan Songül hanımı ne zaman fark eder? Ve kendisine âşık olduğunu ne zaman anlar? Anladığında Hikmet Bey yeni bir hayata merhaba demek adına Songül Hanım ile evlenir mi? Yoksa bu aşk olmaz deyip kestirip atar mı? Songül Hanım evlendiğinde Cavidan gibi konakta herkese kök söktürür mü? Yoksa herkesin suyuna mı gider? O kadar çok soru var ki cevabı bilinmeyen zamanı gelince izleyip göreceğiz.

Songül hanımı bundan sonra konakta, konak etrafında, Hikmet beye yakın olmak adına çokça görecek gibiyiz. Evlenmeden hele hele Hikmet beyden para almadan bırakmaz Songül. Dedim ya para için kocasını ameliyat ettirmeyen kadın her şeyi yapar.

Emir Babasının Yeniden Evlenmesine Ne Der?

Emir Tarhun, Reyhan’ın ölümünden sonra bir türlü toparlayamamışken kendisini, bebeğini bile kucağına alamazken ki, yakında alacak. Annesi Cavidan’ın yaptıklarından sonra babasının yeniden evlenmesine nasıl bakar dersiniz? Songül, Emir’in de kalbini fetih ederek mi babası Hikmet Tarhun ile evlenir.

Yakında konakta Hikmet Bey ile Songül hanımın nikâh merasimi olursa hiç şaşırmam. Şöyle bir şeyde var, Feride ile Emir Hikmet bey ile Songül hanım çifte düğün ne dersiniz güzel olmaz mı? Reyhancılar bana çok kızacak biliyorum ama ne yapabilirim senaryoyu ben yazmıyorum ama ilerde bunlar olursa hiç şaşırmam ne dersiniz bunlar olur mu? Dizi bu iki çiftin evliliğine doğru gitmiyor mu?

 

Yemin Hikmet Bey ile Songül Hanım Evlenecek mi? (3 Yorum)

  1. allahın nuru yok bu kadının yüzünde songül hikmet songüller zaten karaktersizdir anlaşılan bu senaryoyu yazan ın kafası güzel

    • hayır ya Hikmet amca Melike ablayla evlensin çok yakışıyorlar birbirine ne Cavidan ne Songül onlar olmasın kötü onlar Melike abla çok iyi onla evlensin lütfen ya zor mu bu kadar ya