Masum 215. Bölüm Özeti 23 Ekim Raşi’nin İkizleri Dünyaya Geldi

Masum dizisinde Raşi bebeğini ABD’de doğurmak için Modi ailesini ikna etmeyi başarır. Urmi kızıyla ABD’ye gitmek için şeytanın aklına gelmeyecek numaralarla Modi ailesini kandırır. Üzerine giyecek yeni elbise bulamayan Urmi Kinjal’in elbisesini denerken yırtar. Kinjal elbisesinin yırtıldığını görünce sinirlenerek Urmi’den hesap sorar. Ancak Urmi her zamanki gibi yalan söyler. Kinjal küçücük bir olay için bile yalan söyleyen Urmi’ye kızar ve Dawal ile birlikte alış verişe gider. Masum 23 Ekim Özeti devam ediyor.

Masum 215. Bölüm Özeti

Urmi pasaportu ile birlikte Modi evine gelir. Üzerine ayçiçeğe benzer bir elbise giymiştir. Raşi elbiseyi değiştirmesini istese de zaman çok az kaldığı için bu mümkün değildir. Raşi arabanın kapısını örterken Urmi’nin pasaportu kapıya sıkışır ve iki parça olur. Urmi şaşkına dönerken hayalleri suya düşer. Raşi ve Jigar uçağa yetişmek için yola çıkarlar ancak bu sefer de araba yolda bozulur. Raşi skotere bineceklerini söyler. Jigar istemese de skoter ile yola devam ederler.

Yolda Raşi’nin sancıları başlar. Skoter kestirme bir yol bildiğini söyler. Ancak yol engebelli olunca sancılar iyice artar. Skoter çıkmaz bir sokakta durur ve bir daha da çalışmaz. Jigar Gopi’yi arar ve ondan yardım ister. Koki ve Ahem Nani’nin yanına gitmişler  ve onun hasta olmadığını öğrenmişlerdir. Gopi onları da arar ve Raşi’den haber verir. Gopi arabayla Jigar’ın dediği yere gelerek onu aramaya başlar.11 24

Gopi sonunda Raşi’yi bulur. Ancak hastaneye gitmek için vakit kalmamıştır. Gopi bir bayanın yardımıyla Raşi’nin erkek bebeklerini dünyaya getirir. Hetal doktor Josi ile olay yerine gelmiştir. Doktor bebekler pramatüre olsalar da iyi olduklarını söyler. Raşi ve bebekler hastanenin ardından eve giderler. Büyük anneler birbirlerine sarılırken Hetal Gopi’nin sayesinde bebeklerin iyi olduğunu söyler.

Raşi bebeklerini kimsenin dokunmasını istemiyor. Jigar bile dokunmaya cesaret edemiyor. Koki elinde bebek elbiseleri ile gelir. Raşi onların eski olduğunu ve internetten ithal kıyafetler sipariş ettiğini söyler. Koki eski kıyafetlerin bebekler için daha iyi olduğunu söylese de Raşi kabul etmez. Koki tecrübenin her şeyden önemli olduğunu söyleyerek odadan çıkar.22 23

Raşi’nin çok fazla koruyucu olası herkesi kızdırır. Raşi bebekleri tek başına idare edebileceğini söyler ve Jigar’ın salonda uyumasını ister. Evdekiler şok olsa da Raşi bildiğini yapmaya devam ediyor. Raşi’nin bebekleri için Mira’yı azarlaması Koki’yi kızdırır. Ahem ve Gopi Mira bebeği odalarına götürür ve onu tatlı sözlerle bebekler konusunda bilgilendirirler.

Mira bebeklerin odasına girdiğinde Raşi eliyle sus işareti yapar. Mira da elini dudaklarına götürür ve aynı işareti yapar. Raşi bana kızgın mısın diye sorar. Ardından telefondan müzik çalarak birlikte oyun oynarlar. Raşi çocuklara Harry ve William isimlerini uygun gördüğünü söyler. Jigar bu isimlerin kulağa hoş gelmediğini söylerken Raşi bebekler ABD’de doğsaydı bu isimleri alacaklardı diye çıkışır. Koki içeri girer ve neden tartıştıklarını sorar. Jigar açıklamak isterken Raşi konuyu değiştirir.33 25

Bebeğe isim verme töreni yapılacaktır. Ba ve Nani bebeklere büyük babaların isimleri olan  Tolaram ve Moolchand olacağını söyler. Raşi endişeli görünüyor. Masum 23 Ekim Özeti sona erdi.

Masum 215. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz