Çöp Adam Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi?

Star Tv yönetimi Çöp Adam dizisi için sonunda kararını açıkladı. Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Elçin Sangu, Sedef Avcı, Salih Kalyon, Füsun Demirel ve Elçin Afacan’ın paylaştığı Çöp Adam dizisi 2023 2024 yeni sezonunda da kaldığı yerden ekranlara gelmeye devam edecek.

Çöp Adam dizisinin 2. sezonunda ise senarist değişikliğine gidilecek. Çöp Adam dizisini 14. bölümde devralan Deniz Madanoğlu Çöp Adam dizisinin 2. sezonda senarist koltuğunda yer almayacak. Yeni senarist ekibi Çöp Adam’ı 26. bölümden sonra yazacak.

çöp adam sezon finali 2023 de 14 Haziranda ekranlarda olacak 25. bölümü ile

Çöp Adam’a Yeni Sezon Onayı Verildi

İzleyiciler Çöp Adam dizisinin ilk sezonu sonunda final yaparak ekranlara veda etmesini beklerken Star TV yönetimi ile görüşen yapımcı OGM Pictures dizinin ücretinde indirime giderek dizinin devam etmesi konusunda Star Tv ile anlaştı. OGM Pictures Star TV’ye yaptığı indirimi yurt dışı satışlarından tolere edecek.

OGM Pictures Çöp Adam dizisinin yurt dışı satışlarından oldukça memnun. Çöp Adam dizisi Türkiye’de çok izlenmese de yurt dışında gerçekten çok fazla reyting alıyor.

Çöp Adam Devam Edecek mi?

Çöp Adam dizisi haziran ayında sezon finali yapacak ve eylül ayından itibaren 2. sezonu ile ekranlarda olmaya devam edecek.

Çöp Adam Ne Zaman Final Yapacak?

Çöp Adam dizisinin 14 haziran 2023 de sezon finali yaparak ekranlara veda edeceği tahmin ediliyor. Çöp Adam dizisinin ne zaman final yapacağını bilebilmek için dizinin yurt dışı reytinglerini takip etmek gerekli.

Çöp Adam Kötü Başladı

OGM Pictures tarafından ekranlara getirilen Çöp Adam dizisi aldığı reyting sonuçları ile yapımcısına ümit vaat etse de izleyici Çöp Adam’da bir gelecek göremedi. İlk bölümü ile 30 Kasım 2022 çarşamba akşamı ekranlara gelen Çöp Adam dizisi Kanal D’nin O Kız dizisinin önüne geçse de hem Masterchef 2022’nin hem de Kuruluş Osman dizilerinin gerisinde kaldı. 7

ATV’nin Kuruluş Osman dizisi Çöp Adam yayın hayatına başlamasına rağmen gün birinciliğinde hiç bir sorun yaşamıyor; ancak yüksek bütçesi ve farklı konusu ile dikkat çeken Çöp Adam dizisinin bırakın Kuruluş Osman’a veya MasterChef 2022’ye rakip olmasını bu reytingleri bile korumayacağı tahmin ediliyor.

Çöp Adam izleyiciden Büyük Eleştiri Aldı

Çöp Adam dizisine en büyük eleştiri dizinin erkek başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’a geldi. Dizi de Tamer karkateri ile yer alan usta oyuncuya “eli yüzü şiş” yorumları yapıldı. İzleyici Engin Altan Düzyatan’ı oldukça değişmiş buldu ve sosyal medya da ünlü oyuncu için çokça “kendine bakamamış, yaşlanmış” yorumları yapıldı.

Yine bir çok izleyici Çöp Adam dizisini kasvetli ve gerici bir dizi olarak bulurken bir çok psikolojik danışman ise Çöp Adam dizisini “psikolojik açıdan izlemesi daha zor bir dizi” olarak değerlendirdi.

Sosyal medyada Çöp Adam dizisi ile ilgili yapılan yorumları dikkatli incelediğimizde “dizinin izlenmeye değer olup olmadığının ancak ikinci üçüncü bölümden sonra karar vereceğini gördük. Bu da Çöp Adam dizisinin kaderinin aslında senaristlerin elinde olduğunu gösteriyor. Çöp Adam dizisinde oyuncuların bireysel performanslarına gelindiğinde herhangi bir oyuncunun kendi karakterine renk kattığını görmedik; işin aslı dizi de kimseden de oyunculuk resitali falan izlemedik; herkes kendine yazılan rolü az çok oynamış. Çöp Adam Ne Zaman Final Yapacak? sorusunu cevaplayalım.

Çöp Adam Ne Zaman Final Yapacak?

Çöp Adam Ne Zaman Final Yapacak? Çöp Adam dizisinin Star TV ile 8 bölümlük bir sözleşme yaptığı bu sözleşmenin 10 bölüme kadar da uzatılabileceği şuana kadar Çöp Adam dizisinin 10 bölüm senaryosunun hazır olduğu eğer onay gelirse 10. bölümde itibaren yeni senaryonun yazılacağı konuşuluyor.

Bu durumda Çöp Adam dizisi eğer bekleneni vermez ise 18 ocak 2023 de 8. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek; ancak Star TV bu sezon Yalı Çapkını dizisinden büyük bir kar elde ediyor; bu karı Çöp Adam dizisini sübvanse etmek için de kullanabilir. Eğer Çöp Adam dizisi şuan ki reytinglerini korursa belki bir 11 bölümlük daha sözleşme kapabilir ancak Çöp Adam dizisi için bu zor bir ihtimal.

çöp adam finali tahminimizce 18 ocak 2023 de olacaktır.

Çöp Adam Devam Edecek mi? sorusunu da cevaplayalım Çöp Adam dizisinin devam edebilmesi için ilk bölümde aldığı reytingleri azami reytingi haline getirmesi lazım yoksa bu bütçe ile Star TV Çöp Adam’dan zarar eder. Çarşamba akşamları dünya kupası biter bir de O Kız final yaparsa bu iki yapımın izleyicisi Çöp Adam’a kayabilir bu da Çöp Adam dizisinin devam şansı olabilir.

Şuanda çarşambaya hazırlana başka bir rakip dizi de yok; bu da Çöp Adam dizisinin ve izleyicisinin büyük şansı. Peki sizce Çöp Adam Ne Zaman Final yapacak?

çöp adam devam edecek mi şuanda belli değil ama 10 bölüm ömrü var

Çöp Adam Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi? (2 Yorum)

  1. bence de cöp adam ve onun gibi flimler tv lerden kaldirilsin artik sacma sapan seyler seyrediyoruz