Çöp Apartman Emre Kimdir? Enes Demirkapı Kimdir?

Çöp Apartman dizisi çok yakında Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak.  Kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Ezgi Mola ve Alper Saldıran gibi oyuncuların yer aldığı Çöp Apartman dizisinde genç oyuncu Enes Demirkapı yakışıklı ve korkusuz bir genç olan Emre karakteri ile yer alacak.

Çöp Apartman dizisi bilindiği üzere Gülseren Budayıcıoğlu’nun ‘Madalyonun İçi’ kitabından uyarlanarak ekranlarda olacak.

Çöp Apartman Emre Kimdir?

Çöp Apartman dizisinde Emre yakışıklı, oldukça zeki ve korkusuz bir gençtir. Emre başına gelen bir çok olaya rağmen hayat ile mücadelesinden hiç bir zaman vazgeçmemiştir ve tüm zorluklara rağmen her zaman aşkına sadık kalmıştır. Cop Apartman Emre resimleri

Enes Demirkapı Kimdir?

1997 İstanbul doğumlu olan Enes Demirkapı 23 yaşında başarılı bir oyuncudur. Sektöre ilk olarak dansçı olarak giren ve yeşil gözleri ile dikkat çeken Enes Demirkapı TArkan’ın da Yola klibinde yer alan dansçılardan biri olmuştur. Gülperi dizisinde hayat verdiği Gökhan karakteri ile oyunculukta da başarısını ispat eden Enes Demirkapı tiyatro ve kamera önü oyunculuk eğitimleri almıştır.

Bir çok izleyici Enes Demirkapıyı Gülperi dizisinde hayat verdiği Gökhan karakteri ile tanır; dizi de başlarda oldukça geri planda olan Gökhan karakteri Enes Demirkapı’nın başarılı oyunculuğu ile izleyici tarafından çok sevilince dizinin yardımı başrollerinden biri olmuştur. Yakışıklı oyuncu sosyal medyada enesdemirkapi_ kullanıcı adını kullanmaktadır ve menajeri de Günfer Günaydın’dır.

Enes Demirkapı’nın Boyu Kilosu

Enes Demirkapı 1.82 cm boyunda ve 75 kg ağırlığındadır.

Enes Demirkapı’nın Sevgilisi

Enes Demirkapı’nın bilinen bir sevgilisi yoktur.enes demirkapi resimleri