Emanet Begüm Kimdir? Kaç Yaşında? Gözde Gürkan Kimdir?

Eylül ayında Kanal 7 ekranlarında olacak Emanet dizisinde en dikkat çekici karakterlerden biri de güzel oyuncu Gözde Gürkan’ın hayat vereceği Begüm karakteri olacak. Akıllara durgunluk verecek güzelliği ile Gözde Gürkan Emanet dizisinde yıldızı parlayan isim olacak.

Kadrosunda Halil İbrahim Ceylan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya ve Gülderen Güler gibi başarılı isimlerin yer aldığı Emanet dizisi Kanal 7 ekranlarında günlük dizi olarak izleyicisi karşısında olacak. Dizinin kötü karakteri olacak Begüm karakteri için ise Gözde Gürkan tam biçilmiş kaftan.

Emanet Begüm Kimdir?

Emanet dizisinde Begüm Yaman’a aşık güzel bir kızdır. Yaman’ı yıllardır elde etmek için peşinden ayrılmayan Begüm tam Yaman ile evlenme hayalleri kurarken Seher’in bir anda çıkıp gelmesi Begüm’ün tüm planlarını alt üst eder. Begüm güzel olduğu adar akıllı ve kurnaz bir kızdır. Yaman’ı Seher kaptırmaya da hiç niyeti yoktur.

Emanet Begüm Kaç Yaşında?

Emanet dizisinde Begüm 32 yaşındadır. Emanet Begum resimleri

Gözde Gürkan Kimdir?

Adını Sen Koy dizisinde hayat verdiği Mehtap karakteri ile çok sevilen Gözde Gürkan  10 Eylül 1988 Bursa doğumludur ve 32 yaşının içindedir. Oyunculuk eğitimini Yağmurdereli Sanat Akademisinde alan Gözde Güzkan’ın ilk ekran deneyimi çok sevilen Kara Sevda dizisi olmuştur. Gözde Gürkan’ın daha önce  Darısı Başımıza dizisi olmuştur ve dizi de Derya karakteri ile yer almıştır. 2020 de ise Kerem Cem’in Aşk Çağırırsan Gelir filminde oynamıştır.

Gözde Gürkan şuanda kamera önü oyunculuk eğitimi vermektedir ve Ag Menajerlik ile çalışmaktadır.

Gözde Gürkan’ın Boyu Kilosu

Gözde Gürkan 1.67 metre boyunda 48 kg ağırlığındadır.

Yorum yaz