Çukur 94. Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Çukur dizisi Corona Virüs sebebi ile yayın hayatına ilk ara veren dizi oldu. Bilindiği üzere Çukur dizisinde çekimler 18 mart itibari ile durdurulmuş ve dizi çekimlerine iki hafta ara verilmişti. Çukur dizisi yapımcısı Ay Yapım’ın elinde hazır çekilmiş sadece bir bölüm bulunuyor ve sette her zaman yetiştirme telaşı oluyordu. Oyuncuların da talebi ile Çukur dizisinde çekimler durunca Çukur dizisi 23 mart pazartesi günü yayında olamayacak.

Çukur dizisinin bu sezon artık çekimleri yapılmayacak. Çukur dizisi 93. bölümü ile sezon finali yapmış olacak. Çukur dizisi yapımcısı Ay Yapım Çukur dizisinin 94. bölümü ile 4. sezonuna başlayacağını açıkladı. Çukur dizisinin 94. bölümü ne zaman yayınlanacak? Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak? Detaylar için tıklayınız Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Çukur 23 Mart Neden Yok?

Ay Yapım Corona Virüs’ün ilerleyişine göre Çukur dizisi çekimlerine başlayacak ve 3. sezon 27. bölüm çekimleri yani 94. bölüm çekimleri tamamlandıktan sonra Çukur dizisi yeniden yayın hayatına devam edecek. Çukur dizisi haricinde 23 mart pazartesi günü diğer pazartesi akşamı dizileri yayın hayatına devam edecek. Özellikle Sefirin Kızı ve Yasak Elma arasında bir liderlik mücadelesi olacak.

Corona Virüs tedbirleri kapsamında bir çok dizi için sete ara verme kararı verilmişti; Yasak Elma dizisinde sete ara verilirken Sefirin Kızı çekimlere devam ediyor. Bu durumda Çukur dizisinin yayında olmadığı 23 mart ve 30 mart akşamlarında hem Yasak Elma hemde Sefirin Kızı dizileri yayında olacaktır. Diğer taraftan çekimleri duran bir başka Çukur dizisi rakibi de Zalim İstanbul oldu. Yapımcı Avşar Film de dizilerinde çekimleri durdurduğunu açıklamıştı.

Çukur 93. Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Çukur dizisinin 3. sezon 26. bölüm fragmanı yayınlanmayınca izleyiciler merak etti; neden Çukur dizisi 3. sezon 26. bölüm fragmanı yayınlanmadı diye. Çukur dizisinde 93. bölüm fragmanının yayınlanmamasının tek nedeni dizinin gelecek hafta yayınlanmayacak olması.

Çukur 93. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Çukur dizisinin 3. sezon 26. bölümü yani 93. bölümü için  şuanda kesin bir yayın tarihi bulunmuyor. Çukur dizisi yapımcısı Ay Yapım set ekibini tatile çıkarırken evlerinizden çıkmayın biz çağırana kadar dedi. Ay Yapım oyunculara ise sete iki hafta ara verildiğini söyledi. Bu durumda Çukur dizisi yapımcısının ön görüsü eğer Türkiye de Corona virüs salgını devam ederse setler en az mayıs ayına kadar ertelenebilir. Bu da Çukur dizisinin mayıs ayına kadar yayında olamaması demek. Eğer Corona Virüs ile baş edilir ve işler Türkiye de iyiye giderse Çukur dizisi 6 nisan 2020 pazartesi günü 93. bölümü ile yayına devam edebilir. ukur 23 Mart neden yok