Çukur Samatlılar Kimdir? Çukur Yaman Samatlı Kimdir?

Çukur dizisi oyuncu kadrosu her geçen gün daha da genişlemeye devam ediyor. Bilindiği üzere Çukur dizisi oyuncu kadrosuna son olarak Şenay Gürler İdris’in eski manitası Meliha olarak dahil olmuştu. Yine Atakan Arslan Ünlü Kick boksçu olarak kadroda yerini almıştı. Şimdi de Yaman SAmatlı olarak Çukur dizisi kadrosuna Kaan Yıldırım dahil olacak. 

Çukur Samatlılar Kimdir?

Çukur dizisinde bir aşirette Samatlılar aşiretidir. Bunlar Karakuzular giibi toplama bir topluluk değil kan ve can bağları ile bir birlerine bağlı intikamlarını geciktirmeden alan bir aşirettir. Hatırlanacağı üzere Çukur dizisinin ilk sezonunda Vartolu bir kaç aşiret çocuğunu öldürmüş ve konu orada kapanmıştı aslında kapanan hiç bir şey yoktu. Vartolu ve adamı Medet’in öldürdüğü o adamlar Samatlılar aşiretinin çocuklarıydı ancak Samatlılar kendi evlatlarının öldürülmesinde kimin suçu olduğunu bir türlü çözememişlerdi; özellikle Çukur dağıldıktan sonra üstü kapanan olay Koçovalılar’ın tekrar dirilmesi ve Çukur’da ortaya çıkmaları sonrası yeniden alevlenecek.Kaan Yıldırım Çukur Samatlılar

Çuur dizisinde Samatlılar’ın liderlerinden biri Yaman Samatlı’dır. Çukur dizisinde ünlü oyuncu Kaan Yıldırım’ın hayat vereceği Yaman Samatlı karakteri korkusuz ve gözü intikam dolu bir genç olarak karşımıza çıkacak.

Çukur Yaman Samatlı Kimdir?

Yaman Samatlu Samatlı aşiretinin liderlerinden birinin oğludur. Samatlı aşiretini uzun süredir arka planda yöneten Yaman Samatlı yakışıklı olduğu kadar zeki ve tehlikeli bir adamdır. Yaman Samatlı meselesi ne yazık ki Çukur da çok fazla uzamadan çözülecek zira dizide Yaman karakterine hayat verecek olan Kaan Yıldırım’ın başka projesi olması sebebi ile Yaman Samatlı sezon sonuna kadar Ay Yapım’ın dizisi Çukur kadrosunda yer alamayacak bence Kaan Yıldırım’ın aksiyon dizileri için kendisini ispat edeceği en önemli fırsat Çukur dizisi olacaktır. ukur Yaman samatlı

Kaan Yıldırım Kimdir?

Kaan Yıldırım’ı biz Ulan İstanbul dizisi ile tanıdık. Her ne kadar daha önce Kayıp dizisinde Kadir karakteri ile beğeni toplasa da asıl yükselişi Ula İstanbul dizisi olmuştur. Daha sonra başrol olmayı hak eden Kaan Yıldırım Adı Mutluluk, Kalbim Yangın Yeri ve Klavye Delikanlıları dizisinde yer alsa da bu diziler Kaan Yıldırım başrolde olmasına rağmen  tutmamıştır. Daha sonra İnsanlık Suçu dizisinde yer alan Kaan Yıldırım şuanda 33 yaşındadır. Kaan Yıldırım 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. İngilitere de Üniversite okuyan ve pazarlama uzmanı olan Kaan Yıldırım pazarlamacı değil oyuncu olmayı isteyince Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Şuanda Ezgi Eyüboğlu ile evlenmiştir.

2018 – 2019 sezonunda Çukur dizisinden Ayrılan ve  Yeni Gelen Oyuncular listesi için tıklayınız  Yeni Gelen Oyuncular