Darısı Başıma Yarışmacıları (Gelin ve Damatları) Kimler? Darısı Başıma Sunucusu

Darısı Başıma isimli yarışma hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Darısı Başıma yarışması Show Tv’de yayınlanmaya devam eden Gelin Evi isimli yarışmaya çok benzeyecek. Gündüz kuşağı dizi ve programlarından beklediğini alamayan Kanal D şimdide Darısı Başıma isimli bir yarışma ile tekrar izleyiciye kendini beğendirmeye çalışacak.

Darısı Başıma programında düğünü olacak gelin ve damatlar en güze düğünü yapmak için yarışacak. Yarışmacıların yaptıkları düğün en güzel düğün seçilirse 20.000 TL hem düğünlerini yapacak hemde 20.000 TL ödül kazanacaklar.

Darısı Başıma programında ilk olarak 20 21 22 23 şubatta düğünü olan ailelerin düğünlerine konuk olacak. Yapılan düğünde çok güzel kareler çekilecek ve izleyicinin beğenisini sunulacak. Hafta boyu yayınlanan düğünlerden hangisi çok sevilirse o düğün organizasyonu haftanın en iyi gelin damat organizasyonu seçilecek birinci seçilecek. Darısı Başıma yarışmacı resimleri

Darısı Başıma programına başvuru yapmak için il sınırlaması neredeyse yok. Eğer düğününz  İzmir, Ankara, Eskişehir, Bursa, Antalya, Samsun, Trabzon, Edirne, Zongundak, Artvin  ve Konya illerinden birinde ise hemen vakit kaybetmeden düğününüze Darısı Başıma programını da çağırın.

Darısı Başıma programında her bölgenin düğün adetleri de izleyici karşısına çıkarılacak. Böylece Türkiye’de yaşayan farklı düğün adetleri de gün yüzüne çıkacak.

Talya Prodüksiyon’un yapımcılığı üstleneceği Darısı Başıma  programı sunucu şuanda belli olmadı. Darısı Başıma Yarışmacıları belli olduğunda sizlere bu sayfalardan bilgi vereceğiz.

Darısı Başıma Programına Nasıl Başvuru Yapılır?

Darısı Başıma Başvuru Formu aşağıdadır.Darısı Başıma başvuru formu resimleri

Darısı Başıma Tanıtım Fragmanı