Survivor 2018 Gamze Aksu Neden Diskalifiye Oldu? İşte Cevabı

Survivor 2018’den sizlere en özel tüyoları ve bilgileri vermeye devam ediyoruz. Daha önce sizlere Survivor 2018’den sağlık sorunları ve alışamama nedeniyle bir gönüllünün diskalifiye edileceğini duyurmuştuk. Gelen bilgiye göre Survivor 2018’den diskalifiye edilen isim Gamze Aksu oldu.

Gamze Aksu’nun Survivor 2018’den diskalifiye edildiği bilgisi neredeyse doğru gibi zira Survivor 2018’de Gamze Aksu hiç bir varlık gösterememişti. Acun Ilıcalı da bir ismin ayrılmak üzere olduğunun sinyalini zaten vermişti zira sağlık sorunları git gide artıyordu. Acun Ilıcalı Gamze Aksu’yu çok zorladı ama Gamze Aksu zorlu Survivor şartlarına daha fazla dayanamayarak ayrılma konusunda diretti.

Survivor 2018 Gamze Aksu

Gamze Aksu’nun yerine Survivor 2018’e katılacak isim ise bugün uçağa binde ve adaya ulaştı. Bu isim çok güçlü bir sporcu olan İpek Yaşar oldu. İpek Yaşar hem bir su  topu Galatasatay ve milli takım oyuncusu hemde Corssfit sporcusu Survivor 2018  İpek Yaşar Kimdir? Detaylı bilgi için tıklayınız Survivor 2018Gamze Aksu

Daha önce de Gamze Aksu’nun açlıktan fenalaştığı ve diğer yarışmacıların ve doktor Metin Kuş’un ona müdehale ettiği anları Survivor 2018’de izlemiştik. Bu bayılmalar artmış olacak ki Metin Kuş Gamze Aksu için Diskalifiye kararını almış

Gamze Aksu ise bir kaç gün içine Türkiye’ye dönecek her ne kadar adadan bilgi alan kaynakların yanılma ihtimali az olsa da bu bilginin bir tüyo olduğunu tekrar hatırlatmak isterim.

Gamze Aksu aslında Survivor 2018’de Gönüllüler adasından All Star adasına geçmesi beklenen isimdi. Yarışmaların en kek kızı olarak da adlandırılan Gamze Aksu’nun Survivor 2018’den ayrılmasına sevindim zira yerine gelecek isim Gönüllüler’i şahlandıracak kadar güçlü. İnşallah Gamze Aksu’nun çok önemli bir rahatsızlığı yoktur. Yarışmacılar  Gamze Aksu  için Survivor’a değil moda haftasına gelmiş gibi eleştirileri yapmaktaydı; ancak Gamze Aksu’nun güzelli için Survivor 2018’i izleyen erkeklerde çoktu. Gamze Aksu’ya bundan sonraki hayatında başarılar dileriz. Gamze Aksu’yu Survivor’da değil podyumlarda ve setlerde görmek isteriz.

Survivor 2018 Gamze Aksu Neden Diskalifiye Oldu? İşte Cevabı (3 Yorum)

  1. ilk baştan çok güçlü bir bayan yarışmacıyı almaları gerekiyordu.Gamze zaten kalsaydı, ne yapabilirdi ki.

  2. Gamzeye hayatinda basarilar yolu acik olsun ve acliga dayanamayan insanlar lutfen survivora katilmasin ya