Adını Sen Koy 288. Bölüm Fragmanı 21 Şubat Özet Jülide ve Bahşende Karşı Karşıya

Adını Sen Koy 288. Bölümü ile 21 şubat çarşamba akşamı Star Tv ekranlarında olacak. Adını Sen Koy 288. Bölümde Zehra ve Ömer arasında çok güzel sahneler izleyeceğiz. Aylar sonra Ömer ve Zehra ilişkisi normale dönecek ve aralarında ki aşk sohbetleri içimizi ısıtacak.

Ömer Zehra’nın kalbini tekrar çalmak için harekete geçer. Ömer Zehra’nın gönlünü almak için ona en açık dille aşkını  gösterir. Ömer geceleri onsuz uyuyamadığını Zehra’ya anlatmak ister. Zehra’da bu durumu bir türlü anlamaz ve Ömer’in başka bir sorunu varmış gibi davranır; ancak Ömer’in sorunu tekrar karısı ile aynı yatakta olmaktır. Ömer Zehra’dan yüz bulamayınca bu seferde hastalık taklidi yapacak. Ömer hastalık taklidi yapmaya çok alıştı:)

Zehra ise Ömer’in bu tatlı hallerinden çok memnudur ve bu günlerin hiç bitmemesi için dua eder. Diğer taraftan Jülide ve Zehra bir cafe de buluşmak için anlaşırlar. Jülide tam Zehra’ya Ömer ile ilgili bilinmeyen gerçekleri anlatacakken Ömer Cafe’nin önüne gelir. Bahşende tam Ömer’e yakalandım diye düşünürken Zehra’nın kıvraklığı ile Ömer’e yakalanmaktan kurtulurlar. Adını Sen Koy 288. Bölüm resimleri

 

Adını Sen Koy’da Gelecek Haftalardan Set Tüyoları

Adını Sen Koy’da Jülide aylarca Zehra’yı takip etmiş sonunda da boşanma öncesi Zehra ve Ömer’in boşanmasına engel olmuştur ama Bahşende’nin adamlarının kendisinin takip ettiğini fark edememiştir.

Bahşende artık sette yok diyorlar bu durumda Bahşende’nin son 2 haftası diyebiliriz ancak Bahşende Zehra’nın Jülide ile konuştuğunu biliyor. Bu durumda Jülide’nin başı Bahşende’nin adamları ile belada olacak.

Bahşende Jülide’nin Kervancıoğu ailesine geri gelmemesi için elinden geleni yapacak; hatta Bahşende söz konusu Jülide olunca daha da saldırganlaşabilir. Jülide’ye ulaşamayan Zehra Jülide’nin çok ürkek olduğunu hatırlayacak ve başına bir şey gelmiş olabileceğinden şüphelenecek. Zehra Jülide’ye yardım etmek için harekete geçecek. Zehra yine Ömer’den gizli ve Ömer’in hoşuna gitmeyecek işler çevirecek; ancak bu olayların sonunda Zehra’nın da başı belaya girince yine aksiyon sahneleri Adını Sen Koy izleyicilerini bekleyecek.

Adını Sen Koy 288. Bölüm

Benim tahminim ve gördüklerimden anladıklarım Ömer Zehra’nın başına ki bu belayı fark edecek ve Zehra’yı Bahşende’nin adamlarının elinden kurtaracak ancak Zehra’yı kurtaran Ömer Jülide ile de karşılaşacak. Bu durumda Ömer Jülide’yi asla kabul etmeyecek ama Bahşende’nin yaptıklarını da yanına koymayacak. Umarım Bahşende Jülide ile ilgili gerçekler ortaya çıkmadan gitmez. Zira Adını Sen Koy’da bu hep oluyor.

Adını Sen Koy’da Salim ve Cevriye arasında ki yakın ilişkiyi gören Şükran Salim ve Cevriye’yi evlendirmeyi kafasına koyacak. Salim normalde evlenme işine karşı iken söz konusu kişi Cevriye olunca biraz daha ılımlı bakacak.

İdil ise en kötü zamanda Sabah ve Kerem’in arasına girecek. İdil’in geçmişte tanıdığı Kerem ile şimdi ki Kerem arasında fark olduğunu görecek. Kerem’in Sabah’a aşkını fark eden İdil öncelikle Kerem’i elde etmek için bu aşkın önüne geçmesi gerektiğini fark edecek.Adını Sen Koy 21 şubat

Adını Sen Koy 288. Bölüm Fragmanı