Deli Fişek Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Kanal D ekranlarında yeni bir aksiyon dizisi daha kısa zaman içinde izleyicisi karşısında olacak. Daha önce Kiralık Aşk dizisi ile istediğini yakalayan Ortaks Yapım şimdi de Deli Fişek dizisinin yapımını üstlenecek. Deli Fişek dizisinin yapımcısı ise  Devrim Yalçın olacak.  Devrim Yalçın hem yapımcı hemde oyunculuk yönü ile ön plana çıkmıştır. Devrim Yalçın ilk defa bir aksiyon dizisi yönetecek.

Deli Fişek dizisinin bir aksiyon dizisi olması be Bodrum’da çekilmesi bekleniyor. Deli Fişek dizisi için Ortaks Yapım daha önce Atv ile anlaşmış ancak kanal ve yapımcı arasında yaşanan sıkıntılar sonrası Deli Fişek  dizisinin Kanal D’ye transferi gerçekleşmişti.  Kanal D ekranlarında Deli Fişek  dizisinin mayıs haziran 2018’de yaz aylarında ekranlarda olması bekleniyor. Kanal D Deli Fişek  dizisi ile yaz sezonuna oldukça başarılı bir giriş yapmak istiyor.

Deli Fişek dizisinin bodrumda çekilecek olması da dizi için çok önemli bir avantaj zira neredeyse İstanbul’da çekiliyor bu nedenle de İstanbul dışında çekilen diziler çok ilgi görüyor. Zira insanlar farklı mekanlar izlemek istiyor. Bilindiği üzere son olarak Bodrum’da Bodrum Masalı isimli dizi çekilmiş ve oldukça beğeni toplamıştı. Deli Fişek Dizisi

Deli Fişek dizisi için Atv ile anlaşıldığı yönünde bilgiler de var

Deli Fişek dizisinde çok yakışıklı cesaretli biraz da deli bir genç ve güzel bir kızın macera dolu hikayesi konu alınacak. Deli Fişek  dizisi oyuncu kadrosu tamamlandığında sizlere bu sayfalardan bilgi vereceğiz.

Deli Fişek dizisi için senaryo çalışmaları da devam ediyor. Deli Fişek dizisinde Güliz Ayla’nın Deli Fişek şarkısının kullanıp kullanılmayacağı ise merak konusu olduç