Kördüğüm 203. Bölüm Özeti 25 Şubat Fragmanı Vanş’ın Gerçek Adı Rocky

Kördüğüm 203. Bölümü ile 25 şubat pazar akşamı Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm 203. Bölümde Vanş’ın gerçekte Rocky olduğu ortaya çıkar ama Veer’in planı boşa çıkar.

Kördüğüm 203. Bölüm Özeti

Kördüğüm 203. Bölüm Sid’in Radhod ile konuşması ile başlar. Sid bu konuşmayı Nani’nin camdan dinlediğini bilerek kadınlar mücevherleri sever diye konuya girer. Radhod Tapasya’nın çok farklı bir kadın olduğundan bahseder o mücevherlere bağlanır der. Bu arada Sid Tapasya için o güzellik kraliçeleri ile yarışacak güzellikte der ve nasıl tanıştınız diye sorar. Tam Radhod açıklama yapacakken Nani pencedren RAdhod’un dikaktini Yuvraj’a çeker ve Radhod’a içeri gelmesini Yuvraj’ın kendi elini tuttuğunu söyler. RAdhod Nani’ye Tapasya alış verişten ne aldı diye sorar. Radhod’un amacı Tapasya’nın parayı nereye kullandığını öğrenmektir. Nani ise Tapasya pahalı mücevherler almış, hepsi de çok güzel der. Radhod Nani’den parayı boşa harcamaması için ona uyarıda bulunmasını ister.

Vanş artık işi hızlandırmak için İşça’nın odasına dalar ve kapıyı kapatır. Vanş İşça’ya cinsel tacizde bulunmak için İşça’nın üzerine gider ama İşça kaçar. Vanş İşça’yı yakalayacakken Baba Umed gelir ve Vanş’ı  azarlayarak dışarı atar. İşça rahat bir nefes alır.

Rocky yine bara gelir ve sevgilisine hazırlan buralardan yakında gideceğiz sende bu bardan kurtulacaksın diyerek para verir ve bardan ayrılır. Veer ise barda Vanş ve kadını görmüştür. Veer hemen para verir ve garsona o kadını masasına getirmesini ister. Rocky’nin sevgilisi Veer’in masasına oturur ve buralarda yenisin galiba seni daha önce görmedim der. Veer evet ben yeniyim ama az önce seninle konuşan arkadaşım beni buraya getirdi der. Rocky’nin sevgilisi kim Rocky’mi der.Kördüğüm 203. Bölüm resimleri 5

Rocky’nin sevgilisi Ruby yakında Rocky ile evleneceklerini söyler. Ruby sonunda daha fazla Rocky hakkında konuşmaması gerektiğini düşünür zira Rocky onu uyarmıştır. İşça ise gece eve Veer’in neden gelmediğini merak etmektedir. Veer eve gelir ve sahte Vanş’ın gerçek isminin Rocky olduğunu söyler ve sevgilisi Ruby’den bahseder. İşsa Rocky’nin sevgilisini al buraya getir ve Vanş’ın tüm yalanları ortaya çıksın der. İşça Rocky’nin sevgilisi Ruby’nin onun burada oynadığı evlilik oyunundan hoşlanmayacağını ve gerçekleri kıskançlıktan anlatabileceğini söyler.

Sid ise Nani’ye Tapasya ile beraber oldukları bir videoyu göstererek açıkça onları tehdit eder. Nani videoyu izler ve şok olur. Nani Sid’den ağzını kapatmasını ister.

Veer Ruby bulur ve ona Rock ile aranızda ne var diye sorar. Ruby biz Rocky ile evleneceğiz yakında der. Veer Rocky’nin kendi karısı ile evlenmek için yaygara kopardığını söyler ve bunu gözünle gösteririm sana Rocky seni kandırıyor der. Veer eve gelir ve Mai’ye sahte Vanş’ın gerçekte kim olduğunu buldum o Rocky der. Veer Ruby’den de bahseder ama Mai’yi inandıramaz. Mai Veer’e sana son bir şans veriyorum İşça’yı bırak ve Vanş ile İşça’nın arasından çekil der. Veer şok olur. Kördüğüm 203. Bölüm resimleri 1

RAdhod ise Tapasya’ya bir yolculuğa çıkacağını bu yolculuk öncesi onunla bir şeyler konuşacağını söyler. Tapasya Veer’in kendisini evden nasıl attığını nasıl aşağılandığını hatırlıyor ve Radhod’ın Sid ile geçmişini öğrendiğinde yine evden atılacağını bu yüzden kendisinin evden gitmesinin en doğru olacağını düşünür.

Veer ve Jogi iş birliği yapar ve Veer İşça’dan herkesi evde toplamasını ister. İşça herkesi arar ve salona toplar. Baba neden çağırdın bizi der bu sırada Ruby ve Jogi içeri girer ve Jogi Ruby Rocky’nin sevgilisidir diye tanıtır. Mai ve sahte Vanş şok olur.

Rocky Ruby’nin gözüne bakar ve anlaşırlar. Veer anlat Ruby kim bu adam der. Ruby ben bu adamı ilk defa gördün der. Veer şok olur ve Ruby’den gerçekleri söylemesini ister. Ruby Veer beni buraya zorla getirdi ben bir barda çalışan kadınım der ve orada ayrılır. Mai ve Rocky ise hemen Veer’in yalancı aldatıcı ve iftiracı olduğunu söyler. Aynı sözler Jogi’ye de söylenir. Jogi çok sinirlenir ve çıkar evden.

Mai Veer’in evliliği geçersiz artık Vanş var der ve Vanş’a al karını git der. Vanş İşça’yı kolundan tutar ama Veer engel olur ve İşça’yı alır odasına çıkarır. İşça karşısında da rezil olan Veer çok üzgündür nasıl olmuştu rda son anda kız yalan söylemiştir. İşça ise Veer’e destek olur çok az kaldı sabret bitecek bu iş der.

Kördüğüm 203. Bölüm Fragmanı