Demir Kadın Neslican Filmi Oyuncuları Kadrosu

Demir Kadın Neslican Filmi Oyuncuları açıklandı. Naz Çağla Irmak, Yurdaer Okur, İlker Aksum ve Zeynep Elçin filmin başrol oyuncuları oldu.

demir kadin neslican Naz Cagla Irmak

Üst üste kanseri 3 kez yenerek büyük bir başarıya imza atan ve 4. kez kansere yakalandıktan sonra yaşam mücadelesini kaybederek 20 Eylül 2019 da hayata gözlerini yuman Neslican Tay’ın hayatı film olacak. Özellikle son hastalığında kanser bacağına sıçrayınca bacağı kesilmek zorunda kalan Neslican Tay protez bacak ile yoluna devam etmiş ve hayata küsmeyerek “Benim için sol bacağınızı sevin” diyerek insanlığa ümit olmuştu. Bu nedenle de Neslican’ın hayatı film olurken Demir Kadın lakabı da filmin isminde yer alıyor.

Demir Kadın Neslican filminin yapımcılığını Ceylan Yapım ve Cns Production’in sahipleri Ali Burak Ceylan ve Kerim Altıntaş üstlenirken Demir Kadın Neslican filminin en geç 2021 sonunda hazır olması bekleniyor. Neslican Tay topluma mal olmuş bir kadın karakter olduğu için de yapımcıların oyuncu seçimlerinde çok dikkatli davrandığı özellikle Neslican Tay’a hayat verecek ismin kadınları temsil edebilecek ve duyguyu geçirebilecek bir oyuncu olmasını istedikleri bunun için de Naz Çağla Irmak ile anlaştıkları söylendi.

Demir Kadin Neslican Filmi

Naz Çağla Irmak Demir Kadın Neslican filminde Neslican Tay olarak izleyicisi karşısında olacak. Böylece Demir Kadın Neslican oyuncuları kimdir? sorusu da cevabını bulmuş olacak.

Demir Kadın Neslican Oyuncuları

Naz Çağla Irmak (Neslican Atay)

Naz Çağla Irmak Demir Kadın Neslican Filmi Oyuncuları arasında yer alarak ilk kez bir filmde başrolde yer alacak. Naz Çağla Irmak 31 Mayıs 1997 de Ankara doğumludur ve 24 yaşındadır. Kırgın Çiçeklerim Kader’i olarak tanınan Naz Çağla Irmak oyuncu Hülya Gülşen Irmak’ın kızıdır. Naz Çağla Irmak son olarak Aylin Trt 1’in final yapan komedi dizisi Tövbeler Olsun ve dijital dizi Ayak İşleri’nde yer almıştır. Naz Çağla Irmak oyuncuları kadrosunda yer alacaktır. Naz Çağla Irmak 166 cm boyundadır ve bilinen bir sevgilisi yoktur.naz cagla irmak 2021

 

Zeynep Elçin (Nazlı)zeynep elcin

 Yurdaer Okur

yurdaer okur

İlker AksumRamo dizisi Hasan

Mesut Akustamesut akusta teskilat dizisi

Deniz Uğur

deniz uğur Zalim İStanbul oyuncusu Seher

Demir Kadın Neslican Filminde Neslican Tay’ı Kim Canlandıracak? Neslican Tay’ı Kim Oynayacak?

Demir Kadın Neslican Filmi yapımcıları şuanda kamuoyu yoklaması yapıyor; özellikle bir çok izleyici bu film projesini duyduğunda çok heyecanlandı ve en çok Neslican Tay’a hayat vermesi için son dönemde Sefirin Kızı dizisi ile büyük başarı yakalayan Neslihan Atagül’ün ve Kadın dizisi ile ekranlarda yer alarak kadınların sesi olan Özge Özpirinççi’nin Neslican Tay’a hayat vermesi isteniyordu ancak çıkan isim farklı oldu.

Özge Özpirinççi şuanda dizi çekimlerinde olmadığı için en önemli adaylardan biri. Özge Özpirinççi son olarak İnsanlar İkiye Ayrılır filminde kamera karşısına geçmişti ve seve seve Demir Kadın Neslican filminde oynamak ister; ancak Neslican ile Özge Özpirinççi  arasında 12 yaş fark var bu da filmin inandırıcılığını olumsuz etkileyebilir. Özge Özpirinççi 1986 doğumluyken Neslican Tay 1988 doğumlu ve daha 21 yaşında hayatını kaybetti. neslican tay filmi

Neslihan Atagül hem Sefirin Kızı dizisi çekimleri için İstanbul dışında hem de Özge Özpirinççi’den küçük olsa da o da 1992 doğumlu ve Neslican’dan 6 yaş büyük. Bu durumda Demir Kadın Neslican filminde Neslican’ı çok daha genç bir isim canlandırmak zorunda. Sizce Demir Kadın Neslican Filminde Neslican’a Naz Çağla Irmak başarı ile hayat verebilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Yorum yaz

Demir Kadın Neslican Filmi Oyuncuları Kadrosu (2 Yorum)