Demir Kadın Neslican Filmi Oyuncuları Kadrosu

Üst üste kanseri 3 kez yenerek büyük bir başarıya imza atan ve 4. kez kansere yakalandıktan sonra yaşam mücadelesini kaybederek 20 Eylül 2019 da hayata gözlerini yuman Neslican Tay’ın hayatı film olacak. Özellikle son hastalığında kanser bacağına sıçrayınca bacağı kesilmek zorunda kalan Neslican Tay protez bacak ile yoluna devam etmiş ve hayata küsmeyerek “Benim için sol bacağınızı sevin” diyerek insanlığa ümit olmuştu. Bu nedenle de Neslican’ın hayatı film olurken Demir Kadın lakabı da filmin isminde yer alıyor.

Demir Kadin Neslican FilmiDemir Kadın Neslican filminin yapımcılığını Ceylan Yapım ve Cns Production’in sahipleri Ali Burak Ceylan ve Kerim Altıntaş üstlenirken Demir Kadın Neslican filminin en geç 2021 başında hazır olması bekleniyor. Neslican Tay topluma mal olmuş bir kadın karakter olduğu için de yapımcıların oyuncu seçimlerinde çok dikkatli davrandığı özellikle Neslican Tay’a hayat verecek ismin kadınları temsil edebilecek ve duyguyu geçirebilecek bir oyuncu olmasını istedikleri biliniyor.

Demir Kadın Neslican Filminde Neslican Tay’ı Kim Canlandıracak? Neslican Tay’ı Kim Oynayacak?

Demir Kadın Neslican Filmi yapımcıları şuanda kamuoyu yoklması yapıyor; özellikle bir çok izleyici bu film projesini duyduğunda çok heyecanlandı ve en çok Neslican Tay’a hayat vermesi için son dönemde Sefirin Kızı dizisi ile büyük başarı yakalayan Neslihan Atagül’ün ve Kadın dizisi ile ekranlarda yer alarak kadınların sesi olan Özge Özpirinççi’nin Neslican Tay’a hayat vermesi isteniyor.

Özge Özpirinççi şuanda dizi çekimlerinde olmadığı için en önemli adaylardan biri. Özge Özpirinççi son olarak İnsanlar İkiye Ayrılır filminde kamera karşısına geçmişti ve seve seve Demir Kadın Neslican filminde oynamak ister; ancak Neslican ile Özge Özpirinççi  arasında 12 yaş fark var bu da filmin inandırıcılığını olumsuz etkileyebilir. Özge Özpirinççi 1986 doğumluyken Neslican Tay 1988 doğumlu ve daha 21 yaşında hayatını kaybetti. neslican tay filmi

Neslihan Atagül hem Sefirin Kızı dizisi çekimleri için İstanbul dışında hem de Özge Özpirinççi’den küçük olsa da o da 1992 doğumlu ve Neslican’dan 6 yaş büyük. Bu durumda Demir Kadın Neslican filminde Neslican’ı çok daha genç bir isim canlandırmak zorunda. Sizce Demir Kadın Neslican Filminde Neslican’a kim hayat versin? Siz kimi izlemek istersiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Şuanda Demir Kadın Neslican Filminde Neslican’a kimin hayat vermesi gerektiği ile ilgili kamuoyu yoklaması devam ediyor; bir kaç hafta içinde Neslican Tay’a kimin hayat vereceği belli olacak.

Demir Kadın Neslican Filmi Oyuncuları Kadrosu (2 Yorum)