Doğduğun Ev Kaderindir 24 Mart Neden Yok? 37. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 24 mart çarşamba akşamı 37. bölümü ile yayında olması bekleniyordu. Dizinin izleyicileri hasret ile 37. bölüm fragmanını bekledi ancak fragman yayınlanmadı. Aslında Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin resmi İnstagram sayfası fragmanı paylaştı ancak aynı anda geri çekti. Peki ne oldu da Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 24 martta ekranlara gelmeyecek? Yoksa sette korona vakası mı çıktı? İşte de cevaplar

Doğduğun Ev Kaderindir 24 Mart Neden Yok?

Doğduğun Ev Kaderindir 24 Mart Neden Yok sorusu soruluyor; bu sorunun cevabı milli maç. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 24 Mart çarşamba akşamı Atv ekranlarında yayınlanacak olan Mili Maç nedeniyle ekranlarda olamayacak. Türkiye ve Hollanda ülkelerinin futbol takımları arasında 24 mart çarşamba akşamı 20:00 da Atv ekranlara gelecek Dünya Kupası Eleme maçı nedeniyle Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Tv8 de maç Atv de neden Doğduğun Ev Kaderindir neden yayınlanmıyor sorusunun da bir cevabı var.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ne yazık ki yüksek reytingler alan bir dizi değil buna karşın maliyeti de yüksek. Tv8 yönetimi ve yapımcı OGM Pictures yaptıkları toplantı da milli maçın çok yüksek reyting alacağını; maçın izleyici kitlesi ile Doğduğun Ev Kaderindir  dizisinin izleyici kitlesinin eşleştiğini bu nedenle de Doğduğun Ev Kaderindir  dizisinin 3’lü reytinglere düşerek kanala zarar yazacağı düşünüldü. Bu nedenle de kanal zarar etmesin diye Doğduğun Ev Kaderindir  dizisine bir hafta ara verildi.

Diğer bir çok sitenin açıkladığı gibi kesin olarak Doğduğun Ev Kaderindir setinde şuana kadar kesinleşmiş bir korona virüs vakası yoktur. Doğduğun Ev Kaderindir  dizisinin çekimleri devam etmektedir.

Doğduğun Ev Kaderindir 37. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Sitemize Doğduğun Ev Kaderindir 37. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? sorusu çokça gelmekte. Doğduğun Ev Kaderindir 37. Bölüm kesin olarak 31 mart 2021 çarşamba akşamı ekranlarda olacak.

 

Doğduğun Ev Kaderindir 24 Mart Neden Yok? 37. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? (1 Yorum)

  1. Doğduğun ev kaderindir dizisinin 24 Mart’ta yayınlanmaması çok saçma ve çok yanlış. Siz kendinize güvenmiyor musunuz yani? Ayrıca varsın bir bölümün reytingi düşüversin ki, hiç düşeceğini sanmıyorum. Sonuçta milli maçın skoru her saniye ekranların üzerinde gösteriliyor. Bence bunun nedeni başka ama arkasına sığınılan neden çok saçma, hatta şımarıklık! Bir doymuşluk ve pervasızlık göstergesi! Resmen izleyiciye saygısızlık! Yani biz canımız isterse yayınlarız, canımız istemezse yayınlamayız, siz de zaten her halükarda bizi izliyorsunuz, canımız bu hafta istemedi demek! Yani terbiyesizlik ve saygısızlığın daniskası! Sizi izleyende kabahat!