Doğduğun Ev Kaderindir Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Doğduğun Ev Kaderindir’in final tarihi belli oldu. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 43. bölümü ile 12 Mayıs Çarşamba 20.00 ekranlara veda edecek.

Dogdugun Ev Kaderindir 43 final

Doğduğun Ev Kaderindir İçin Final Kararı Açıklandı

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yapımcısı  Onur Güvenatam mayıs ayı sonunda dizilerinin final yapacağını ve Doğduğun Ev Kaderindir  dizisinin 3. sezonu ile ekranlarda olamayacağını açıkladı. Böylece Doğduğun Ev Kaderindir dizisi kesin olarak 2. sezonu ile final yaparak ekranlara veda edecek.

dogugun ev kaderindir mayis 2021 final

Doğduğun Ev Kaderindir de İşler Karışıyor

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi senaryosunda çok önemli bir değişikliğe gidiliyor. İbrahim Çelikkol’un hayat verdiği Mehdi karakterinin diziden ayrılmasından sonra Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Barış ve Zeynep’in hikayesi üzerinden devam edecek.

İlk sezonda aldığı reytingleri 2. sezonda mumla arayan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde yaşanan bu ayrılığın reytingleri nasıl etkileyeceği merak ediliyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi reytingleri eğer biraz daha düşerse Doğduğun Ev Kaderindir dizisi mayıs 2021 de final yaparak ekranlara veda edecek.ibrahim celikkol ayrildi

Doğduğun Ev Kaderindir’e 2. Sezon Onayı Geldi

Tv8 tek dizisi Doğduğun Ev Kaderindir’e 2. sezon onayını verdi. Virüs nedeniyle çekimlerine ara verilen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu sezon bir kez daha sete çıkamayacak. Zira dizinin başrol oyuncuları Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol Korona Virüs tehlikesi geçmeden sete çıkmak istemiyorlar.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi haziran ayında yayınlanacak 12. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine veda edecek. Bu durumda Doğduğun Ev Kaderindir 13. bölümü ile eylül 2020 de Tv8 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. doğduğun ev kaderindir devam edecek mi

Doğduğun Ev Kaderindir’den Büyük Reyting Başarısı

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ilk 5 bölümde reytinglerini %50 arttırmayı başardı. Zaten Doğduğun Ev Kaderindir dizisi çok iyi bir başlangıç yaparak yaklaşık 4 milyon izleyici tarafından ilk bölümü ile izlenmişti; kimse Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin reytinglerini daha da artıracağını tahmin edememişti; ancak Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 5. bölümü ile yaklaşık 6 milyon izleyici tarafından izlendi ve 6 reytingin üzerine çıkan tek TV8 dizisi olmayı başardı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin gerçek bir hayat hikayesinden alınması diziye olan ilgiyi çok arttırdı.  Doğduğun Ev Kaderindir reyting başarısı

25 Aralık 2019 Çarşamba günü ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ilk bölümü ile başarılı reytingler aldı; ancak sosyal medyada binlerce izleyiciden sert eleştiriler aldı.

Tv8 ekranlarının tek dizisi olan başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol gibi ünlü isimlerin paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ilk bölümü ile 4.4 reyting aldı ve total de 11. sırada kendisine yer buldu. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ilk bölümü yaklaşık 3.6 milyon izleyici tarafından izlendi.

Doğduğun Ev Kaderindir İyi Başladı Kötü Yorumlar Aldı

Bir çok eleştirmen dizinin ilk bölümünün 4 ve üzere reyting ile başlaması sonrası dizi ile ilgili olumlu eleştiriler yapsa da ne yazık ki bizce reytingler her zaman dizinin kalitesini göstermiyor. Bazen kötü reyting ile başlayan dizi gerçekten çok iyi olabilirken bazen de ciddi derecede vasat olan diziler çok iyi başlangıçlar yapabiliyor. Mesela Güvercin dizisi çok kötü başlasa da dizinin her tarafı kalite kokuyordu ve reytinglerinin yükseleceğini yazmıştık aynı şekilde Sefirin Kızı da öyle. İki dizi de ilerleyen bölümler de yükseldi gitti.

Tam tersi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ilk bölümü ciddi derece de vasat ve sıkıcıydı. Oldukça yavaş ve saçma ilerleyen bir senaryo vardı karşımıza. Bu durum izleyicinin de dikkatinden kaçmamıştı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin iki avantajı vardı birisi gerçek bir hikaye olması ikincisi ise başrollerini ciddi derece sevilen ve yakıştırılan iki oyununun paylaşması.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi gerçek bir hikayeden uyarlandığı için bazı sahnelerin saçma olmasını anlarım mesela Mehdi ile Zeynep’in ilk karşılaşması gerçekten dizilerde gördüğümüz ilk karşılaşmalardan çok vasattı ama aldığımız bilgiye göre gerçek hikaye ile neredeyse bire bir çekilmiş o sahne.

Yine Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile ilgili en önemli eleştiri kızı üzerinde hiç bir hakkı olmayan Sakine’nin 22 yaşına gelmiş kızının kiminle evleneceğine karışması oldu. Adama sormazlar mı bu zamana kadar neredeydin bu yaşıma geldim diye; ama Zeynep sormadı hatta biyolojik annem diye 20 yıldır kendisine emek veren aileyi sildi attı ve daha ikinci bölümde mahallede ki tamirci ile evlendi. Aşık mı oldu bence olamaz daha yeni tanıştılar.

Diğer taraftan tamam inandık gerçek hikaye ama Zeynep’in Faruk ile nişanlıyken Faruk’a hiç bir haber vermeden mahalleye gidip görücü usulü ile Mehdi ile görüşmesi de hiç mantıklı değildi. Gerçek hikaye böyle bile olsa bu Zeynep’in ayıbı olsa gerek.

Ne Yazık ki Alışageldik Zengin Kız Fakir Olan Hikayesi

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bence farklı bir senaryo ile çıkamadı izleyicinin karşısına. Sonuçta konu aynı zengin kız Zeynep fakir ama gururlu oğlan Mehdi. İlerleyen bölümlerde bir de mafyaya bağlarlarsa ki bağlayacak gibiler o zaman tam bir klasik olur Doğduğun Ev Kaderindir dizisi.

Doğduğun Ev Kaderindir final

Doğduğun Ev Kaderindir’e 1 Hafta Ara

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 2. bölümü ile 1 ocak 2020 çarşamba akşamı ekranlara gelmesi gerekirken bir hafta ara verip 8 ocak çarşamba yayınlanacak diyenler var; eğer böyle olursa kaybeden TV8 ve Doğduğun Ev Kaderindir dizisi olacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir Yanlış Günde Yayınlandı

Çarşamba akşamları ciddi derecede reyting alan ve alacak olan bir Kuruluş Osman dizisi var. Tv8 olarak zaten başka dizin yok. Neden çarşambaya koyarsın zaten benzer konseptte çok sevilen bir Afili Aşk var. Bir de Doğduğun Ev Kaderindir dizisini çarşambaya koymak bence ateşe atmak olmuş.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Reyting Kaybedecek

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi her ne kadar çok iyi bir başlangıç yapsa da eğer ilk bölümde ki kadar sıkıcı bölümler ile izleyicisi karşısına çıkarsa 2’li reytinglere kadar düşecektir.

Doğduğun Ev Kaderindir kaç bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir Ne Zaman Final Yapacak?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 2. sezon sonunda mayıs 2021 de final yaparak ekranlara veda edecek.

Doğduğun Ev Kaderindir Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 46 bölüm yayınlandıktan sonra final yaparak ekranlara veda edecek.

Eğer Doğduğun Ev Kaderindir  dizisi izleyicisi her şeye rağmen diziyi izlemeyi bırakmaz ve ZeyMeh yani Mehdi Zeynep aşkına sahip çıkarsa bu reytingler Doğduğun Ev Kaderindir  dizisini senenin sonuna kadar götürecek hatta yeni sezona taşıyacaktır; ancak aldığımız duyumlara göre Doğduğun Ev Kaderindir  dizisi çok uzun soluklu bir dizi olarak değil daha çok hızlı ve vurucu bir dizi olarak planlanmış. Her şey yolunda gitse bile Doğduğun Ev Kaderindir dizisi senaryo gereği sezon sonunda final yaparak ekranlara veda edecektir.

Doğduğun Ev Kaderindir Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (4 Yorum)

  1. Ben filimi seyrettim seyredeli Zeynep olan batan hiç güzel oynamıyor sayın yöneticiye söylüyorum ben olsam bu batanı burda yani filmde oynatmam neden biliyor musun amacım kotu olarak değil bende evlendim evlendiğim bayanda o Zeynep bayan gibi illaki mehdi abim kendi sevdirmeye çalışsa da Zeynep gurur meselesi yapar iyi oynamıyor Zeynep çıksın buradan yalanları iftira söylediği konuşmalar dili ne kadar konuşsa hep tan olur benden buraya kadar tabi yazıyı yazmakla bitmiyor Zeynep çıksın oyundan diğer bayan iyidir çocuk mehdide abimde kalsın lütfen mesajıma yanlış anlama sayın yönetici abim saygılar

  2. Ne kadar kötü bir sitesiniz daha 1 bölüm yayınlanmış diziye
    Doğduğun Ev Kaderindir’e ne zaman final yapacak yorumları yapıyorsunuz o zaman tutunamayanlar dizisi yayınlanmadı utanmasanız şimdiden ne zaman final yapacak diyeceksiniz

    • İzleyici dizi nasıl başladı devam edecek mi etmeyecek mi bilmek istiyor. Biz de bu nedenle reytinglere bakıp yorum yapıyoruz dizi ile ilgi. Hiç bir yerde final yapacak demedik sadece değerlendirme yaptık. Ben burada kötü bir amaç göremiyorum

  3. İbrahim bey iyi bir oyuncu lakin ayni şeyi demet hanim için diyemeyeceğim senaryo konu çok kotu vasat kadın oyuncu ondan daha kotu erkenci kuştan bıktığımız oyuncu yüzünü unutturmadan başka bir diziye atlaman olmamış be