Nilay Erdönmez Kimdir? (Hizmetçiler Gülseren Kim?)

Fabrika Yapım’dan Öner Arslanel’in yapımcılığını üstlendiği Hizmetçiler dizisi oyuncularını yakından tanımaya devam ediyoruz. Meksika yapımı olan Polvo de Estrallas dizisinden uyarlanacak Hizmetçiler dizisinde bir çok yeni isim de ilk oyunculuk deneyimini yaşayacak bu isimlerden biri de  Emrah Akkuş olacak. Diğer taraftan Hizmetçiler  dizisinde Nilay Erdönmez gibi daha önce bir çok dizi de yer alsa da bir türlü yıldızı parlamamış isimlerde yer alacak. Nilay Erdönmez Hizmetçiler dizisinde Gülseren karakteri ile yer alacak ve dizinin ana konusunu oluşturan dört hizmetli kadından biri olacak.

Ne tesadüftür ki Nilay Erdönmez son olarak yer aldığı Kardeş Çocukları dizisinde Cansel karakteri ile bir Karayaların evinde hizmetçi olarak yer almıştı. Hizmetçiler dizisinde de Nilay Erdönmez’in hayat vereceği Gülseren karakteri Atahanlı’ların evinde hizmetli bir kadın olarak yer alacak. Hizmetçiler dizisinde evin hanımı ise Ayşenil Şamlıoğlu’nun hayat vereceği Nimet Atahanlı karakteri olacak.Nilay Erdönmez resimleri Hizmetçiler dizisi 2020

Hizmetçiler Gülseren Kimdir?

Hizmetçiler dizisinde Gülseren karakteri dizinin erkek başrol oyuncusu olan Seçkin Özdemir’in hayat verdiği Yiğit Atahanlı karakterinin eşidir. Gülseren zengin Atahanlı ailesinin biricik gelinidir; ancak Gülseren’in tek bir sorunu vardır o da kocası Yiğit’in kendisini defalarca aldatmasıdır. Gülseren ise her şeye rağmen Yiğit’e aşıktır ve Yiğit’i elinde tutabilmek için canını bile verebilecek kadar korkusuzdur ve kocasına aşıktır.

Hizmetçiler dizisinde Gülseren geleneksel ve fakir bir ailede büyüse de Atahanlıların gelini olarak hem kendini hemde ailesini kurtarmak istemiştir. Yiğit’in yaptığı ince esprileri, jestleri sadece kendine yaptığını düşünen Gülseren gerçeklerin çok farklı olduğunu yıllar sonra anlar. Kocası hem yakışıklı hem zengin hemde karizmatiktir; böyle bir adamı tüm kadınların isteyeceğini şimdi daha iyi anlamaktadır. Kocasına yan gözle bakan kim varsa artık karşısında Gülseren’i bulacaktır. Peki bu sorumsuz Yiğit’i durdurmaya yetecek midir?

nilay erdönmez hizmetçiler Gülseren

Hizmetçiler dizisinde Gülseren karakteri Nilay Erdönmez’in hayat vereceği bir karakter olacak ve Nilay Erdönmez’in şans projesi olacak. İlk defa Nilay Erdönmez bu kadar ön planda olarak kendini gösterme şansı yakalayacak. Dizi de 4 hizmetçinin gözünden anlatılacak olaylar ve o hizmetlilerden biri de Gülseren olabilir.

Nilay Erdönmez Kimdir?

Nilay Erdönmez son olarak Kardeş Çocukları dizisinde Cansel karakteri ile yer almıştır. Nilay Erdönmez 12 Mayıs 1986 da İstanbul’da doğmuştur ve 2020 yılı itiaberi ile 34 yaşının içindedir. 2006’dan beri sanar camiası içinde bulunan Nilay Erdönmez 19. Adana Altın Koza Film Festivali En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü almıştır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunu olan Nilat Erdönmez aynı bölümde yüksek lisans eğitimi de alarak tiyatroda uzmanlaşmıştır.

Hizmetçiler Gülseren Kimdir

İlk olarak tiyatro ile başlayan Nilay Erdönmez 2012 de Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisinde yer alsa da asıl çıkışını İstanbullu Gelin dizisinde hayat verdiği Asiye karakteri ile yaşamıştır. 2018 de Tehlikeli Karım dizisinde İpek Yıldırım karakteri ile ve 2018 da Kapı sinema filminde Asya karakteri ile yer almıştır. Nilay Erdönmez  son olarak Kardeş Çocukları dizisinde Cansel karakteri ile yer almış ve yine yer aldığı dizi erken final yapmıştır. Sonuç olarak Nilay Erdönmez bir çok projede yer alsa da kendini gösterememiş ve yıldızını parlatmayı başaramamıştır.

Nilay Erdönmez Kaç Yaşında?

Nilay Erdönmez 12 Mayıs 1986 doğmuştur ve 12 mayıs 2019 itibari ile 33 yaşını doldurmuş ve 34 yaşının içindedir.

Nilay Erdönmez’in Sevgilisi Kim?

Nilay Erdönmez’in bilinen ve basın ile paylaştığı veya yakalandığı bir sevgilisi yoktur.

 Nilay Erdönmez’in Boyu Kilosu?

Nilay Erdönmez, 1.69 metre boyunda, 51 kilo ve Boğa burcudur.

Nilay Erdönmez Kimdir? (Hizmetçiler Gülseren Kim?) (1 Yorum)

  1. Azize dizisine baya kaptırmıştık kendimizi ne yazık ki bizi çabuk kapattınız tam yılın dizisi derken