Ebrar Baba Kimdir? Zümrüdü Anka Songül Kim?

Zümrüdü Anka dizisi oyuncularını yakından tanımaya devam ediyoruz. Zümrüdü Anka dizisinde Songül karakteri ile ilk defa ekran karşısına çıkacak Ebrar Baba Türkiye’nin yeni çocuk yıldızı olmaya aday bir isimdir. Tahmini 10 12 yaşlarında olan Ebrar Baba Fox TV’nin Nevşehir Ürgüp de çekilen yeni dizisi Zümrüdü Anka’nın çocuk oyuncusu olarak  izleyicisi karşısına çıkacaktır. Ebrar Baba daha önce hiç bir dizi de oyunculuk deneyimi yaşamamıştır; aynı zamanda hiç bir reklamda oynamamış veya bir firma için modellik yapmamıştır.

Ebrar Baba Zümrüdü Anka dizisi için özel seçilmiş ve rolünün hakkını veren bir çocuktur; zira Ebrar Baba’nın Zümrüdü Anka dizisinde hayat vereceği Songül karakteri ciddi derecede zor bir roldür.

Zümrüdü Anka Songül Kim?

Zümrüdü Anka dizisinde Songül Zümrüt’ün küçük kız kardeşidir. İlk okula giden Songül ablaları evden gitmeden önce şen şakrak ve eğlenceli bir kızdır. Kötü günler gelmeden önce Hayat dolu bir çocuk olan Songül adeta gözlerinin içi parlarken bir anda o ışıklar sönmüş ve Songül içine kapanmıştır.

Babası Rüstem ve annesi Ülfet’i çok seven Songül’ü hayattan koparan ise ablalarının evi bir bir terk etmesi olmuştur. Önce Zümrüt’ün sonra da Meliha’nın evden gitmesi ile Songül zor zamanlar geçirmiş ve hayattan kopmuştur. Günlerce yemeden içmeden kesilen .Songül uzun süre hiç konuşmamış derin bir sessizliğe girmiştir. Songül’ün bu durumu en çok da babası Rüstem ile ablası Zümrüt’ü üzmektedir.

ebrar baba Zümrüdü Anka oyuncusu

Ebrar Baba Kimdir?

Ebrar Baba daha ilk defa bir projede yer alacağı için daha kim olduğu bilinmemekle beraber ilk okul 2 sınıf öğrencisi olduğu ve Zümrüdü Anda dizisinin çekildiği Nevşehir’li olduğu tahmin edilmektedir. Geleceği parlak bir isim olan Ebrar Baba ile ilgili bilgiler geldikçe sayfamıza ekleyeceğiz. Ebrar Baba’nın menajerine ulaşmaya çalışıyoruz.

Zümrüdü Anka dizisi ilk bölümü ile 25 ocak cumartesi akşamı Fox TV’de olacak.  Zümrdü Anka dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınızZümrüdü Anka Oyuncu

Yorum yaz