Yemin 163 Bölüm 164. Bölüm 165. Bölüm Özeti 15 Ocak 16 Ocak 17 Ocak

Yemin 165. Bölüm Özeti

Reyhan’ın kıskançlıkları tüm hızıyla devam eder; Emir de Reyhan’ın kıskançlık sınırlarını zorlamaya devam eder. Dayanamayan Reyhan Emir’in çantasını ve telefonunu  da karıştırarak gerçekten bir öğrencisine ilgi duyup duymadığını öğrenmeye çalışır.  Kızlardan hediye saat alan hatta onlarla buluşan Emir artık sınırı aşmıştır ve Reyhan artık sözünü yiyecek ve Emir’den durmasını onu çok ama çok kıskandığını söyleyecektir.

Emir’i karşısına alan  Reyhan ondan durmasını ister ve seni çok seviyorum bu yüzden de seni çok kıskanıyorum ever seven kıskanır der.

Yemin 165. Bölüm resimleri

Diğer taraftan Narin Erhan ile buluşur ve ona evliliklerinin gerçek olmadığını ama o ailenin kendi ailesi olduğunu onları asla üzmeyeceğini söyleyerek Erhan’a kesin kararını açıklar ve yüzükleri de vererek tüm bağını bitirir Erhan ile.

Yemin 165. Bölüm Fragmanı

Yemin 164. Bölüm Özeti

Reyhan Emir’e çok güvenmektedir ama sınıf arkadaşı kızlara güvenmemektedir; zira Emir’i baştan çıkarmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar; Reyhan’ın kıskançlık konusunda ben sana güveniyorum seni asla kıskanmam sözünü yedirmek isteyen Emir Reyhan’ın onu kıskanması için elinden geleni yapmaktadır. Yemin 164. Bölüm resimleri

Bu durum iyice Reyhan’ın canını sıkmaya başlamıştır ve artık dur demek için Emir ile konuşmak ister; ama Emir’in bir öğrencisi ile sahilde buluşup maça gideceklerini öğrenince kızı takip eder ve Emir’in gerçekten o kızla buluştuğunu görerek büyük bir şok yaşar.

Narin ise Erhan’a bir kez daha sağlam bir ders verir evliliğinin sahte başlasa bile Kemal’i deliler gibi sevdiğini söyler. Duydukları karşısında Erhan büyük bir şok yaşar. Kemal ise Narin’in zor bir dönemden geçtiğinin farkındadır ve bu dönemde aralarında ki ilişki ile ilgili onu zorlamak istemez.

Yemin 164. Bölüm Fragmanı

Yemin 15 Ocak Özeti

Eve gelen Emir’in öğrencisi Reyhan’ın kıskançlık seviyesini iyice arttırır. Suna’dan eskiden Emir’in her dönem kızların ilgi odağında olduğunu öğrenen Reyhan iyice korkar Emir’i kaybetmekten. Üniversite de o kadar kızın içinde Emir’e sahip çıkmak için çaba sarf etmesi gerektiğini fark eden Reyhan Emir’e karşı daha ilgili daha cilveli olması gerektiğine karar verir. Bu tam da Emir’in istediği şeydir. Emir Üniversiteye girerek hem Reyhan’ın yanında olmuş hemde Reyhan’ı kıskandırarak ilgiyi kendisine çekmeyi başarmıştır.

Erhan Narin’in evlendiğini öğrenir ve Narin’in kendisinden bu kadar kısa süre sonra bir erkek ile evleneceğine inanmaz. Erhan’ın yardımına ise Talaz yetişir ve Talaz Narin ile Kemal’in gerçekten evli olmadığını Erhan’a anlatır. Erhan ise Kemal’in karşısına çıkmak için harekete geçer.

Yemin 15 Ocak resimleri

Yemin 163 Bölüm Fragmanı

 

Yemin dizisinde Narin’in hayatında ki gerçekleri sonunda biz de öğrendik. Bizim Narin bir cerrahmış da haberimiz yokmuş; az daha Mucize Doktor izliyorum sandım ama yok Yemin’deyiz. Erhan ile Azerbeycan da sevgili olan Narin bir ameliyat sonrası kurtaramadıkları gencin kabadayı ailesi tarafından tehdit edilmiştir. Erhan Narin’i satıp Türkiye’ye kaçmıştır; Narin de Erhan’ın kaçtığını öğrendikten sonra Türkiye’ye kaçmıştır ama Erhan’ı da kafasından silmiştir.

Erhan da Türkiye’ye geldikten sonra zor zamanlar geçirmiş aynı Narin gibi doktorluğunu İstanbul’da kabul ettirememiş sonunda işlerini yoluna koyunca Narin’i aramış ve bulmuştur; Erhan geçmişe bir sünger çekmek ve Narin ile Türkiye’de de ilişkilerine devam etmek ister ama Narin’in kendisini mafyanın eline bırakıp kaçan bir sevgiliyi asla kabul etmeyecektir; ancak aşk bu gönle bir kere kolayca girmiştir şimdi mantık ile bir anda çıkamamaktadır.

Yemin 163. Bölüm Özeti Analizi

Narin her ne kadar Kemal’e aşık olsa da yine de Erhan ile yaşadığı o güzel günleri unutamamaktadır bu durum da Narin’i korkutmaktadır; ancak Narin için Erhan gibi bir alternatif o günden sonra asla olmayacaktır.

Kemal ise sonunda Narin’in dünyasını değiştiren bu gizemli kişiyi öğrenecek ve önce öfke krizleri sonra ise kıskançlık krizleri yaşayacaktır. Narin’in Erhan ile gitme ihtimali bile Kemal’in dayanmayacağı bir durumken Kemal Narin’e dört elle sarılmak isteyecektir; ancak Narin zor bir kızdır ve Kemal’in ona destek olmasına izin vemeyecektir; ancak Erhan da kolay kolay pes edecek bir kişi değildir.

Yemin 15 Ocak Özeti Analizi

En zor günlerde Taci ve Suna aşkını beklemektedir. Taci Suna ile hiç bir şey olmayacağının farkındadır zaten Cavidan gibi bir kaynana asla Taci’yi damat olarak kabul etmeyecektir; ancak Suna’nın gözlerine bakan Taci o gözlerde ümidi görmektedir; Taci Suna için savaşacak olsa da kara bela Cavidan Taci’yi de hayattan soğutacaktır. Şimdi Taci’yi zorlu bir sınav beklemektedir; ya bu sınavın sonunda Suna’yı kazanacak yada çok şey kaybedecektir.

Emir ve Reyhan aşkı şimdilik kıskançlık duvarının içinde mutlu şekilde devam etse de Emir’in kıskançlıkları artık sınırı aşacaktır. Adem hocayı sürekli sevdiği kadının çevresinde gören Emir sonunda bu adama bir tedbir almaya karar verir. Reyhan ise Emir’in kıskançlık ile bir hata yapmasından ve okuldan atılmaktan yada okula rezil olmaktan korkmaktadır. Yemin 163 Bölüm resimleri

 

Yorum yaz

Yemin 163 Bölüm 164. Bölüm 165. Bölüm Özeti 15 Ocak 16 Ocak 17 Ocak (2 Yorum)

  1. Ya bu kadar saçmalık olur mu ya kemal ve narin birbirlerine daha cok yakışıyorlar biz krmal ve narini getcrk bir evlilik olmasını istiyoruz.su bas brlasi cavidan artik hapse girsin artik biz bunlari gornek istiyoruz