Ece Baliç Kimdir? (Elif Dizisi Aslı Öğretmen)

Elif dizisi yapımcısı Green Yapım sevilen dizisi için yeni yüzler yeni oyuncular keşfetmeye devam ediyor. 5 sezon ve 756 bölümdür izleyiciyi mest eden Elif dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşayacak olan Eca Baliç oldukça heyecanlı.

Ece Baliç 200 kişi arasından dizi de ki Aslı karakteri için seçilmiş ve deneme çekimlerinde güzelliği ve tertemiz yüzü ile beğenilmiştir.

Elif Dizisi Aslı Öğretmen Kimdir?

Elif kalbinde hiç bir kötülük olmayan temiz kalpli bir kızdır. Elif dizisinin yeni sezonunda kadroya sadece Kıymet gibi kötü karakterler değil Elif gibi iyi karakterler de dahil oldu. Aslı Elif’e her zaman iyiliği anlatan ona örnek olacak güzel bir abla olacaktır. Aslı karakterinin içinde hiç bir kötülük yoktur. 

Aslı öğretmen Elif dizisinin yeni sezonunda Elif’in ve ailesinin zor zamanlarında onların yanlarına koşacak ve onlara destek olacaktır. Aslı genç ve azimli bir öğretmendir.

Ece Baliç Kimdir? Kimdir?

Ece Baliç İzmir Bornova doğumludur doğum tarihi 17 Temmuz’dır. Ece Baliç Tunay Gözden kamera önü oyunculuk eğitimi almış amatör bir tiyatro oyuncusudur. İlk dizisi ve ilk rolü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak Elif dizisi olacaktır. Ece Baliç önü açık bir yıldız adayıdır; güzelliği ile adeta insanı büyülemektedir. Tahminen 18 yaşındadır. 

Elif Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular 2018 2019 için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Etiketler