Yasak Elma’da Hakan Neden Değişti? Sinan EROĞLU Yasak Elma’dan neden ayrıldı?

Fox Tv’nin entrika dizisi Yasak Elma da bir nöbet değişikliği kararı geldi. Yasak Elma dizisinin ilk sezonunda Alihan’ın yardımcısı Hakan karakterine  Sinan EROĞLU  hayat vermekteydi. Hakan karakteri Alihan’ın sürekli yanında ve ona destek olan iyi bir dosttu Alihan için; ancak ani bir kararla  Sinan EROĞLU Yasak Elma dizisinin yeni sezonuna davet edilmedi ve Hakan karakterine Ahmet Kayakesen’in hayat vereceği açıklandı.

Peki  Sinan EROĞLU  Yasak Elma’dan Neden Ayrıldı?

Sinan EROĞLU munhtemelen ilk sezonda ki Hakan karakteri için yeterli görülse de ikinci sezonda ki Hakan karakteri için yeterli görülmedi zira Yasak Elma’nın ikinci sezonunda  Ahmet Kayakesen yardımcı başrol oyuncusu olarak yer alacak. Hakan karakterinin misyonu ve vizyonu Yasak Elma’nın 2. sezonunda yeniden çizilecek.  Bu nedenle de ben Yasak Elma yapımcısı Med Yapım Hakan karakterinde değişikliğe gitti; böylece de Sinan EROĞLU Yasak Elma dizisinden ayrılmış oldu.

Yasak Elma’da Hakan Neden Değişti?

Diğer taraftan Sinan EROĞLU’ndan her hangi bir ayrılık açıklaması şuana kadar gelmemiştir; oyucumuz Hollanda’da ikamet etmektedir; Son olarak Hollanda’da Dna isimli bir projede yer almıştır.Belki de yeni projesi devam ettiği için Sinan EROĞLU kendi isteği ile Yasak Elma’dan ayrılmış da olabilir.  Sinan EROĞLU’gelecek projelerinde başarılar diliyoruz ve dizimize yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. 

Yasak Elma’da Hakan neden yok

Hakan karakterine artık Sinan EROĞLU değil Ahmet Kayakesen hayat verecektir.

Peki Sinan EROĞLU’nun yerine Yasak Elma dizisine yeni gelen Ahmet Kayakesen kimdir?

Ahmet Kayakesen kimdir?

1988 izmir doğumludur ve 30 yaşındadır. Kertenkele: Yeniden Doğuş dizisinde Murat Komisere hayat vermiş ve önemli bir çıkış yaşamıştır. Ahmet Kayakesen Kocamın Ailesi dizisinde Fatih karkaterine hayat verince tanınmıştır. Son olarak İki Yalancı dizisinde Alp olarak karşımıza çıkacaktır.

Sinan EROĞLU Kimdir?

Sinan EROĞLU 1987 de Amsterdam’da doğmuştur ve 31 yaşındadır. Nimet Atasoy menajerliğin oyuncusudur. Son olarak Türkiye’d Evli ve Öfkeli dizisinde 2015 de yer almıştır. Hollanda’da bir çok dizi ve filmde yer almıştır. Futbolcu Donk’un çocukluk arkadaşıdır.