Eda Nur GÜLBUDAK Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Beni Bırakma

Eda Nur GÜLBUDAK Atv’nin sevilen günlük dizisi Beni Bırakma’nın kadın başrol oyuncusu oldu. Bilindiği üzere Beni Bırakma dizisi 3. sezonda başrol oyuncuları Berkay Veli, Merve Üçer  ve Sude Doğar ile yolları ayırdı. Beni Bırakma dizisinin yeni sezonunda diziye yeni başrol oyuncuları dahil olacak. Beni Bırakma dizisinin yeni kadın başrol oyuncusu Eda Nur GÜLBUDAK  olurken dizi de Eda Nur GÜLBUDAK’ın partneri ise Gökberk Yıldırım olacak.

Eda Nur GÜLBUDAK Kimdir?

Eda Nur GÜLBUDAK Ebru Ay’ın oyuncu koçluğunda ilk dizisi Beni Bırakma’ya kadın başrol olarak seçildi. Focus Filmin açtığı seçmelerde güzelliği ve yeteneği ile yapımcı Nilgün Sağyaşar’ı etkilemeyi başaran Eda Nur GÜLBUDAK başarılı bir Youtuber’dir. Eda Nur GÜLBUDAK 2019 da 7 Filmi ile ilk kez oyunculuk deneyimi yaşamıştır.  Liseden beri tiyatro sahnelerinde yer alan Eda Nur Gülbudak Chubbuck sistemi ile oyunculuk dersleri almıştır. Eda Nur GÜLBUDAK beni bırakma

Eda Nur GÜLBUDAK Kaç Yaşında?

Eda Nur GÜLBUDAK’ın tahmini yaşı 24’tür

Eda Nur GÜLBUDAK’ın Sevgilisi Kim?

Eda Nur GÜLBUDAK’ın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Eda Nur GÜLBUDAK ve Gökberk Yıldırım Beni Bırakma’nın Başrolleri Oldu

Beni Bırakma izleyicisi dizilerinin başrol oyuncuları ayrıldığı için çok üzgün. Bu nedenle de Beni Bırakma yapımcısı Emre ve Elif karakterinin yerini sağlam şekilde doldurmak için yaz boyunca çalıştı. Yapılan anketlerde Eda Nur GÜLBUDAK ve Gökberk Yıldırım’ın uyumu çok beğenildi.

Beni Bırakma dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular listesi için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Eda Nur GÜLBUDAK resimleri