Efsane Aile Sunucuları Oyuncuları Kim? Nerede Çekiliyor? Nasıl Başvuru Yapılabilir?

Ekranlarının sevilen ikilisi Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever 2019 yazında da Fox Tv izleyicilerini güldürmeye geliyor. Bilindiği üzere yine Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever 2018 yazında Fox TV’de İlk Buluşma adı altında bir şaka programı düzenlemiş ve 2018 yazının en iyi komedi programı ödülüne layık görülmüş; ancak yüksek reytinglerine rağmen ekranlara eylül ayında veda etmişti. Yapımcı ise İlk Buluşma’nın yazlık bir program olduğunu açıklamış ve aslında 2019 yazında yine bu ikilinin ekranlarda olacağının sinyalini vermişti.

Efsane Aile isimli yeni program ile ekranlara dönmeye hazırlanan Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever bu sefer konseptte de bir değişiklik yapmışlar ve şaka zedeler aileler olmuş. Yani ailesine bir şaka yapmak isteyen yarışmacılar Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever’in yeni programı Efsane Aile’ye başvuru yapacak ve sonrasını akışına ve Efsane Aile sunucusu Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever’in  insafına bırakacak.

Efsane Aile programının yapımcısı ise 25 Film olacak.Efsane Aile Sunucuları

Efsane Aile Sunucuları Kim?

Sinan Çalışkanoğlu

Sinan Çalışkanoğlu 1978 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. ve Akademi İstanbul Tiyatro bölümünde oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır. Sinan Çalışkanoğlu Türkiye’nin çok tanınan ve çok sevilen komedi oyuncularından biridir.  Son dönemde İlk Buluşma programı ile ismini çokça duyurmuş ve çok sevilmiştir. Sinan Çalışkanoğlu denilince asıl çıkışını yaptığı Selena dizisinde Hades karakteri akıllara gelmektedir; ancak son dönemde dizi oyuncusu olarak da çokça yer almıştır. 2017 de Klavye Delikanlıları ve Kertenkele dizilerinde yer bulmuştur. Sunuculuk kariyeri de çok parlak olan Sinan Çalışkanoğlu 2015 de ise Elin Oğlu programında sunucu olarak yer almıştır.  Yahşi Cazibe ve Türk Malı dizileri ile dizilere girmiştir. Aslında pandomim sanatçısıdır.

Şinasi Yurtsever

Şinasi Yurtsever 1973 yılında Erzincan’da dünyaya gelmiştir ve 46 yaşındadır. İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesinde Tiyatro eğitimi almıştır. Yılan Hikayesi, Kınalı Kar ve Avrupa Yakası yer aldığı efsane projelerden bazılarıdır. Son yıllarda ise sinema filmleri ile ekranlarda yer almaktadır. Özellikle Hadi İnşallah Olur Olur, Düğün Dernek Yılmaz ve Çalgı Çengi gibi filmlerde çok beğenilmiş ve Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in tüm filmlerinde yer almayı başarmıştır. Son olarak ise 2018 de Sinan Çalışkanoğlu ile İlk Buluşma Programını sunmuş ve ne kadar iyi ikili olduklarını ispat etmişlerdir. Efsane Aile Sunucuları Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsev

Efsane Aile Oyuncuları Kim?

Efsane Aile programında şakalarda çoğu zaman yardımcı oyunculara ihtiyaç duyulmaktadır; bu yardımcı oyucular ise yapımcı 25 Film’in anlaştığı cast ajansından getirtilmekte kesinlikle yer alan oyuncuların tanınmamış isimler olmasına dikkat edilmektedir. Efsane Aile yarışması başladıktan sonra programda yer alan oyuncuları sayfamıza ekleyeceğiz.

Efsane Aile Nerede Çekiliyor?

Efsane Aile programı kafelerde çekilmekte; çekim yapılacak cafeye önceden ekip yerleştirilmekte ve kameralar ile düzenek kurulmaktadır; Efsane Aile programı başladıktan sonra çekimlerin yapıldığı cafeleri sizlere bildirmeye çalışacağız; ancak sabit bir kafe de değil farklı kafeler şakaların izleyici tarafından bozulmaması için tercih edilmektedir.

Efsane Aile Nasıl Başvuru Yapılabilir?

Efsane Aile programına şuanda Fox TV internet sitesi üzerinden başvuru açılmadı ancak belirlenen bir Whastapp başvuru numarası var. Bu numaradan bilgilelerinizi ve fikirlerini paylaşarak Efsane Aile programına başvuru yapabilirsiniz. Efsane Aile programına başvuru yapmadan önce şakaların İStanbul’da yapılacağını ve planladığınız bir şaka varsa bunun senaryosunu göndermeyi unutmayın.

Efsane Aile Whastapp başvuru numarasıEfsane Aile nasıl başvuru yapılır

Efsane Aile 2. Tanıtım Fragmanı

Efsane Aile 1. Tanıtım Fragmanı